gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie jak na pierwszy raz to spoczko praca:)
Ale pierwszą rzeczą jaką zauwazylem to wlasnie ,,La Iga" akurat moj wzrok tam jako pierwszy padł ;P
0
Ktory to juz Twoj komentarz o tym odswiezaniu?
1
dzieki za info i szacun za swietną robotę!
Ciekawe jak teraz wyglądało by Torino bez tej tragedii
Ps. Swoją drogą szacunek dla Milanu. Nie sport jest najważniejszy:)
12
#BeneditoMusisz
0
To musiała być tragedia. Praktycznie cała kadra (nie pisac ze jakby to nie byli pilkarze to tak samo tragedia). Masz jakies info jak radzilo sobie Torino i Włoska kadra bo tej katastrofie?
3
Szczęsny zamiast Fabiana:)
0
Nic sie nie boje ;P
Po prostu zainteresowało mmie To:)
2
Co z tą obowiązkową służbą wojskową? Kogo to będzie obowiązywać, jakież roczniki? I czy weszlo to juz na 100%?
Jestem w tym temacie zacofany bardzo i prosze o info:)
0
Widziales bialego Francuza oprocz Griezzmana, Llorisa i Kościelnego? ;P
0
W ogóle prawda jest taka ze nie miał pełnego szkolenia. Troche pobiegał z Yodą na plecach i uciekł ratować przyjaciół.
Jego szkolenie jest niczym w porownaniu do Anakina:)
0
Chodzi mi wlasnie o to podniesienie miecza. Wtedy już było ukazana jego,, zła strona"
Tak wogóle to podobno mozliwy jest udział Anakina w postaci duchowej w tej lub kolejnej części:)
1
Jego ojca tez lubie bardziej ale to Pewnie sie domyslasz ;P
3
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #32
Co sądzicie o: Luke Skywalker
Jedna z moich ulubionych postaci mojego ulubionego filmu:) Obecnie Najwyższy i jedyny Mistrz Jedi. Czy umrze w kolejnej cześci lub tej trylogii? Oby nie, mam dosc co trylogie nowego wybranego:) Jednak w Luke'u można dostrzec zło (przykład jak chciał zabić Palpatine'a)
Czekam na Wasze komentarze!
--------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Albo Alexis z wklejonym ciałem Danilo ;P
0
Za rok konczy mu sie kontrakt wiec nie jest taki drogi
0
Kurde bez bramkarza troche lipa ale Umtiti ostatnio w formie, może nie dopuści do strzalu
0
W PSG
0
Nie rozumiem. Alexis Lewo, Dembele prawo. Co za problem? Messi na ŚPO
1
Kluczowe jest raczej : nie ma
0
W sumie fajny pomysl :D
0
Snooker to akurat lubie oglądać ;P
3
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #31
Co sądzicie o: Robert Kubica
Świetny kierowca F1. Jedyny powod dla ktorego czasem włączałem ten nudny dla mnie sport.
Szacunek wielki za to, że po tak ciezkiej kontuzji nie boi sie, i chce wrocix do sportu w ktorym tej kontuzji doznał:) Jako rajdowiec dla mnie przeciętny, bardzo często wypadki:)
Czekam na Wasze komentarze!
---------------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Dzięki bardzo:)
0
Score Hero
Goodgame Empire
Parking Mania
Fifa Mobile
Dream League Soccer
New Star Soccer
Top Eleven
Osm- Online Soccer Manager
5
Przeciez to wogole nie jest śmieszne
0
Na xboxa 360 premium tansze od standardowej? :)
1
Pewnie gotuje
0
Ja też obserwuje:) Będę tym drugim transferem ;3
2
Oficjalka, ze w WBA chyba byla lub zaraz będzie:)
0
Panie, wiekszosc zartow to wogole nie jest smieszna i wcale nie smieszy