gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witamy kolejnego normalnego na stronie:)
1
Na Siemaszko to akurat mu nie starczy więc nwm skąd tą liczbe wytrzasnąłeś
3
Jestem tu specem od tlimaczen xd
Neymar był niezadowolony z podpisu Semedo, ponieważ Robert odrzucił jego prośbę o podpisanie Santos fullback Guedes (23)
0
Może to i dobrze ze go nie pamiętasz? Też bym nie chciał. Zazdroszcze
0
Hahahahah xd.
23
Miejsce w pierwszym rzędzie w sektorze niebo! Niech spoczywa w pokoju! Jesteśmy z Wami wszystkimi jak rodzina Cules!
0
Ahaaaa :) Obiło mi sie to o uszy ale nie zagłębiałrm się w temat:) Dzięki :)
1
Szkoda kogos z MSN na ławie sadzać
2
Przełożą finał xd
1
A Suarez przypadkiem na dostal Paszportu?
2
Tak, wypożyczyli go do Arki żeby ogrywal sie w silniejszej lidze
0
Jeśli reset nie pomógł to nie ma rozwiązania
0
Ufff całe szczescie bo myslalem ze tylko ja to tak odbietam ;D
5
Siatka piłek i żegnam ;P
3
Jak mozesz nie rozumiec?!
To proste: Brazylijski Federalne Ministerstwo Publicznego złożył wszystkie przyczyny, które były otwarte przed brazylijskim napastnikiem, jego ojca, byłego prezydenta Rosell i obecnego prezydenta Josep Maria Bartomeu przez przeniesienie zawodnika z Santos do Barcelony w 2013 roku.
xD
0
I jeśli bedzie próbowala wywoływać zazdrość tak jak u mnie to lepiej bądź mądrzejszy i nie wchodź w żadne wojny mimo, że będzie ciężko. Zaciśnij zęby i dasz rade:) Poboli troche i przestanie:)
Ps. Widocznie nie warto być za dobrym :)
0
Spoczko:) Jak cos to wiesz gdzie mnie szukać:)
1
Spoczko:)
Jesli chcesz to wieczorem lub na pv zalinkuje linka do tych moich treningówek:)
Jak coś to mozesz pisac na priv i troszke pomoge w wyborze:)
1
U mnie to jeszcze ona tak to wywróciła że zrobiła z siebie ofiare ktora dwa lata była w klatce a ze mnie jakiegos psychola ;P
Bo przeciez wyjscia sam na sam na spacerek z kolesiami ktorzy piszą wprost wyznania miłosne jest normalne :)
Ale kazdy kto mnie zna to wie jaki jestem:)
Widzisz, odpuscilem i zaczela pisac o powrocie. Ale innym rozgadała ze to ja o ten powrót prosilem mimo że ją konkretnie olałem ;)
Także spodziewaj się, że jeszcze napisze jak troche poudajesz ze ci nie zalezy:) Chyba ze duma jej nie.pozwoli :)
1
Też pamiętam twoj komentarz ale sie nie udzielałem :)
Nie martw sie, moja jak zerwala ze mną przez fb(dojrzale) po 2 latach zwiazku i 3 latach starań tylko dlatego ze mialem przeciwko zeby wychodzila sam na sam z chlopakami którzy ją podrywają i startują do niej i wcale tego nie ukrywają. przez to ,,trzymalem ją w klatce"- tak powiedziała.
Zobaczysz, dwa tygodnie będą tragiczne, to na pewno. Ale po tym wszystko wyjdzie na dobre i nawet będziesz zadowolony, że tak wyszło. Ona teraz codziennie wychodzi z kim innym, wysyla jakieś zdjęcia, co dzien to komu innego. Odezwala sie do mnie ostatnio ze myślala o powrocie to ja zrobilem to na co czekalem od zerwania, olałem ją z czystym sumieniem:)
Teraz (dziś) mijają 3 miesiace od mojego ,,singlowania" i jedyny ból to gwoździe w ścianie na ramki ze zdjęciami, średnio to wygląda ;D
Ps. Też za nią latałem jak mało kto, też dawała na początku znaki, po czym chwaliła się z jakim kolejnym to ona kręci. Po tym stwierdzilem ze mam wy*ebane i moze wyp***dalać ;D
2
Do 75 zł raczej dobrych nie kupisz:)
Radze odlożyc jeszcze troche kaski, bo za 137 zł są bardzo fajne REGIO orlik i je polecam z czystym.sumieniem. Na treningowe idealne :)
7
Od niego to ręce z daleka juz wogóle xd
Mój ulubiony zawodnik:)
0
Tak?
W takim razie nie wiedzialem.
0
Na ,,prawdziwy sezon" (czyt. Od ligi) chyba bedzie czcionka jk rok temu bo takie są wymogi
6
Roberto super? Lubie go, nawet bardzo ale dzis niestety coś niemrawy jest i średnio mu idzie
0
Wystarczy dac mu taką szansę jak Gomesowi :)
1
Zanim umrzesz to daj te zdjecia ;d
0
Przewin komentarze na 20 minut wczesniej i już był najeżdżany ;P
Słuchajcie gorgoty ;P Będą z niego ludzie ! :D
5
Dziś Roberto bezpłciowo, fakt. Ale nikt o zdrowych zmyslach nie oceni gracza po 45 minutach. Dla Sergiego jest to stara-nowa pozycja. Trzeba dać mu czas zeby przywykł do środka pola.
10
Tak. Zszedł na drugą połowe zeby jeszcze na lotnisko zdążyć.