0

Przynajmniej spokoj bedzie...

3

24 lata... To już ostatnia prosta do trumny... Nie wymagajmy,żeby każdy był w stylu Mbappe...
18 lat i w wielkiej trójce PSG...
Do podwyższania poziomu potrzebne przedewszystkim: MINUTY

3

W punkt!
To samo Busquets

7

Powiem szczerze, ze nie podoba mi sie praca Valverde. Oczywiscie to moje zdanie i bronią go wyniki ale...

-Cały czas pomijani Denis i Semedo +Roberto w środku pola

-zero odpoczynku Messiego

-Dlaczego nie posadził Pique na ławie wcześniej na np. 3 mecze?

-Gomes po 100 minutach w sezonie na ATM? Wtf? To spodziewajmy się Turana na Real...

-Suarez jako fałszywy skrzydłowy,napastnik czy nawet zawodnik. Nie wiem czemu to ma sluzyc, zamiast dać Deulo lub Denisa na skrzydlo to takie kombinację i marnowanie potencjału Suareza...



W decydującej fazie sezonu będziemy mieli zjechanego Messiego i Suareza... Co wtedy? Iniesta z formą pod znakiem zapytania wygra mecz?

Messi wygra nam 20 meczy w sezonie... Ale co z resztą? Czy Ernesto ma jakikolwiek pomysł przy odpukać po stokroć kontuzji lub spadku formy u Leo?



Obawiam się, że ten sezon będzie jak za Martino... Ale bądźmy dobrej myśli.

58

Zaczyna wku*wiac mnie już brak Denisa i Semedo...

0

To dość częste określenie chyba :D

0

To zapłaćcie z góry i tyle :)

1

Nowy rywal? Dlaczego?
Ja nie w temacie widocznie

0

Spoko, kumam od początku, jednak Dybala ogolnie z nie wiadomych powodów siedzi na ławie kosztem jakiegoś No Name'a :) A co do Lavezziego... Wolałbym Higuaina :)

10

Pewnie Socjopata xd

0

Dybala to zawodzi chyba tym, ze nir grzeje ławki do odpowiedniej temperatury

0

To co zwykle, ostateczna próba

1

Dziwisz się? Straszy swoją grą sam Real Madryt:)

0

Poszukuje gier typu Metin. MU Online:)
Chodzi o to,że wybiera się postać, wbija levele, robi eq itd.:)
Z góry dzięki :)

0

U mnie pierwsza paczka w Fifie i Griezzman, w kolejnej Benzema, a w kolejnej... Ryzhikov xd

9

Nieoficjalnie Oezil poinformował kolegów, że po sezonie przejdzie do Man Utd:)

1

Jak na ulice to Kravmaga przedewszystkim:)
Polecam :)
Parter na ulice nie jest konieczny bo tam podstawa to nie dać się przewrócić:)
Także leć na kravmage bez wahania:)

0

Wiem, że IoS jest lepszy i tego nie bede ukrywal. Chodzi mi tylko, że Android nie bedzie mulił po 3 dniach i trzeba wiecej czasu na ocene niż 3 dni:)

0

Galaxy s6 po 3 dniach stracił na płynności? Wątpie i to bardzo

0

Nie wiem czemu ale od razu wyczułem ironie ;P

18

A ja śmiem twierdzić, że chcesz pochwalić się telefonem ;)
Bo raczej po 3 dniach Android nie muli i każdy telefon jest wspaniały ;)
Poza tym sam stwierdziles ze Androidy sie mulą po czasie, skąd pewność, że ten nie będzie?

1

Albo po domu na szczudłach chodzi ;P

1

Widać, że Ci sie nudzi xd

0

Nie wierze w przeznaczenie, a wydaje mi się,że o to Ci chodzi:)

1

Myślę, że na 99% dośrodkowanie:)

0

Tylko siedząc na ławie traci sie rytm mecxowy ktorego Denis i tak nie ma, przez co traci się formę

0

Jaką on klazule ma w ogóle?

3

To jest najgorsze ;P
Jak najwczesniejszy nie wchodzi to juz te mecze są takie bez emocji ;P
Bez kitu wole jak ostatni nie wejdzie ;P

1

Przecie widac ze to słaby troll ;P
Nawet szkoły dla trolli nie skończył pewnie :D

1

Own goal to po złotą piłkę leci ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?