gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale teraz mamy kase.
Ja wierze w 2 transfery:)
0
Jemu to aż współczuć w celi można, co będzie sie działo xd
0
Ja nie ufam braku prof:)
Stary, pojawilo mi sie to, wrzuciłem tutaj. Proste:)
95% informacji nie zasluguje na wiarygodność.:)
0
Strona na fb: Piłkarski Świat
Obczaj sobie bo nie umie podlinkować na tele
116
Messi:
"Neymar w moim cieniu? Parę lat temu to ja byłem w cieniu Ronaldinho. To sprawiło że jestem dzisiaj taki jaki jestem"
0
I jeszcze Roberto do pomocy ;P
1
Przeciez komentarz wyżej został dodany po komentarzu barca4ever
Skoro jest wyżej to to logiczne
4
Co sie dzieje w tych biegach?
Gej goni Bolta, Gatlin dochodzi
Wszystko w publicznej TV?xd
1
Floyd zniszczy go w ringu a Gregor zjadłby go w Oktagonie:)
Dwa inne sporty:)
1
No Eleven fajna sprawa. Fajne mecze i programy:)
1
A ja akurat jako teraźniejszy robie tak, że przy prawonożnym rzucam sie w moje prawo, a w lewonożnych w lewo :D
1
Chyba można wykupić na stronie lub w dekoderze:)
1
A mi prąd wywaliło przed karnymi i nie ma dalej -_-
0
To kogo kupi Barça w okienku? ;D
0
Nie rozumiem tej ironii. Jak pytalem co sądzą ludzie o tym pomysle to nie spotkalem sie z zadnym negatywnym komem.
Coś sie nie spodobalo? Slucham
0
Nie rozumiem pytania?
Co znowu sie ludziom nie podoba?
Proponuje isc popisac o Coutinho i Dembele dla odmiany
1
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o..?" #7
Co sądzicie o : Connor McGregor
Ja jak oglądalem jego walki to naprawde jest mocny, ale przed walkami z samych komentarzy spodziewalem się czegos wiecej. Z Floydem welug mnie nie ma szans :)
Czekam na Wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
1
Spoczko, mam nadzieje, że to przemyślisz:)
0
Technike on mial idealną ;D
0
Zarzuci ktos linka prezentacji Neymara? Chodzi zebym mogl obejrzeć od początku:)
0
Pobieraniu cash, money i pieniędzy:)
1
Nie kupuj Francuskich samochodów:)
Gdyby nie Francuzy, elektrycy nie mieli by z czego żyć w warsztatach:)
Ale oczywiscie Twój wybór, jesli duzo jezdzisz to automat wskazany:)
0
On wogole jeszcze gra w piłke?
10
Sprzedać i nie bedzie zachcianek gwiazdy, klub wazniejszy od zawodnika, nikt nie będzie warunków dyktował, droga wolna
0
Już nie mozna spytac o opinie?
Sorry, napisze na pv następny temat i stwierdzisz czy moge zapytac dojrzały chłopie.
6
Dembele Fichado? ;P
0
Oho, Bartek negocjuje cene ;D
0
Nie wiem co jest w niej co świadczy o roku 2000.
Poza tym sam jestes 2002 więc lepiej sobie odpusc
0
To i tak 3/4 ludzi na tamtej stronie
0
A jest opcja kupić nie kontuzjowanego Vermaelena? ;P