0

Wpłacą klauzule za niego ;D

4

A prawda jest taka, że rzucił piłkę i wyjechał w Bieszczady

3

Czyli jak wnioskuje nie mogą grać przeciw izraelskim zespołom? Bez sensu, to jest chore.
A co jeśli Izrael dostałby się na MŚ i trafiłby na Iran?

24

Pozdrowienia z La Rambli!

1

Oblak obrońca :D

0

Stąd te magiczne 4 słowa ;D

1

Szykuj sie na komentarze typu ,,wywołujesz gównoburze" ale wroce niedlugo poczytać kłótnie użytkowników pod Twoim postem :D

0

OSTR szacunek jednak do gustu jakos bardzo mi nie przypadl. Owszem niektore kawalki wpadają e ucho i sie bardzo poobają ale po prostu mi nie przypasowało:)

U mnie na 1 miejscu ,,egzekwo" Reto i Kękę :)

0

Może kupowac tylko nie może ich zarejestrować :)

3

Bardzo lubie ReTo ale wiem, że zaraz zostane zjedzony że gimbus itd.

Zalezy co masz na mysli najlepszy, teksty, bity? :)

0

Hehe, spoczko:)

34

Jeszcze się nie zaczął

0

Mowisz serio?
Jesli tak to z jakiegos powodu (choroba)?

3

Pewnie od wczoraj pisales? ;D

4

Rozwalił mnie ten komentarz ;P

3

Śpisz czasami? ;D Bo kiedy bym nie wszedł to zawsze na pierwszej stronie znajde twoj komentarz :D

0

Teraz czekam na Benicio del Toro w Star Warsach :)

1

Stąd też wlaśnie taka godzina :)
W roku szkolny będą osoby po pracy, szkole i po zajętym czasie :)
Jakby ta dyskusja byla o 15 to by przepadła raz dwa, o ile jeszcze nie została by skrytykowana za zaśmiecanie :)

1

26 komentarzy pod dyskusją, moze coś będzis z tego pomysłu :D

0

Sekunde wczesniej napisalem ze obejrze hehe :D

0

Dzięki! Jutro coś zerkne :D

1

Wybacz w takim razie ;D

8

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=619753488148272&id=142175459239413


Pewnie bylo ale rytualnie przejrzalem pierwszą strone La Rambli i nie znalazlem więc wstawiam :)

0

Bardzo się Cieszę! :D

0

Może oceniają po tytule który zachęca do obejrzenia ;D

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #12

Co sądzicie o : Johny Depp

Osobiście znam go tylko z ról Kapitana Jacka Sparrowa z Piratów z Karaibów, dla mnie zagrał świetnie i bez niego ten film by nie istniał, wiele osób ogląda go tylko dla niego:) O innych rolach nie mam pojęcia ale wiem, że tez został nieźle oceniony:)


Czekam na Wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Tylko jedna osoba wstawi to pierwsza a info na stronie bylo 3 minuty temu:)

0

Aha w takim razie z gazem rozumiem, a szkoda bo bys naprawde duzo zaoszczędził:)
Kolega a KIA Sportage i też nie narzeka, ale nie jeździ zbyt wiele:)

1

Ousmane Dembélé zawieszony przez Borussię Dortmund na czas nieokreślony!

Źródło: Piłkarski Świat

0

I tak caly czas w myslach liczysz do 60? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?