gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam do Was pytanie na temat dyskusji ktore codziennie prowadze.
Jak uważacie, w dniu meczu całkowicie rezygnowa z dyskusji czy wstawiac je o innej porze? :)
2
Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner
Edit. No i jeszcze Ballack
0
Tak teraz sprawdzilem tabele i właśnie spadłem z 1 na 4 miejsce. Kurde, nie wiedzialem ze jestem tak wysoko ;P
0
Nie jest zakazane prawnie a nieobowiązkowe. Każdy zawodnik na świecie może miec klauzule, kwestia umowy z klubem
0
Tą klauzule robi Real między innymi przy sprzedaży
Jeśli np. Asensio przejdzie do Legii z klauzulą Anty Barca yo Legia nie moża sprzedać go do Barçy, a jesli Asensio przejdzid z Legii do Lecha, to Lech moze juz go do Barcy sprzedać o ile Legia nie zrobiła takiej umowy:)
1
Czyli 100+35 :D
0
Tutaj dowcip z czerwoną kartką dla jedynego gracza w drużynie i bramką w doliczonym czasie nabiera sensu ;P
1
Co z tym Rakietą? Złota zasada? Zagrsł przyzwoicie.
9
Komu to się opłaca po kursie 1.01?
0
Niw bylo spalonego raczej na 100%
0
Dobra dobra ;P
1
Powiedz lepiej czemu przeglądasz w trybie incognito xd
1
Heheh pamietam umowe ;D
Wyslalem browarka kazdemu kto napisal na priv adres przesyłki ;P
2
Wiesz co, myśle nad tym własnie ale robie dziś jeszcze takie obeznanie jakie bedzie zainteresowanie w dniu meczu :)
Dlatego wziąlem taką osobę która mało mnie interesuje tak naprawde:)
0
Z wątroby to chyba Kwachu
1
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #22
Co sądzicie o :Artur Szpilka
Dla mnie nic już nir osiągnie w boksie. Wiecznie opuszczone ręce, niepotrzebna zmiana trenera moim zdaniem bo za czasów Łapina przynajmnirn pracował na nogach a teraz nawet tego brakuje. Nie lubie gościa i nigdy nie lubiłem
Czekam na Wasze komentarze!
-------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
O Deulofeu mu najprawdopodobniej chodzilo ;P
0
Jak najechal? Ja nie w temacie ;D
0
Musi być numer bo to jest jakby weryfikacja zawodnika w protokole. A nazwiska ćhyba nie ttzeba
0
Ale ile tych zawodników Bartomeu sprowadzil po cichu, ze cala jedenastka się zrobiła
0
Myślę, że już po ptokach :D
1
Było zagrać dwie brameczki Deulofeu a nie takiego pewniaczka ;P
0
Nie przejmuj się, jesteś akurat ogarniętym ludkiem od Realu a takich tu nigdy za wiele:)
0
O kurde, zakladając transfery na przyszle okno
Hazard
Griezzmann
Dybala
Chociaz nikt nigdy raczej nie zastąpi Messiego. Jest jedyny w swoim rodzaju i jest bezcenny
0
Pique nie może grać, że go nie uwzględniłeś?
Denisa bym wolał na skrzydle:)
0
O kurde fakt.
Źle to odebrałem. Sorki wielkie! ;D
Ja tu kminie i kminie hehe ;D
0
Napisalem go ;P
Paulinho
Marlon
Douglas nir jest zgloszony więc nir zajmuje
Suarez ma chyba paszport
Czy to już jest wliczanie Yerry Miny jako trzeciego i czwarty Cou?
W takim wypadku wypożyczenie Marlona i spokój
0
Może Marlona wypożyczą
Kto zjmuje miejsca wogole?
Paulinho
Marlon
I kto jeszcze?
Suarez chyba ma paszport
0
Nie. Po prostu irytujące komentarze zazwyczaj pisze osoba o tym samym nicku
5
Mam nadzieje jednak na Denisa od początku:)