gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja osobiscie kupuje w NewBadLine oraz Diamante. Trzeba dać troszke więcej kasy ale uwierz mi, że warto:)
0
Coraz wiecej jest trolli na tej stronie niestety
0
Ronaldo w swojej formie jest dla nas wzmocnieniem ale nie wiem czy mozna to tak rozpatrywać ;P
0
Fajnie, że pokazali Snoke'a w rzeczywistosci a nie robią z tego tajemnice. Ale jest fragment gdzie Luke do kogos mowi, jakby lezal i ma mokrr wlosy. Czyżby przegrał z kimś walke? Myslisz, zd moze zginąć. Ciekawie sie zapowiada naprawde. Finn vs Phasma. Kurcze, bedzie sie dzialo. Szkoda, że to nie jest ostatnia czesc bo takti juz bysmy wszystko wiedzieli, a takto pozostanie decydująca scena w 2019 :/
1
Kozacki trailer! Palce lizać
1
Truskawka na torcie xd
5
[Marca]: Harry Kane oraz Dele Alli są na "radarze" Realu Madryt.
0
Moze cos w stylu Worms? :)
0
Stety lub niestety nie :)
0
W Metina gram juz 9 lat jak nie dluzej. ;D
0
Tylko w Hiszpanii są obowiązkowe jakby co:)
0
UZUMYMW
BAGUVIX
LXGIWYL
pamętamy ;D
0
Typy Mateusza Trawki bedą? ;P
0
Moze zarzucimy sieci na Verrattiego? I przedluzmy kontrakt z Neyem, chociaz on powinjen tu kariere skinczyc:)
0
4-3-3 z defensywnym lub 4-2-3-1:)
0
Łooo panie, ludzi jak w MOPSiE a afera wynikła jak u Kiepskich gdy Boczek budzi Ferdka w nocy bo ktoś zarowke z kibla ukradł.
Naprawde nie macie się o co kłócić? Poczytslem z 20 komentarzy i wyszedlem bo to żenada po prostu. Ogarnijcie się ludzie...
7
Kupiłbym Fifa pointsy i zrobil Opening xd
0
Haha spoczko, rozumiem ;P
0
Punkt 5 mi sie spodobal :)
1
Też z Łódzkiego! Jakie miasto? :D
0
Nie ma od tego sezonu bo Francuska awansowala do TOP 5 :)
0
1,35 z tego co pamiętam :)
1
Ja tak samo ;P.
0
Modrić jak był opatrywany to zostal chyba zmianiony po czym wszedl na boisko i bylo 12 graczy Realu ba boisko. Coś w tym stylu, dokladnie nie wiem:)
1
Fernandinho, Coutinho ooo... PA-U-LINHO
0
Seria ze strzelonym golem zakonczona nareszcie :)
0
Na stronie Nike powinno być, ewentualnie podstadionem.pl :)
0
Nie oglądałem meczu. Jak zagrał Ter Stegen?;)
0
Szczerze to jak widzę, że gra Paulinho to sie rohie jakis spokojny o wynik ;D
0
Nie zmienia to faktu, że jak dla mnie to Dżepetto go wystrugał:) Nigdy nie ujrze jego fenomenu:)