1

Dzieki wielkie :D
Codziennie od tych myślników w dol kopiuje na telefonie a gore jade z pamięci :)

Powiem Xi tylko, że jutro jest ktoś, kogo na 99% zna kazdy na tej stronie:)

1

Problemy z internetem, już jest, wybacz:)

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o ...?" #19

Sorki za spoznienie ale problemy z internetem:)


Co sądzicie o : Krzysztof Jotko


Mysle, ze ma realne szanse powalczyc o Top5 w swojej wadze w UFC :)
Najmniej wierzylem z niego ze wszystkich Polakow w UFC ale przekonal mnie i to bardzo:)


Czekam na Wasze komentarze!

-------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

A ja mysle ze dla Leo ma to znaczenie. Gdyby nie Barça kto wie czy bylby pilkarzem

0

Messi przeciez nie mowi po Polsku...

0

Hahaha ok.

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #18

Co sądzicie o :John Cena


Jako wrestlera nie lubie go jqkos bardzo ale nie powiem tez ze go nie lubie. Niektorzy za bardzo chcą zrobic z niego kryształowego:)
Jako aktor nie oceniam bo nie oglądałem filmow z jego udziałem:)

Czekam na Wasze komentarze!

---------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

1

Dzieki wielkie. Świetna robota! :)

2

Jedno pytanko :)
Ten tier to im nizej tym lepiej. Czy im wyzej tym lepiej ;D
Bo napisales im niższy tym mniej wiarygodne, a p chwili ze 1 to najbardziej wiarygodne ;D

0

A kiedy on nie byl kontrowersyjny ;P

1

Kwestia gustu :P
Osobiscie pierwsze slysze o tej osobie którą napisałes ;D

0

Pamietaj, nie ma pewniaków ;P

1

Jest artykuł ;P

1

Szkoda:) Ale narazie mam kalendarzyk do 20 sierpnia i tego się trzymam ;P
Mozesz na pv zapoponowac coś :D

1

Temat nie podszedł? ;P

2

Hahaha ja tak samo ;P

2

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #17

Co sądzicie o: Maciej Maleńczuk

Dla mnie jest to świetny muzyk (nie biore w najmniejszym stopniu zachowania poza sceną), wiele kawałków nawet mi ( rocznik 2000, czyli raczej inne pokolenie) wpada w ucho i lubie czasem sobie go posluchać. Wiem, że prywatnie i publiczne jest dość kontrowersyjny mówiąc lekko. Jednak takie kawalki jak ,,Sługi za szlugi" czy ,,Synu" to majstersztyk :)

Czekam na Wasze komentarze!

---------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

1

Nawet Arnold Boczek by sie nie powstydził

2

Jak już wczoraj mnie ze strony wywalało bo tyle ludzi było to wtedy by chyba w całej Polsce internet odcieli

0

On już chyba od dawna gra w Leverkusen, w BVB gra chyba Lars Bender. Jeśli się mylę to popraw:)

A nie, edit. Jednak masz racje. Przepraszam bardzo:)

0

Chyba mozna ale musialby być graczem rezerw ale nie jestem pewny na 100% :)

1

Southampton FC poinformowało, że chińska rodzina Gao kupiła 80 procent akcji klubu.
Zrodlo: Piłkarski Świat

0

Za co BarcaInfo bana wyłapał?

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #16

Co sądzicie o : The Undertaker

Dla mnie chyba największa postać we Wrestlingu w historii. Osobiście najbardziej lubie Randy Ortona ale Undertakera chyba nie można nie lubić.
To jego mroczne wejscie potrafilo wywołać ciarki...
Jak miał konflikt z Kane'm i zostal ,,zakopany żywcem" to płakałem (mialem moze z 9-10 lat) bo balem się, że już nie wróci. Teraz jednak bo jego chyba ostatecznym już odejściu, jestem pewien, że w WWE podczas Wrestlemanii zawsze ju bedie taka pustka i niedosyt. Wiele osób oglądalo WM tylko ze wzgl3du na niego. Jest to koniec pewnej epoki. Nadchodzą czasy Reignsów, Rollinsów, Strowmanów. Jednak nigdy wedlug mnie nikt noe bedzie w stanie go zastąpić

Czekam na Wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

2

Za rok to miejmy nadzieje ex-prezydenta

0

Hahaa idealne porównianie ;D

0

Camp BartomeNou?

7

Fake na 100%

1

Ciekaw jestem czy jak przyjdzie Paulinho to redaktorzy napiszą jak zawsze : Oficjalnie: Paulinho Fichado!
Czy jednak ,,Bartek dokłada do ognia! Paulinho zawodnikiem Barcelony" dając czarno biale zdj i smutne motywy xd

0

Invests?
W sensie inwestycje?
Nie pisz tak bo jeszcze Bartomeu przeczyta xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?