0

Ogólnie jak na pierwszy raz to spoczko praca:)
Ale pierwszą rzeczą jaką zauwazylem to wlasnie ,,La Iga" akurat moj wzrok tam jako pierwszy padł ;P

0

Ktory to juz Twoj komentarz o tym odswiezaniu?

1

dzieki za info i szacun za swietną robotę!

Ciekawe jak teraz wyglądało by Torino bez tej tragedii
Ps. Swoją drogą szacunek dla Milanu. Nie sport jest najważniejszy:)

12

#BeneditoMusisz

0

To musiała być tragedia. Praktycznie cała kadra (nie pisac ze jakby to nie byli pilkarze to tak samo tragedia). Masz jakies info jak radzilo sobie Torino i Włoska kadra bo tej katastrofie?

3

Szczęsny zamiast Fabiana:)

0

Nic sie nie boje ;P
Po prostu zainteresowało mmie To:)

2

Co z tą obowiązkową służbą wojskową? Kogo to będzie obowiązywać, jakież roczniki? I czy weszlo to juz na 100%?

Jestem w tym temacie zacofany bardzo i prosze o info:)

0

Widziales bialego Francuza oprocz Griezzmana, Llorisa i Kościelnego? ;P

0

W ogóle prawda jest taka ze nie miał pełnego szkolenia. Troche pobiegał z Yodą na plecach i uciekł ratować przyjaciół.
Jego szkolenie jest niczym w porownaniu do Anakina:)

0

Chodzi mi wlasnie o to podniesienie miecza. Wtedy już było ukazana jego,, zła strona"
Tak wogóle to podobno mozliwy jest udział Anakina w postaci duchowej w tej lub kolejnej części:)

1

Jego ojca tez lubie bardziej ale to Pewnie sie domyslasz ;P

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #32


Co sądzicie o: Luke Skywalker

Jedna z moich ulubionych postaci mojego ulubionego filmu:) Obecnie Najwyższy i jedyny Mistrz Jedi. Czy umrze w kolejnej cześci lub tej trylogii? Oby nie, mam dosc co trylogie nowego wybranego:) Jednak w Luke'u można dostrzec zło (przykład jak chciał zabić Palpatine'a)

Czekam na Wasze komentarze!

--------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Albo Alexis z wklejonym ciałem Danilo ;P

0

Za rok konczy mu sie kontrakt wiec nie jest taki drogi

0

Kurde bez bramkarza troche lipa ale Umtiti ostatnio w formie, może nie dopuści do strzalu

0

W PSG

0

Nie rozumiem. Alexis Lewo, Dembele prawo. Co za problem? Messi na ŚPO

1

Kluczowe jest raczej : nie ma

0

W sumie fajny pomysl :D

0

Snooker to akurat lubie oglądać ;P

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #31

Co sądzicie o: Robert Kubica

Świetny kierowca F1. Jedyny powod dla ktorego czasem włączałem ten nudny dla mnie sport.
Szacunek wielki za to, że po tak ciezkiej kontuzji nie boi sie, i chce wrocix do sportu w ktorym tej kontuzji doznał:) Jako rajdowiec dla mnie przeciętny, bardzo często wypadki:)

Czekam na Wasze komentarze!

---------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Dzięki bardzo:)

0

Score Hero

Goodgame Empire

Parking Mania

Fifa Mobile

Dream League Soccer

New Star Soccer

Top Eleven

Osm- Online Soccer Manager

5

Przeciez to wogole nie jest śmieszne

0

Na xboxa 360 premium tansze od standardowej? :)

1

Pewnie gotuje

0

Ja też obserwuje:) Będę tym drugim transferem ;3

2

Oficjalka, ze w WBA chyba byla lub zaraz będzie:)

0

Panie, wiekszosc zartow to wogole nie jest smieszna i wcale nie smieszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?