0

Mam do Was pytanie na temat dyskusji ktore codziennie prowadze.
Jak uważacie, w dniu meczu całkowicie rezygnowa z dyskusji czy wstawiac je o innej porze? :)

2

Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner

Edit. No i jeszcze Ballack

0

Tak teraz sprawdzilem tabele i właśnie spadłem z 1 na 4 miejsce. Kurde, nie wiedzialem ze jestem tak wysoko ;P

0

Nie jest zakazane prawnie a nieobowiązkowe. Każdy zawodnik na świecie może miec klauzule, kwestia umowy z klubem

0

Tą klauzule robi Real między innymi przy sprzedaży
Jeśli np. Asensio przejdzie do Legii z klauzulą Anty Barca yo Legia nie moża sprzedać go do Barçy, a jesli Asensio przejdzid z Legii do Lecha, to Lech moze juz go do Barcy sprzedać o ile Legia nie zrobiła takiej umowy:)

1

Czyli 100+35 :D

0

Tutaj dowcip z czerwoną kartką dla jedynego gracza w drużynie i bramką w doliczonym czasie nabiera sensu ;P

1

Co z tym Rakietą? Złota zasada? Zagrsł przyzwoicie.

9

Komu to się opłaca po kursie 1.01?

0

Niw bylo spalonego raczej na 100%

0

Dobra dobra ;P

1

Powiedz lepiej czemu przeglądasz w trybie incognito xd

1

Heheh pamietam umowe ;D
Wyslalem browarka kazdemu kto napisal na priv adres przesyłki ;P

2

Wiesz co, myśle nad tym własnie ale robie dziś jeszcze takie obeznanie jakie bedzie zainteresowanie w dniu meczu :)
Dlatego wziąlem taką osobę która mało mnie interesuje tak naprawde:)

0

Z wątroby to chyba Kwachu

1

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #22

Co sądzicie o :Artur Szpilka

Dla mnie nic już nir osiągnie w boksie. Wiecznie opuszczone ręce, niepotrzebna zmiana trenera moim zdaniem bo za czasów Łapina przynajmnirn pracował na nogach a teraz nawet tego brakuje. Nie lubie gościa i nigdy nie lubiłem


Czekam na Wasze komentarze!

-------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

O Deulofeu mu najprawdopodobniej chodzilo ;P

0

Jak najechal? Ja nie w temacie ;D

0

Musi być numer bo to jest jakby weryfikacja zawodnika w protokole. A nazwiska ćhyba nie ttzeba

0

Ale ile tych zawodników Bartomeu sprowadzil po cichu, ze cala jedenastka się zrobiła

0

Myślę, że już po ptokach :D

1

Było zagrać dwie brameczki Deulofeu a nie takiego pewniaczka ;P

0

Nie przejmuj się, jesteś akurat ogarniętym ludkiem od Realu a takich tu nigdy za wiele:)

0

O kurde, zakladając transfery na przyszle okno
Hazard
Griezzmann
Dybala

Chociaz nikt nigdy raczej nie zastąpi Messiego. Jest jedyny w swoim rodzaju i jest bezcenny

0

Pique nie może grać, że go nie uwzględniłeś?
Denisa bym wolał na skrzydle:)

0

O kurde fakt.

Źle to odebrałem. Sorki wielkie! ;D
Ja tu kminie i kminie hehe ;D

0

Napisalem go ;P
Paulinho
Marlon
Douglas nir jest zgloszony więc nir zajmuje
Suarez ma chyba paszport
Czy to już jest wliczanie Yerry Miny jako trzeciego i czwarty Cou?
W takim wypadku wypożyczenie Marlona i spokój

0

Może Marlona wypożyczą
Kto zjmuje miejsca wogole?
Paulinho
Marlon
I kto jeszcze?
Suarez chyba ma paszport

0

Nie. Po prostu irytujące komentarze zazwyczaj pisze osoba o tym samym nicku

5

Mam nadzieje jednak na Denisa od początku:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?