0

Myślę, że na remisie się skończy ale obym sie mylił i Leszek wygrał:)

0

Czyli rozumiem, że wykreślasz bluze i spodnie z dziurami z odpowiedniego ubrania i taki stroj nigdzie nie jest odpowiedni poza domem?

0

A ja blisko 6800 nieprzeczytanych artykułów:)

1

Komentarz usunięty

0

Tylko w wiadomościach ta liczba moze sie zmienic bo nie wszyscy np. Zostali znalezieni

2

Ja również Perquisa bardzo szanowalem i lubilem.

0

Serio poniżej poziomi disco polo? Bo odważne zarzuciłeś stwierdzenie ;P

0

Może będzie coroczna gala ;p

0

Pierwsza kupiona paczka w grze i Griezzmann ;D
A sprzedalem najdrożej bodajże Sterlinga

0

Mam dokladnie takie samo zdanie:)

1

Tez go lubie ale no widocznie pensja pilkarza byla za niska ;P

0

Wlasnie on chyba jakimis dragami handlował czy się mylę? Czy coś w stylu Mafii?

0

Starsza komedia?
Przekręt z Bradem Pittem
Blues Brothers (polecam!)

0

Proponuje spytać użytkownika: KamQix
On robi swietnie takie roboty :)

1

Dokladnie tak:)

0

Lewy 6. Wśród napastników:)
Przed nim Luisito i Dybala :)

1

To było chyba Villanovense gdzie po pierwszym meczu było 0:0 a w rewanżu bodajże 8:0 :) Ale głowy nie dam :)

0

Jak witaja się ze sobą Papieże?

0

Aha, dzięki bardzo za info :)

0

Czyli dziś to jakiś odpowiednik złotej piłki czy jak?:)

0

Widać, że wiek zrobił swoje ;/

Chociaz z drugiej strony, nie jest aż tak stary :/

0

Za co są karty hallowenowe? :)

0

Spoczko:)
Trzymaj się, pozdrówki:)

0

Tak,było 0:0 :)

0

Pewnie zobaczył przed Editem, bez spiny

0

Napisal, że jesli byl wynik inny niż 0:0 to nie zdradzac wyniku :)

0

Proponuje obejrzec skrót:) Ma to przesłanie do twojego powyższego komentarza ale nic nie zdradzam oficjalnie:)

1

Trzymam kciuki, wbrew pozorom nie poznac wyniku to nie lada wyzwanie

4

Oszczędza się i szykuje na gale ZP ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?