0

Ale teraz mamy kase.
Ja wierze w 2 transfery:)

0

Jemu to aż współczuć w celi można, co będzie sie działo xd

0

Ja nie ufam braku prof:)

Stary, pojawilo mi sie to, wrzuciłem tutaj. Proste:)

95% informacji nie zasluguje na wiarygodność.:)

0

Strona na fb: Piłkarski Świat

Obczaj sobie bo nie umie podlinkować na tele

116

Messi:
"Neymar w moim cieniu? Parę lat temu to ja byłem w cieniu Ronaldinho. To sprawiło że jestem dzisiaj taki jaki jestem"

0

I jeszcze Roberto do pomocy ;P

1

Przeciez komentarz wyżej został dodany po komentarzu barca4ever
Skoro jest wyżej to to logiczne

4

Co sie dzieje w tych biegach?
Gej goni Bolta, Gatlin dochodzi

Wszystko w publicznej TV?xd

1

Floyd zniszczy go w ringu a Gregor zjadłby go w Oktagonie:)
Dwa inne sporty:)

1

No Eleven fajna sprawa. Fajne mecze i programy:)

1

A ja akurat jako teraźniejszy robie tak, że przy prawonożnym rzucam sie w moje prawo, a w lewonożnych w lewo :D

1

Chyba można wykupić na stronie lub w dekoderze:)

1

A mi prąd wywaliło przed karnymi i nie ma dalej -_-

0

To kogo kupi Barça w okienku? ;D

0

Nie rozumiem tej ironii. Jak pytalem co sądzą ludzie o tym pomysle to nie spotkalem sie z zadnym negatywnym komem.
Coś sie nie spodobalo? Slucham

0

Nie rozumiem pytania?
Co znowu sie ludziom nie podoba?
Proponuje isc popisac o Coutinho i Dembele dla odmiany

1

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o..?" #7

Co sądzicie o : Connor McGregor

Ja jak oglądalem jego walki to naprawde jest mocny, ale przed walkami z samych komentarzy spodziewalem się czegos wiecej. Z Floydem welug mnie nie ma szans :)


Czekam na Wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

1

Spoczko, mam nadzieje, że to przemyślisz:)

0

Technike on mial idealną ;D

0

Zarzuci ktos linka prezentacji Neymara? Chodzi zebym mogl obejrzeć od początku:)

0

Pobieraniu cash, money i pieniędzy:)

1

Nie kupuj Francuskich samochodów:)
Gdyby nie Francuzy, elektrycy nie mieli by z czego żyć w warsztatach:)
Ale oczywiscie Twój wybór, jesli duzo jezdzisz to automat wskazany:)

0

On wogole jeszcze gra w piłke?

10

Sprzedać i nie bedzie zachcianek gwiazdy, klub wazniejszy od zawodnika, nikt nie będzie warunków dyktował, droga wolna

0

Już nie mozna spytac o opinie?
Sorry, napisze na pv następny temat i stwierdzisz czy moge zapytac dojrzały chłopie.

6

Dembele Fichado? ;P

0

Oho, Bartek negocjuje cene ;D

0

Nie wiem co jest w niej co świadczy o roku 2000.
Poza tym sam jestes 2002 więc lepiej sobie odpusc

0

To i tak 3/4 ludzi na tamtej stronie

0

A jest opcja kupić nie kontuzjowanego Vermaelena? ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?