1

Ja osobiscie kupuje w NewBadLine oraz Diamante. Trzeba dać troszke więcej kasy ale uwierz mi, że warto:)

0

Coraz wiecej jest trolli na tej stronie niestety

0

Ronaldo w swojej formie jest dla nas wzmocnieniem ale nie wiem czy mozna to tak rozpatrywać ;P

0

Fajnie, że pokazali Snoke'a w rzeczywistosci a nie robią z tego tajemnice. Ale jest fragment gdzie Luke do kogos mowi, jakby lezal i ma mokrr wlosy. Czyżby przegrał z kimś walke? Myslisz, zd moze zginąć. Ciekawie sie zapowiada naprawde. Finn vs Phasma. Kurcze, bedzie sie dzialo. Szkoda, że to nie jest ostatnia czesc bo takti juz bysmy wszystko wiedzieli, a takto pozostanie decydująca scena w 2019 :/

1

Kozacki trailer! Palce lizać

1

Truskawka na torcie xd

5

[Marca]: Harry Kane oraz Dele Alli są na "radarze" Realu Madryt.

0

Moze cos w stylu Worms? :)

0

Stety lub niestety nie :)

0

W Metina gram juz 9 lat jak nie dluzej. ;D

0

Tylko w Hiszpanii są obowiązkowe jakby co:)

0

UZUMYMW
BAGUVIX
LXGIWYL
pamętamy ;D

0

Typy Mateusza Trawki bedą? ;P

0

Moze zarzucimy sieci na Verrattiego? I przedluzmy kontrakt z Neyem, chociaz on powinjen tu kariere skinczyc:)

0

4-3-3 z defensywnym lub 4-2-3-1:)

0

Łooo panie, ludzi jak w MOPSiE a afera wynikła jak u Kiepskich gdy Boczek budzi Ferdka w nocy bo ktoś zarowke z kibla ukradł.
Naprawde nie macie się o co kłócić? Poczytslem z 20 komentarzy i wyszedlem bo to żenada po prostu. Ogarnijcie się ludzie...

7

Kupiłbym Fifa pointsy i zrobil Opening xd

0

Haha spoczko, rozumiem ;P

0

Punkt 5 mi sie spodobal :)

1

Też z Łódzkiego! Jakie miasto? :D

0

Nie ma od tego sezonu bo Francuska awansowala do TOP 5 :)

0

1,35 z tego co pamiętam :)

1

Ja tak samo ;P.

0

Modrić jak był opatrywany to zostal chyba zmianiony po czym wszedl na boisko i bylo 12 graczy Realu ba boisko. Coś w tym stylu, dokladnie nie wiem:)

1

Fernandinho, Coutinho ooo... PA-U-LINHO

0

Seria ze strzelonym golem zakonczona nareszcie :)

0

Na stronie Nike powinno być, ewentualnie podstadionem.pl :)

0

Nie oglądałem meczu. Jak zagrał Ter Stegen?;)

0

Szczerze to jak widzę, że gra Paulinho to sie rohie jakis spokojny o wynik ;D

0

Nie zmienia to faktu, że jak dla mnie to Dżepetto go wystrugał:) Nigdy nie ujrze jego fenomenu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?