0

Witamy kolejnego normalnego na stronie:)

1

Na Siemaszko to akurat mu nie starczy więc nwm skąd tą liczbe wytrzasnąłeś

3

Jestem tu specem od tlimaczen xd
Neymar był niezadowolony z podpisu Semedo, ponieważ Robert odrzucił jego prośbę o podpisanie Santos fullback Guedes (23)

0

Może to i dobrze ze go nie pamiętasz? Też bym nie chciał. Zazdroszcze

0

Hahahahah xd.

23

Miejsce w pierwszym rzędzie w sektorze niebo! Niech spoczywa w pokoju! Jesteśmy z Wami wszystkimi jak rodzina Cules!

0

Ahaaaa :) Obiło mi sie to o uszy ale nie zagłębiałrm się w temat:) Dzięki :)

1

Szkoda kogos z MSN na ławie sadzać

2

Przełożą finał xd

1

A Suarez przypadkiem na dostal Paszportu?

2

Tak, wypożyczyli go do Arki żeby ogrywal sie w silniejszej lidze

0

Jeśli reset nie pomógł to nie ma rozwiązania

0

Ufff całe szczescie bo myslalem ze tylko ja to tak odbietam ;D

5

Siatka piłek i żegnam ;P

3

Jak mozesz nie rozumiec?!
To proste: Brazylijski Federalne Ministerstwo Publicznego złożył wszystkie przyczyny, które były otwarte przed brazylijskim napastnikiem, jego ojca, byłego prezydenta Rosell i obecnego prezydenta Josep Maria Bartomeu przez przeniesienie zawodnika z Santos do Barcelony w 2013 roku.
xD

0

I jeśli bedzie próbowala wywoływać zazdrość tak jak u mnie to lepiej bądź mądrzejszy i nie wchodź w żadne wojny mimo, że będzie ciężko. Zaciśnij zęby i dasz rade:) Poboli troche i przestanie:)

Ps. Widocznie nie warto być za dobrym :)

0

Spoczko:) Jak cos to wiesz gdzie mnie szukać:)

1

Spoczko:)
Jesli chcesz to wieczorem lub na pv zalinkuje linka do tych moich treningówek:)
Jak coś to mozesz pisac na priv i troszke pomoge w wyborze:)

1

U mnie to jeszcze ona tak to wywróciła że zrobiła z siebie ofiare ktora dwa lata była w klatce a ze mnie jakiegos psychola ;P
Bo przeciez wyjscia sam na sam na spacerek z kolesiami ktorzy piszą wprost wyznania miłosne jest normalne :)
Ale kazdy kto mnie zna to wie jaki jestem:)

Widzisz, odpuscilem i zaczela pisac o powrocie. Ale innym rozgadała ze to ja o ten powrót prosilem mimo że ją konkretnie olałem ;)

Także spodziewaj się, że jeszcze napisze jak troche poudajesz ze ci nie zalezy:) Chyba ze duma jej nie.pozwoli :)

1

Też pamiętam twoj komentarz ale sie nie udzielałem :)

Nie martw sie, moja jak zerwala ze mną przez fb(dojrzale) po 2 latach zwiazku i 3 latach starań tylko dlatego ze mialem przeciwko zeby wychodzila sam na sam z chlopakami którzy ją podrywają i startują do niej i wcale tego nie ukrywają. przez to ,,trzymalem ją w klatce"- tak powiedziała.

Zobaczysz, dwa tygodnie będą tragiczne, to na pewno. Ale po tym wszystko wyjdzie na dobre i nawet będziesz zadowolony, że tak wyszło. Ona teraz codziennie wychodzi z kim innym, wysyla jakieś zdjęcia, co dzien to komu innego. Odezwala sie do mnie ostatnio ze myślala o powrocie to ja zrobilem to na co czekalem od zerwania, olałem ją z czystym sumieniem:)

Teraz (dziś) mijają 3 miesiace od mojego ,,singlowania" i jedyny ból to gwoździe w ścianie na ramki ze zdjęciami, średnio to wygląda ;D
Ps. Też za nią latałem jak mało kto, też dawała na początku znaki, po czym chwaliła się z jakim kolejnym to ona kręci. Po tym stwierdzilem ze mam wy*ebane i moze wyp***dalać ;D

2

Do 75 zł raczej dobrych nie kupisz:)
Radze odlożyc jeszcze troche kaski, bo za 137 zł są bardzo fajne REGIO orlik i je polecam z czystym.sumieniem. Na treningowe idealne :)

7

Od niego to ręce z daleka juz wogóle xd
Mój ulubiony zawodnik:)

0

Tak?
W takim razie nie wiedzialem.

0

Na ,,prawdziwy sezon" (czyt. Od ligi) chyba bedzie czcionka jk rok temu bo takie są wymogi

6

Roberto super? Lubie go, nawet bardzo ale dzis niestety coś niemrawy jest i średnio mu idzie

0

Wystarczy dac mu taką szansę jak Gomesowi :)

1

Zanim umrzesz to daj te zdjecia ;d

0

Przewin komentarze na 20 minut wczesniej i już był najeżdżany ;P
Słuchajcie gorgoty ;P Będą z niego ludzie ! :D

5

Dziś Roberto bezpłciowo, fakt. Ale nikt o zdrowych zmyslach nie oceni gracza po 45 minutach. Dla Sergiego jest to stara-nowa pozycja. Trzeba dać mu czas zeby przywykł do środka pola.

10

Tak. Zszedł na drugą połowe zeby jeszcze na lotnisko zdążyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?