gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
On jest bardziej sztywny niż Tomek z M jak Miłośc.
Ale oczywiscie to moje zdanie:)
0
Kij od szczotki połknąłeś, że taki sztywny?
0
A gdzie Arda? ;D
0
Jesli Barca ma wygrać trzema bramkami
I Barça gra na wyjezdzie. To grasz 2 z Handi 2:0 :)
Tu chodzi o to, że ta druzyna ktora ma Handi zaczyba jakby od razu od wyniku w ktorym wygrywa:)
1
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #47
Co sądzicie o: Tomasz Gollob
Ikona Polskiego Żuzlu, miejmy nadzieje, że wróci do pełni zdrowia bo tym tragicznym wypadku :/
Jeden z najlepszych w historii. Takie moje zdanie. Gdy miał swoj czas to reszta walczyla tylko o 2 miejsce no był po prostu nie do wyścignięcia:)
Czekam na Wasze komentarze!
--------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
3
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #46
Co sądzicie o: Chuck Norris
Mi prawde mowiąc kojarzy sie bardziej z memami niż aktorstwem, zbyt wielu filmow z nim nie oglądalem wiec o strazniku teksasu srednio sie wypowiem:)
Czekam na Wasze Komentarze!
-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Co zrobil przy tej bramce? ;D
0
Co zrobil? ;D
1
Wyłączamy wszyscy teraz transmisje!
2
Ale nie swojego.
Schalke ma 0 mistrzostw Hiszpanii na przykład xd
0
Jest mozliwość zaktualizowania (najnowszych jak tylko mozliwe) składów do FM 15? Jeśli tak to poprosiłbym linka i krótką instrukcje. Dzięki :)
3
Najwazniejsze 3 punkty!
Brawo Denis! Brawo Paulinho!
Visca El Barca!
0
Pamietam, że Arsenal kiedys w meczu z bodajże Tottenhamem (czy z nimi to pewny nie jestem) miał 100% posiadania piłki do ponad 5 minuty meczu :) Może troche Ci pomoże To coś ogarnąć:)
4
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #45
Co sądzicie o : Sylvester Stallone
Jeden z moich ulubionych aktorow. Na pewno prawie każdy obejrzal choć jeden film z jego udziałem:)
Najbardziej kojarzy się pewnie jako Rambo:)
Osobiście lubie go też z ,,Niezniszczalnych"
O Rockym Balboa już nie wspomne bo to wogole klasyk. Jego świetnych ról jest masa:)
Czekam na Wasze komentarze!
-----------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
2
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #44
Co sądzicie o: Alexander Gustaffson
Jest to moim zdaniem najbardziej obiecujący zawodnik UFC swojej kategorii wagowej. Jest stosunkowo mlody a juz prezentuje znakomity poziom:) Przyszly mistrz moim zdaniem, chociaz na pas mial juz szanse ale niestety:)
Czekam na Wasze komentarze!
-------------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Dodalbym jeszcze Kryche w formie :)
3
Arek Milik z karnego! Napoli bramka kontaktowa! 2:1
0
Pamietam komentarz:) chyba zona komentatora też w czymś podobnym bierze udzial i sie tlumaczyl:)
0
Kiedys byl bład na Flashscore i było napisane ,,Alvaro Morata świetnie dośrodkowuje i Alvaro Morata strzałem głową zdobywa bramke " ;D
8
Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #43
Co sądzicie o : Zbigniew Bródka
Gasi pożary jak Mathieu szlugi! Wielki dożywotni szacunek dla tej osoby z ktora pochwale się, mialem przyjemnosc osobiście rozmawiac dobre 15 minut:)
Pogodzić prace Strażak z Łyzwiarstwem to naprawde ciężka praca jesli liczy się na takie sukcesy jak P. Zbyszek :) Dodatkowo można, a nawet trzeba dodac fakt, że w jego miescie nie ma toru do treningu i musi dojezdzać. Gdyby poświęcił się tylko sportowi myślę, że nie miałby sobie równych:)
Czekam na Wasze komentarze!
------------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)
0
Nieszczęście w szczęściu ;P
0
Żartuje przeciez stary :D Spokojnie :D
0
Mi do 430 zl braklo bramki Juve ;P
0
Mariusz Pawełek, to będzie najwiekszs wyzwanie dla Messiego
0
Wygrana cieszy, jednak jakby Juve strzelilo honorową to by 430 zł wpadło ;p
0
Spoczko rozumiem:) dzięki za dyskusje i pozdrawiam! :)
1
A widzisz, moim zdaniem wtedy nir bylby mistrzem świata bo stracilby swoj styl do wygrywania:)
Wygrywał walki dzięki zasięgowi dzieki ktoremu nagarniał na nokautujący cios:)
0
Wlasnie tez chcialem dodac ze trafil na czas gdy nie bylo ,,ciężkiego" ktory naprawde był mocny :)
0
Oczywiscie, ze trzeba umiec wykorzystywac:) Ale Uważasz, że był na tyle dobry, ze gdyby odjąc mu te 10 cm zasięgu też by tak zdominował ring? :) Bo ja sadze, że nie.
A i jeszcze nie można zapomniec o jego ogromnym szacunku i kulturze do rywala:)
5
Moze zmienic kolory strony na czarno biale na 3 dni?