0

Hahah w porzadku ;D

0

Widze kulturka na wysokim poziomie

0

Ale w komentarzu nic nie było o pozostaniu na sezon i za rok kupienia go:)
Bo jesli wydaliby zalozmy 300 mln to wtedy by na pewno zlamali. Nie mialem prawa wiedziec na podstawie tego komentarza ze transfer ma byc za rok :)

17

Wtedy na pewno juz FFP zlamią.
Nie ma w co wierzyc do oficjalki

0

Pewnie, zgadzam się w pełni:) Tylko mowie zeby nie ocenic tylko na podstawie filmikow bo o Gomesie też byly zanim przyszedl do nas ;P

0

Że chciałbym obu to przyznam, ale radze nie sugerowac sie kilkuminutowymi filmikami z neta. Tam mozna znalezc nawet o Douglasie filmik :)

0

PSG też chce miec jak najszybciej skompletowana kadrę

0

Cristiano Ronaldo od 11:30 zeznaje w sądzie w sprawie rzekomych nieprawidłowości podatkowych. Urząd skarbowy domaga się od niego kolejno 1,39 miliona euro za 2011 rok, 1,66 miliona za 2012, 3,2 miliona za 2013 i aż 8,5 miliona za 2014. Grozi mu 7 lat więzienia.
Zrodlo:Pilkarski Świat

2

Hahah nie wiem czy widzieliście (jeśli tak to pomińcie)
Neymar z ojcem:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1740443069583032&id=1423501007943908
Xd

4

Wiedźmin
Mafia
Assasins Creed

1

Dzięki za super fajną dyskusje i miły wieczorek! Pozdrawiam:)

1

Na pewno padnie ;P
Jak sadzisz?
Jeśli zadam pytanie o np. Postać Doktora House'a bedzie okej czy skupic sie raczej na aktorze grającą postać? :)

8

Nie tylk Ty ;D
Nawet nie sprawdzilem bo jestem pewny o jaką ;P

30

Douglas oszczędzany na SPH Suro ;D

0

Dzieki wszystkim za opinie! :)
W takim razie jutro o 21:30 zacznę dyskusje numer 2 :D
Dzisiejsza dyskusja o pewnym raperze będzie uznana jako numer jeden :D
Dzięki wam wszystkim jeszcze raz! :D

1

4-2-3-1
Ter Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Busquets-Roberto
Messi-Griezzmann(Iniesta)-Coutinho
Suarez

Tak wtedy bym to widzial ;D

2

Wiesz jak taki komentarz motywuje do działania? ;D

1

Też wlasnie tak mysle, jak nie wypali to trudno. O jeden komentarz dziennie nikt raczej sie nie przyczepi a moze przy odrobinie szczescia rozwinie sie to tak, ze każdy będzie chcial podyskutowac w dobrej atmosferce ;D
21:30 to chyba taka godzina szczytu tutaj, stąd ta godzina. Myslisz ze dobra? :)

0

A i jeszcze wracając do FG, też nie.moj klimat ale teksty wciągały ;D

24

Panie i Panowie
Mam pytanie ale prosze o opinie a nie hejty ;P
Dziś rozpocząlem dyskutuje z serii,,Co sądzicie o..." i naprawde wypowiedzialo sie pare osob, bez spin, fajne dyskusje.

Co sądzicie żebym codziennie o np. 21:30 zadawał takie jedno pytanie, pytając o osobe nie ze świata piłki nożnej (bo Co sądzicie o Dybali moze znudzić)
Jeśli nie będzie zainteresowania czy komentarzy to odpuszce ale wieczorna dyskusja o raperze, aktorze, bokserze może naprawde byc fajna.
Co sądzicie o takim pomyśle? :)

0

Tak wogóle to widze ze sporo ludzi weszlo w tą dyskusje, co sądzisz , zeby codziennie zadawac jedno pytanie na temat osoby nie związanej z piłką nożna? Bo nudzi juz to ,,Co sadzicie o Coutinho, Dybali, Verrattim"
Mogłaby być to miła odmiana :)

1

To jak juz tak dopytuje hehe ;P

A Kali i wlasnie to co wyzej wspomnialem Fandango Gang (u nich to bardziej teksty) ? ;D
Ps. Spoczko heheh, fajnie sie dyskutuje to szkoda nagle urwać kontakt ;P

1

Ja najczesciej też slucham Que,ReTo i Kękego.

Najbardziej z nich chyba podszedł mi Kękę (mamy chyba podobne gusta ;D)
Chociaz powiem, że Kali tez mi w uszko wpadł ;D

Ale ten Żabson. Nie podszedł mi i nie podejdzie. Nie mam pojęcia czemu ale nie podchodzi, tak samo jak B.R.O czy Bedoes :)
Ps. Wez uwazaj na slowa bo Ci jeszcze bana sypną a fajnie się dyskutuje ;D

0

Jeśli chodzi o przesłania to szczerze polecam Fandango Gang (oprócz kawałka ,,Alkoholik")
;D
Polecam szczegolnie ,,Jak to jest" ,,Meksyk II" ,,Wojna"

0

A co sądzisz o Kękę?

Pierwszy jego kawałek jaki uslyszalem to Presja ktora zrobila na mnie wielkie wrazenie, reszta kawałków też fajna ale już bez szału ;D

Ps. MHM nie slyszalem ale poslucham dzis przed snem , tylko wtedy slucham muzyki ;D

1

Que dla mojego ucha umie tak ,,podbijać klimat" w piosence jak np. Zorza
Oczywiscie to tylko moje zdanie i nie każdy musi sie ze mna zgadzać :D
Byle nie hejtować ;D
Ale Solar z Białasem też kilka fajnych kawałków zrobili jak np. Upaść, Wstać; A-Z
:)

0

Ma dopiero 22 lata (w 95 tu przyszedłem...) więc kariery początek tak naprawde:)
Zobaczymy co bedzie:)

0

Więc widze ze nie jestem odmienny ;P

0

Szczerze myślalem czy sie wypowiesz bo pamiętałen twoje prof ;P
O ZBUKU to nawet nie mow bo nie lubie go i to bardzo ;P
ReTo popisowy kawalek to chyba twoj nick bez ,,o" na końcu który wpada w ucho bardzo:)
Zgadzam się, że ReTo może osiągnąc sporo ale musi miec troche wiecej sensu w tych piosenkach i wyeliminowac te panny:)

0

W każdym tekście musi być ile on tam juz nie puknął. :)
Moglby coś zmienić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?