gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A w trakcie meczu trzeba psac tylko o meczu? ;D
0
Jak masz jakiś problem z moim rocznikiem to pozdrawiam.
Jesli umiesz czytać (bo widocznie jestem odmienny i jako 2000 umiem) to jest napisane ,,Codziennie na La Rambli o 21:30"
A jesli uważasz ze zadaje same ,,gimbowe" pytania to zapraszam poczytac wczesnieejsze dyskusje
0
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?"
Co sądzicie o: Quebonafie
Dla mnie sporo swietnych kawalkow, potrafi podnieść klimat w piosence jednym zdaniem:)
Ale sporo piosenek ktore mi nie wpadly w ucho (np. Bogini)
Czekam na Wasze komentarze!
------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Wypraszam sobie to nic -_- Czekam ciagle na adresy na pv i zero odzewu -_-
1
Btts siadł gładko ;D
1
Niektorzy pisali ,,daje głowe" xd
0
Na szczescie o mnie zapomnieli chyba xd
0
Przeszedł po obustronnym rozwiązaniu kontraktu chyba. Za zaslugi pewnie:)
8
Czepiac sie ortografii zrozumiem. Ale literowki ,,m" zamiast ,,n"?
2
Mysle, ze włączanie zawodnikow w transfeery to jedyna opcja zeby wyciągnąć 3 dobrych piłkarzy. Bo z samą kasą nie damy rady. Poza tym pozbędziemy sie tych mniej ważnych zawodników.
1
Opłaca mu sie miex taki domek za kratami? ;D
0
Wez ja na Police za zakłócanie ciszy nocnej xd
3
Pfff, taka promocja że sam zawodnik z niej skorzystał ;D
0
,,Zapamiętany wiecznie jako przegrany zakladu o piwo" ;D
2
Zobaczymy czy niestety po sezonie:)
Lece bo musze piwa zamawiac dla uzytkownikow. Pozdrawiam! :)
1
Każdy już o mnie pamięta? Tak sie robi sławę xd
0
No czekam na te adresy na pv i brak chetnych chyba xd
1
Avatar jednak na pamiątkę? ;P
0
Mam jeszcze swoje 40 mln ;D
0
Wujek jeździ na tirach to zgrzewkami bede mial hah ;P
17
Ale tych piwek musze kupić ;P
0
Czekam na adresy na pv ;P
2
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #5
Co sądzicie o : Mamed Khalidov
Dla mnie zawodnik po prostu dobry. W Polsce nie ma sobie rownych, jednak jesli poszedl by do UFC zniknąl by tam bez śladu. Nie ten poziom:)
Czekam na wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Po oficjalnej prezentacji Neya w PSG ;D
Musze uzbierac troche tej kasy ;D
5
444 mln+ Draxler? Xd
5
Może dlatego nie odzywa sie od jakiegos czasu bo jedzie xd
0
Nawet nie przypominaj ze kiedys taki dzien nadejdzie :(
0
Hahaha dobrze powiedziane ;D
1
Jesli przeczytasz ksiązke lub zagrazz w grre staniezz sie fanem! Gwarantuje! :)
0
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #4
O sądzicie o: Geralt z Rivii
Dla mnie bestia, mistrz walki na miecze, moja ulubiona postać literacka:)
Jednak jeso wadami są łatwowiernosc względem kobiet i uleglosc im. Z drugiej strony, ktory facet tak nie ma?:)
Czekam na wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)