12

On jest bardziej sztywny niż Tomek z M jak Miłośc.
Ale oczywiscie to moje zdanie:)

0

Kij od szczotki połknąłeś, że taki sztywny?

0

A gdzie Arda? ;D

0

Jesli Barca ma wygrać trzema bramkami

I Barça gra na wyjezdzie. To grasz 2 z Handi 2:0 :)
Tu chodzi o to, że ta druzyna ktora ma Handi zaczyba jakby od razu od wyniku w ktorym wygrywa:)

1

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #47

Co sądzicie o: Tomasz Gollob

Ikona Polskiego Żuzlu, miejmy nadzieje, że wróci do pełni zdrowia bo tym tragicznym wypadku :/
Jeden z najlepszych w historii. Takie moje zdanie. Gdy miał swoj czas to reszta walczyla tylko o 2 miejsce no był po prostu nie do wyścignięcia:)

Czekam na Wasze komentarze!

--------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

3

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #46

Co sądzicie o: Chuck Norris

Mi prawde mowiąc kojarzy sie bardziej z memami niż aktorstwem, zbyt wielu filmow z nim nie oglądalem wiec o strazniku teksasu srednio sie wypowiem:)

Czekam na Wasze Komentarze!

-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Co zrobil przy tej bramce? ;D

0

Co zrobil? ;D

1

Wyłączamy wszyscy teraz transmisje!

2

Ale nie swojego.
Schalke ma 0 mistrzostw Hiszpanii na przykład xd

0

Jest mozliwość zaktualizowania (najnowszych jak tylko mozliwe) składów do FM 15? Jeśli tak to poprosiłbym linka i krótką instrukcje. Dzięki :)

3

Najwazniejsze 3 punkty!
Brawo Denis! Brawo Paulinho!
Visca El Barca!

0

Pamietam, że Arsenal kiedys w meczu z bodajże Tottenhamem (czy z nimi to pewny nie jestem) miał 100% posiadania piłki do ponad 5 minuty meczu :) Może troche Ci pomoże To coś ogarnąć:)

4

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #45

Co sądzicie o : Sylvester Stallone

Jeden z moich ulubionych aktorow. Na pewno prawie każdy obejrzal choć jeden film z jego udziałem:)
Najbardziej kojarzy się pewnie jako Rambo:)
Osobiście lubie go też z ,,Niezniszczalnych"
O Rockym Balboa już nie wspomne bo to wogole klasyk. Jego świetnych ról jest masa:)


Czekam na Wasze komentarze!

-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

2

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #44

Co sądzicie o: Alexander Gustaffson

Jest to moim zdaniem najbardziej obiecujący zawodnik UFC swojej kategorii wagowej. Jest stosunkowo mlody a juz prezentuje znakomity poziom:) Przyszly mistrz moim zdaniem, chociaz na pas mial juz szanse ale niestety:)

Czekam na Wasze komentarze!

-------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Dodalbym jeszcze Kryche w formie :)

3

Arek Milik z karnego! Napoli bramka kontaktowa! 2:1

0

Pamietam komentarz:) chyba zona komentatora też w czymś podobnym bierze udzial i sie tlumaczyl:)

0

Kiedys byl bład na Flashscore i było napisane ,,Alvaro Morata świetnie dośrodkowuje i Alvaro Morata strzałem głową zdobywa bramke " ;D

8

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #43

Co sądzicie o : Zbigniew Bródka

Gasi pożary jak Mathieu szlugi! Wielki dożywotni szacunek dla tej osoby z ktora pochwale się, mialem przyjemnosc osobiście rozmawiac dobre 15 minut:)
Pogodzić prace Strażak z Łyzwiarstwem to naprawde ciężka praca jesli liczy się na takie sukcesy jak P. Zbyszek :) Dodatkowo można, a nawet trzeba dodac fakt, że w jego miescie nie ma toru do treningu i musi dojezdzać. Gdyby poświęcił się tylko sportowi myślę, że nie miałby sobie równych:)

Czekam na Wasze komentarze!

------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

0

Nieszczęście w szczęściu ;P

0

Żartuje przeciez stary :D Spokojnie :D

0

Mi do 430 zl braklo bramki Juve ;P

0

Mariusz Pawełek, to będzie najwiekszs wyzwanie dla Messiego

0

Wygrana cieszy, jednak jakby Juve strzelilo honorową to by 430 zł wpadło ;p

0

Spoczko rozumiem:) dzięki za dyskusje i pozdrawiam! :)

1

A widzisz, moim zdaniem wtedy nir bylby mistrzem świata bo stracilby swoj styl do wygrywania:)
Wygrywał walki dzięki zasięgowi dzieki ktoremu nagarniał na nokautujący cios:)

0

Wlasnie tez chcialem dodac ze trafil na czas gdy nie bylo ,,ciężkiego" ktory naprawde był mocny :)

0

Oczywiscie, ze trzeba umiec wykorzystywac:) Ale Uważasz, że był na tyle dobry, ze gdyby odjąc mu te 10 cm zasięgu też by tak zdominował ring? :) Bo ja sadze, że nie.
A i jeszcze nie można zapomniec o jego ogromnym szacunku i kulturze do rywala:)

5

Moze zmienic kolory strony na czarno biale na 3 dni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?