gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I jeszcze Ronaldo!
0
Stary, w takim wypadku moze ni nigdy kupon nie siadać ;P
0
Haha w następnej kolejce ;P
0
Dzięki wielkie:) Myślałem, ze kolega wyżej użyl ironii :)
9
W Pichichi ter Stegen też nie jest bez szans bo traci raptem 1 bramkę
0
Co zrobił?
23
Nawet największy Real w lidze może przegrać ze średniakiem 2:1 :)
Getafe-Sociedad 2:1
10
Piękny wynik, piękne popsute kupony! Brawo Girona!
5
Warto dodać, że ter Stegen ma tylko 1 bramke mniej, więc w Pichichi też bym go jeszcze nie skreślał
0
Myślałem przez sekunde, że Leo trzyma browara xd
0
Jak Real psuje kupony to żadna strata ;P
0
Kwestia gustu ;P
3
Dodałbym Umtitiego :)
0
A to Czawi nie gra na lewym skrzydle i nie idzie mu całkiem całkiem?
0
Juz ma złotą piłkę to po co? ;D
0
A ter Stegen???
1
Aaa sorki wielkie ale to juz od razu sie z Realem kojarzy :D
0
Ja tak samo. Nigdy zlego slowa na niego. Jak widać, warto dać szanse młodemu na ,,pełny etat"
0
Lepiej zeby wszyscy z kija pograli a nie jakies wjazdy
0
Chyba mamy 4 pkt przewagi a jak Real przegra to magiczne -7
0
Ogolnie sklady Valverde to nieporozumienie. Ale teraz są wyniki. Poczekajmy do wiosny jak najważniejsi bedą zajechani to sporo osob przejrzy na oczy:)
6
A ja nie boje si tego potwierdzic. Z nim naprawde mozna czuc sie spokojniejszym
0
Uziemienie też jest czasami potrzebne ;P
0
To sam zacznij ,,kopiować", bo Ty pajacujesz.
Doceń chlopaka za cięzką i dobrą robote. Zaloze sie, ze 90% rzeczy wiesz z jego komentarzy ktore są o wiele szybsze niż artykuły a i tak Ci się nie podoba
1
Ok.
0
Gooooool! VAMOS BARÇA!
0
I Feyenoord zepsuł kupon -,-
7
W związku z brakiem Masche, Pique od pierwszej minuty. Szkoda, bo mimo, ze bardzi go lubie to chcialem zeby jeszcze ten mecz przesiedział :)
1
Ano skoro dziś premiera to szanse marne :/
Osobiście czekam na Nową Piłę, bo u mnie w miescie to bedzie moze na wielkanoc, a poza miasto raczej ciężko :)
0
Jegi akurat nigdy nie lubiłem, typowy dołóż nogę. Zza pola karnego kilka bramek...
Z drugiej strony robił to,co do niego należało bo ładował te bramy:)