gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahah w porzadku ;D
0
Widze kulturka na wysokim poziomie
0
Ale w komentarzu nic nie było o pozostaniu na sezon i za rok kupienia go:)
Bo jesli wydaliby zalozmy 300 mln to wtedy by na pewno zlamali. Nie mialem prawa wiedziec na podstawie tego komentarza ze transfer ma byc za rok :)
17
Wtedy na pewno juz FFP zlamią.
Nie ma w co wierzyc do oficjalki
0
Pewnie, zgadzam się w pełni:) Tylko mowie zeby nie ocenic tylko na podstawie filmikow bo o Gomesie też byly zanim przyszedl do nas ;P
0
Że chciałbym obu to przyznam, ale radze nie sugerowac sie kilkuminutowymi filmikami z neta. Tam mozna znalezc nawet o Douglasie filmik :)
0
PSG też chce miec jak najszybciej skompletowana kadrę
0
Cristiano Ronaldo od 11:30 zeznaje w sądzie w sprawie rzekomych nieprawidłowości podatkowych. Urząd skarbowy domaga się od niego kolejno 1,39 miliona euro za 2011 rok, 1,66 miliona za 2012, 3,2 miliona za 2013 i aż 8,5 miliona za 2014. Grozi mu 7 lat więzienia.
Zrodlo:Pilkarski Świat
2
Hahah nie wiem czy widzieliście (jeśli tak to pomińcie)
Neymar z ojcem:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1740443069583032&id=1423501007943908
Xd
4
Wiedźmin
Mafia
Assasins Creed
1
Dzięki za super fajną dyskusje i miły wieczorek! Pozdrawiam:)
1
Na pewno padnie ;P
Jak sadzisz?
Jeśli zadam pytanie o np. Postać Doktora House'a bedzie okej czy skupic sie raczej na aktorze grającą postać? :)
8
Nie tylk Ty ;D
Nawet nie sprawdzilem bo jestem pewny o jaką ;P
30
Douglas oszczędzany na SPH Suro ;D
0
Dzieki wszystkim za opinie! :)
W takim razie jutro o 21:30 zacznę dyskusje numer 2 :D
Dzisiejsza dyskusja o pewnym raperze będzie uznana jako numer jeden :D
Dzięki wam wszystkim jeszcze raz! :D
1
4-2-3-1
Ter Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Busquets-Roberto
Messi-Griezzmann(Iniesta)-Coutinho
Suarez
Tak wtedy bym to widzial ;D
2
Wiesz jak taki komentarz motywuje do działania? ;D
1
Też wlasnie tak mysle, jak nie wypali to trudno. O jeden komentarz dziennie nikt raczej sie nie przyczepi a moze przy odrobinie szczescia rozwinie sie to tak, ze każdy będzie chcial podyskutowac w dobrej atmosferce ;D
21:30 to chyba taka godzina szczytu tutaj, stąd ta godzina. Myslisz ze dobra? :)
0
A i jeszcze wracając do FG, też nie.moj klimat ale teksty wciągały ;D
24
Panie i Panowie
Mam pytanie ale prosze o opinie a nie hejty ;P
Dziś rozpocząlem dyskutuje z serii,,Co sądzicie o..." i naprawde wypowiedzialo sie pare osob, bez spin, fajne dyskusje.
Co sądzicie żebym codziennie o np. 21:30 zadawał takie jedno pytanie, pytając o osobe nie ze świata piłki nożnej (bo Co sądzicie o Dybali moze znudzić)
Jeśli nie będzie zainteresowania czy komentarzy to odpuszce ale wieczorna dyskusja o raperze, aktorze, bokserze może naprawde byc fajna.
Co sądzicie o takim pomyśle? :)
0
Tak wogóle to widze ze sporo ludzi weszlo w tą dyskusje, co sądzisz , zeby codziennie zadawac jedno pytanie na temat osoby nie związanej z piłką nożna? Bo nudzi juz to ,,Co sadzicie o Coutinho, Dybali, Verrattim"
Mogłaby być to miła odmiana :)
1
To jak juz tak dopytuje hehe ;P
A Kali i wlasnie to co wyzej wspomnialem Fandango Gang (u nich to bardziej teksty) ? ;D
Ps. Spoczko heheh, fajnie sie dyskutuje to szkoda nagle urwać kontakt ;P
1
Ja najczesciej też slucham Que,ReTo i Kękego.
Najbardziej z nich chyba podszedł mi Kękę (mamy chyba podobne gusta ;D)
Chociaz powiem, że Kali tez mi w uszko wpadł ;D
Ale ten Żabson. Nie podszedł mi i nie podejdzie. Nie mam pojęcia czemu ale nie podchodzi, tak samo jak B.R.O czy Bedoes :)
Ps. Wez uwazaj na slowa bo Ci jeszcze bana sypną a fajnie się dyskutuje ;D
0
Jeśli chodzi o przesłania to szczerze polecam Fandango Gang (oprócz kawałka ,,Alkoholik")
;D
Polecam szczegolnie ,,Jak to jest" ,,Meksyk II" ,,Wojna"
0
A co sądzisz o Kękę?
Pierwszy jego kawałek jaki uslyszalem to Presja ktora zrobila na mnie wielkie wrazenie, reszta kawałków też fajna ale już bez szału ;D
Ps. MHM nie slyszalem ale poslucham dzis przed snem , tylko wtedy slucham muzyki ;D
1
Que dla mojego ucha umie tak ,,podbijać klimat" w piosence jak np. Zorza
Oczywiscie to tylko moje zdanie i nie każdy musi sie ze mna zgadzać :D
Byle nie hejtować ;D
Ale Solar z Białasem też kilka fajnych kawałków zrobili jak np. Upaść, Wstać; A-Z
:)
0
Ma dopiero 22 lata (w 95 tu przyszedłem...) więc kariery początek tak naprawde:)
Zobaczymy co bedzie:)
0
Więc widze ze nie jestem odmienny ;P
0
Szczerze myślalem czy sie wypowiesz bo pamiętałen twoje prof ;P
O ZBUKU to nawet nie mow bo nie lubie go i to bardzo ;P
ReTo popisowy kawalek to chyba twoj nick bez ,,o" na końcu który wpada w ucho bardzo:)
Zgadzam się, że ReTo może osiągnąc sporo ale musi miec troche wiecej sensu w tych piosenkach i wyeliminowac te panny:)
0
W każdym tekście musi być ile on tam juz nie puknął. :)
Moglby coś zmienić :)