0

To było do przewidzenia

0

Zalezy. Jesli Ney by strzelał fochy to pierwsza opcja. A jakby był taki jak w sezonie z trypletem to zostawić Neymara.

1

Chlopak zacząl strzelać na poważnie... Jak tak dalej pojdzie to Ronaldo nie bedzie kupował sobie dzieci tylko bramki, zeby go dogonić

1

Przekręt:) Tylko to juz troche starsze bo 2000 i oczywiscie Blues Brothers. Troche inne lata ale uwierz, ze warto:)

21

Wyglądało jakby drapał się po dupie. Myślę, ze jest to przesadzone

0

Czuwas juz od 6:35? ;P

1

Śmiechy śmiechami, ale prawda jest taka, że on walczy teraz o TOP 10 zawodnikow a nie o najlepszego. On nawet nie jest najlepszy w Realu a co dopiero na świecie. Odkladajaz zarty na bok, kiedys to byl zawodnik, ale wiek zrobił swoje, nie ma co się oszukiwać. Jego czas sie skonxzyl i trzyma go tylko nazwisko.

1

Spoczko:)
Rozumiem sytuacje, są rzeczy ważniejsze:)

2

Podpisuję się pod tym

0

Niestety taka szansa moze sie nie powtorzyć ;P

2

Czasem znajdzie się tam fajny komentarz. Dzis byl fajny opis tego, że Ronaldo nigdy nie był lepszy od Messiego, ale to raczej ktoś od nas bo aż tak mądrych raczej tam nie ma

1

Strach się bać normalnie ;D
Oby nie wrocil na halloween jako zombie-rower :P

0

Trzeba było sie z nim skontaktować :D
W sensie napisac do niego ;D

0

Co ty, do konca sezonu jeszcze wytrzyma

0

Obeznany widze u nich jesteś

3

Michał20 to był. Tez sie o niego martwie juz od jakiegoś czasu :)

0

Serio? Dziwne
Pamiętam, ze 2 osoby pisaly tu rozprawki, jaki on jest słowny, ze dotrzymuje słowa i tak dalej. Dziwne :)

1

Ten co ważył piwo to bodajże jac0b (od misiaczka) i dotrzymał słowa i wysyłał te wlasnej roboty piwka

2

Grasz 3 nieprawdopodobne mecze i się dziwisz ;P

16

Było kilkq razy ale nie szkodzi ;P

3

Wlasnie myślałem o bixmix ale nir chcialem rzucać nickami bez pewności ;P
Dzięki wielkie :D

1

Ile banów w notatniku ;D
I fajny jeden cytat ,,wygrywanie w lidze moze sie znudzić", wszedlem pierwszy raz i polecam na poprawe humoru ;D

5

Z tego co wiem to tyle ile Real trypletów:)

1

Jakby odłączyli Katalonie to Real by walczył nie o podium, a o drugie miejsce razem z Atleti, zaraz za Valencią

0

Wlasnie loginu nie pamiętam ;D
Ale mam na koncu języka ;D

1

Nawet w takich pilkarzykach pewnie Boski szuka karnego ;D

0

Powiedzial, ze da mu 400 zł jak wyślę mu wcześniej dyszke ;D

3

W tym wypadku powinieneś się cieszy ze dyche stracileś a nie narzekać

0

Prawde mowiąc to ze 3 razy ale mialem okazje ;P

0

Ej, ja to wymyślilem haha ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?