gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przynajmniej spokoj bedzie...
3
24 lata... To już ostatnia prosta do trumny... Nie wymagajmy,żeby każdy był w stylu Mbappe...
18 lat i w wielkiej trójce PSG...
Do podwyższania poziomu potrzebne przedewszystkim: MINUTY
3
W punkt!
To samo Busquets
7
Powiem szczerze, ze nie podoba mi sie praca Valverde. Oczywiscie to moje zdanie i bronią go wyniki ale...
-Cały czas pomijani Denis i Semedo +Roberto w środku pola
-zero odpoczynku Messiego
-Dlaczego nie posadził Pique na ławie wcześniej na np. 3 mecze?
-Gomes po 100 minutach w sezonie na ATM? Wtf? To spodziewajmy się Turana na Real...
-Suarez jako fałszywy skrzydłowy,napastnik czy nawet zawodnik. Nie wiem czemu to ma sluzyc, zamiast dać Deulo lub Denisa na skrzydlo to takie kombinację i marnowanie potencjału Suareza...
W decydującej fazie sezonu będziemy mieli zjechanego Messiego i Suareza... Co wtedy? Iniesta z formą pod znakiem zapytania wygra mecz?
Messi wygra nam 20 meczy w sezonie... Ale co z resztą? Czy Ernesto ma jakikolwiek pomysł przy odpukać po stokroć kontuzji lub spadku formy u Leo?
Obawiam się, że ten sezon będzie jak za Martino... Ale bądźmy dobrej myśli.
58
Zaczyna wku*wiac mnie już brak Denisa i Semedo...
0
To dość częste określenie chyba :D
0
To zapłaćcie z góry i tyle :)
1
Nowy rywal? Dlaczego?
Ja nie w temacie widocznie
0
Spoko, kumam od początku, jednak Dybala ogolnie z nie wiadomych powodów siedzi na ławie kosztem jakiegoś No Name'a :) A co do Lavezziego... Wolałbym Higuaina :)
10
Pewnie Socjopata xd
0
Dybala to zawodzi chyba tym, ze nir grzeje ławki do odpowiedniej temperatury
0
To co zwykle, ostateczna próba
1
Dziwisz się? Straszy swoją grą sam Real Madryt:)
0
Poszukuje gier typu Metin. MU Online:)
Chodzi o to,że wybiera się postać, wbija levele, robi eq itd.:)
Z góry dzięki :)
0
U mnie pierwsza paczka w Fifie i Griezzman, w kolejnej Benzema, a w kolejnej... Ryzhikov xd
9
Nieoficjalnie Oezil poinformował kolegów, że po sezonie przejdzie do Man Utd:)
1
Jak na ulice to Kravmaga przedewszystkim:)
Polecam :)
Parter na ulice nie jest konieczny bo tam podstawa to nie dać się przewrócić:)
Także leć na kravmage bez wahania:)
0
Wiem, że IoS jest lepszy i tego nie bede ukrywal. Chodzi mi tylko, że Android nie bedzie mulił po 3 dniach i trzeba wiecej czasu na ocene niż 3 dni:)
0
Galaxy s6 po 3 dniach stracił na płynności? Wątpie i to bardzo
0
Nie wiem czemu ale od razu wyczułem ironie ;P
18
A ja śmiem twierdzić, że chcesz pochwalić się telefonem ;)
Bo raczej po 3 dniach Android nie muli i każdy telefon jest wspaniały ;)
Poza tym sam stwierdziles ze Androidy sie mulą po czasie, skąd pewność, że ten nie będzie?
1
Albo po domu na szczudłach chodzi ;P
1
Widać, że Ci sie nudzi xd
0
Nie wierze w przeznaczenie, a wydaje mi się,że o to Ci chodzi:)
1
Myślę, że na 99% dośrodkowanie:)
0
Tylko siedząc na ławie traci sie rytm mecxowy ktorego Denis i tak nie ma, przez co traci się formę
0
Jaką on klazule ma w ogóle?
3
To jest najgorsze ;P
Jak najwczesniejszy nie wchodzi to juz te mecze są takie bez emocji ;P
Bez kitu wole jak ostatni nie wejdzie ;P
1
Przecie widac ze to słaby troll ;P
Nawet szkoły dla trolli nie skończył pewnie :D
1
Own goal to po złotą piłkę leci ;P