gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pozdrawiam kolege ktory mial na kuponie dokładny wynik 2:0 PSG :)
0
Może Leno za odpowiednią kasę?
Hmmm... Sergio Rico?
Ew. Fahrmann
Chociaz Areola na pewno lepszy od Trappa
6
Kurde jaki angielski. Normalnie American :D
1
http://www.podstadionem.pl/koszulka-dembele-11-fc-barcelona-2017-18-nike.html
:)
1
Uważam, że Kliczko był poza jego zasięgiem niestety, szybkością i sercem wszystkiego nie można wygrać. A za Kliczko przemawialy przedewszystkim warunki fizyczne:)
0
Chodzilo mu raczej o to ze ban znowu sie przy oficjalce skończy
2
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #27
Co sądzicie o: Tomasz Adamek
Mój ulubiony polski pięściarz:) Jak byłem ały pamietam jego walke z Gołotą :D Szkoda, że zmienił kategorie wagową ale chciał podbić wagę ciężką. Niestety nie udało się :/ Moim zdaniem też źle zrobił, kończąc współpracę z Andrzejem Gmitrukiem:)
Dla mnie jego największą wadą w wadze Cięzkiej byl brak nokautującego ciosu:)
Czekam na Wasze komentarze!
------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Dla.zainteresowanych : http://www.podstadionem.pl/koszulka-dembele-11-fc-barcelona-2017-18-nike.html
7
Juz w sprzedaży koszulka Dembele z nr11 :D
0
Mam dosx nietypowe pytanie jak na tą stronę ;P
Gdzie kupię oryginalną koszulkę wyjazdową Realu z nazwiskem Marcelo?
Wujkowi zbliżają sie urodziny a jest wielkim fanem:)
Mam nadzieje, że obejdzie sie bez hejtu:)
0
Ale on powinien grac na LS ...
2
Nowy avatar wgrany? ;p
I ja też Denisa za nic bym tu nie umiescił
28
Taki żarcik na popołudnie:)
Małżonek wraca ze szpitala, gdzie odwiedzał bardzo chorą teściową i wkurzony do granic mówi do żony:
- Twoja matka jest zdrowa jak ryba, niedługo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami.
- Nie rozumiem - mówi żona - wczoraj doktor powiedział mi, że mama jest w stanie agonalnym.
- Nie wiem co on tobie powiedział, ale mnie kur** radził przygotować się na najgorsze.
4
02.09 Włochy
05.09 Liechtenstein
:)
35
David Villa powolany do reprezentacji Hiszpanii:)
1
24 h od zmiany bodajże
0
Jak by to mialo wyglądać?
0
Ano ja dziś dopiero znalazlem ;D
31
„Corriere dello Sport”: André Gomes poprosił o umożliwienie mu odejścia z Barcelony.
Edit. Kolega na dole szybszy ale wyswietlilo sie dopiero jak dodalem koma:)
0
Wedlug mnie nie zyje a te rany w innych miejscacj to po prostu niedopatrzenie:)
Ale tego klucza nie ma za bardzo jak sięgnąć ;P
1
Tylko potwierdzono, że to ostatnia część Piły więc muszą to jakoś zakonxzyć więc nie wiadomo co z Doktorkiem ;D
Bardziej jestem ciekaw co z Hoffmanem ;D Uwielbiam tą postać ;D
0
Błedy np. Zamiast zyletki idealnie plaskiej wziąl z ząbkami, gdy wycinal ten znaczek. Nie wszyscy mieli szanse przezyc albo szanse byly.praktycznie zerowe.
Ale tak jak mowilem, tą postać też przytoczę w dyskusji ale innej:)
1
Ja sie chce pochwalic ze jade na EC 6maja bo to idealnie moja osiemnastka:)
2
Dyskusja z serii ,,Co sadzicie o...?" #26
Co sądzicie o :John Kramer (Piła)
Dla mnie jest to osoba bardzo zagadkowa. Z jednej strony nie zabijał ludzi tylko chciał zeby docenili życie, ale raczej za mądry sposob to to nie był...
Odbiło mu widocznie po stracie dziecka. Jednak pomysly na pułapki, choć brutalne są godne podziwu. Tak wszystko idealnie zorganizować:)
To, że Hoffman średnio kontynuowal dzilo to w innej dyskusji:)
Czekam na Wasze komentarze!
---------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Na tą chwile niestety dla Iniesty nie widze miejsca :/
0
Haha spoczko:) Każdemu się zdarza :D
0
Courtoisa też uwielbiam. Moj drugi ulubiony bramkarz :D
1
W 2000 ;P
Ter Stegena lubiłem od zawsze a po transferze do nas juz wogole ;D
3
W morde jeża, zapomnialem o Marcelo! Dzięki za przypomnienie:)
Marcelo za Luisa oczywiscie:)
Carvajal to PO a Alba LO ;P
A z Suarezem osobiście się nie zgodze ale to ttlko moje zdanie ;D
1
Moim ulubionym piłkarzem jest MAtS więc wiesz:)