gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzieki wielkie :D
Codziennie od tych myślników w dol kopiuje na telefonie a gore jade z pamięci :)
Powiem Xi tylko, że jutro jest ktoś, kogo na 99% zna kazdy na tej stronie:)
1
Problemy z internetem, już jest, wybacz:)
3
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o ...?" #19
Sorki za spoznienie ale problemy z internetem:)
Co sądzicie o : Krzysztof Jotko
Mysle, ze ma realne szanse powalczyc o Top5 w swojej wadze w UFC :)
Najmniej wierzylem z niego ze wszystkich Polakow w UFC ale przekonal mnie i to bardzo:)
Czekam na Wasze komentarze!
-------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
A ja mysle ze dla Leo ma to znaczenie. Gdyby nie Barça kto wie czy bylby pilkarzem
0
Messi przeciez nie mowi po Polsku...
0
Hahaha ok.
3
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #18
Co sądzicie o :John Cena
Jako wrestlera nie lubie go jqkos bardzo ale nie powiem tez ze go nie lubie. Niektorzy za bardzo chcą zrobic z niego kryształowego:)
Jako aktor nie oceniam bo nie oglądałem filmow z jego udziałem:)
Czekam na Wasze komentarze!
---------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
1
Dzieki wielkie. Świetna robota! :)
2
Jedno pytanko :)
Ten tier to im nizej tym lepiej. Czy im wyzej tym lepiej ;D
Bo napisales im niższy tym mniej wiarygodne, a p chwili ze 1 to najbardziej wiarygodne ;D
0
A kiedy on nie byl kontrowersyjny ;P
1
Kwestia gustu :P
Osobiscie pierwsze slysze o tej osobie którą napisałes ;D
0
Pamietaj, nie ma pewniaków ;P
1
Jest artykuł ;P
1
Szkoda:) Ale narazie mam kalendarzyk do 20 sierpnia i tego się trzymam ;P
Mozesz na pv zapoponowac coś :D
1
Temat nie podszedł? ;P
2
Hahaha ja tak samo ;P
2
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #17
Co sądzicie o: Maciej Maleńczuk
Dla mnie jest to świetny muzyk (nie biore w najmniejszym stopniu zachowania poza sceną), wiele kawałków nawet mi ( rocznik 2000, czyli raczej inne pokolenie) wpada w ucho i lubie czasem sobie go posluchać. Wiem, że prywatnie i publiczne jest dość kontrowersyjny mówiąc lekko. Jednak takie kawalki jak ,,Sługi za szlugi" czy ,,Synu" to majstersztyk :)
Czekam na Wasze komentarze!
---------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
1
Nawet Arnold Boczek by sie nie powstydził
2
Jak już wczoraj mnie ze strony wywalało bo tyle ludzi było to wtedy by chyba w całej Polsce internet odcieli
0
On już chyba od dawna gra w Leverkusen, w BVB gra chyba Lars Bender. Jeśli się mylę to popraw:)
A nie, edit. Jednak masz racje. Przepraszam bardzo:)
0
Chyba mozna ale musialby być graczem rezerw ale nie jestem pewny na 100% :)
1
Southampton FC poinformowało, że chińska rodzina Gao kupiła 80 procent akcji klubu.
Zrodlo: Piłkarski Świat
0
Za co BarcaInfo bana wyłapał?
3
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #16
Co sądzicie o : The Undertaker
Dla mnie chyba największa postać we Wrestlingu w historii. Osobiście najbardziej lubie Randy Ortona ale Undertakera chyba nie można nie lubić.
To jego mroczne wejscie potrafilo wywołać ciarki...
Jak miał konflikt z Kane'm i zostal ,,zakopany żywcem" to płakałem (mialem moze z 9-10 lat) bo balem się, że już nie wróci. Teraz jednak bo jego chyba ostatecznym już odejściu, jestem pewien, że w WWE podczas Wrestlemanii zawsze ju bedie taka pustka i niedosyt. Wiele osób oglądalo WM tylko ze wzgl3du na niego. Jest to koniec pewnej epoki. Nadchodzą czasy Reignsów, Rollinsów, Strowmanów. Jednak nigdy wedlug mnie nikt noe bedzie w stanie go zastąpić
Czekam na Wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
2
Za rok to miejmy nadzieje ex-prezydenta
0
Hahaa idealne porównianie ;D
0
Camp BartomeNou?
7
Fake na 100%
1
Ciekaw jestem czy jak przyjdzie Paulinho to redaktorzy napiszą jak zawsze : Oficjalnie: Paulinho Fichado!
Czy jednak ,,Bartek dokłada do ognia! Paulinho zawodnikiem Barcelony" dając czarno biale zdj i smutne motywy xd
0
Invests?
W sensie inwestycje?
Nie pisz tak bo jeszcze Bartomeu przeczyta xd