gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
U mnie to samo, A przez jego przekręcenia nazwiska jeszcze nic mi sie nie stało :)
24
Co ma bukmacher do tego? Jak nie postawisz na kadre to coś złego?
0
To już oficjalne? Mogliby dać spokój z kolejną trylogią :/ i to co było przed Qui Gonem czy jeszcze coś innego? Szkoda, bo zrobia z tego serial a to moj ulubiony film :/
3
Lepsze u Messiego ,,Nie był to wybitny mecz"- ocena 9,5 ;P
0
Przegrają w calym sezonie jeszcze nie jeden mecz:)
1
Chcialbym Gimeneza z Atleti kub Taha :)
0
Za bardzo naciskał na treningach na rozciąganie z gumami xd
0
Coś ty, nie ma szans wedlug mnir :)
A juz na pewno nie po takim kursie :)
1
Akurat mam na mur z podpórką :)
0
Tez malo w to wierze ale co kolejke jest takie gadanie ;P
3
Chyba To, że jak Mou trenował Inter i wszyscy napastnicy byli kontuzjowani i został tylko Balo.
Przed przerwą dostał żółtą kartkę. W przerwie Mou mowil mu praktycznie cale 15 minut zeby uwazal i nie dostal kartki no jest jedynym napadziorem. A on w 46. Minucie czerwo wyłapał :D
0
Grasz kupon Maxikombi :)
4
Niedlugo druzyny będą Ci płaciły, zebyś na nie nir stawiał ;P
0
Ano w sumie fakt :p
2
Na stronie Realu pojawiła się TABELA :)
0
Jakbyś to ogarnąl moglbys dac znać na pv? :)
1
Przeciez on by tam na ławie skonczył xd
0
Ciekawe czy machał łapami i karnego się domagał ;P
0
Dzięki bardzo:)
0
To jest wlasnie chyba poprawna wymowa:)
5
Olimpique Marsylia poinformował o zawieszeniu Patrice'a Evry, a nie jak wcześniej przypuszczano o wyrzuceniu z klubu.
0
Zauwazylem, że większość trenujących indywidualnie ćwiczy na piasku:)
Ciekawe co to daje :D
3
Hehe,
Co ma wspolnego pila mechaniczna z papierem toaletowym?
Jeden falszywy ruch i palec u*ebany ;P
2
To zazdroszcze ze monitor tyle wytrzymał:)
64
Wchodzi kominiarz do tramwaju. Patrzy, koło niego zakonnica. Taka 10/10. Nie może oderwać od niej wzroku. Gdy zakonnica wysiada, tramwajarz mowi dk niego:
- Ona codziennie modli sie o polnocy na cmentarzu, jesli wpadla Ci w oko to Twoja szansa.
Kominiarz w domu mysli, że skoro jest tak wierząca to przebierze on się za Boga.
Idzie o polnocy w przebraniu, patrzy. Jest zakonnica
Podchodzi do niej a ona o niego
-O matko! Kim ty jesteś?
-Jestem Bogiem! W tej chwili będziesz uprawiała ze mną seks analny!
Zakonnica po sekundzie namyslu zgadza się, przecież to Bóg. Po całej akcji Bóg zrzuca z siebie szaty i krzyczy:
-Haha żartowałem! To ja, kominiarz!
A zakonnica po tych slowach zrzuca szaty i krzyczy:
-Haha żartowałem! To ja, tramwajarz!
Milego wieczoru ;D
0
Trzeba przyjrzeć się Gimenezowi bo to naprawdy dobry ŚO
0
Nie znam sie ale do 4K chyba PS Pro :)
7
Moglby Dybala pograć z Leo
0
Oho, zaraz zacznie się dyskusja xd
0
Dokladnie, mlody chlopak z wielkim potencjałem:)
Brać za taką kwote jak najszybciej:)