0

Taktyczny ;p.

0

No chyba tylko Cavani go moze namiawać. Jeszcze nie teraz:)

0

Napisal ,,po 13 kolejkach" więc błędu nie popełnił :)

10

Proponuje aby Stevie Wonder zglosil kandydature na sędziego w La Lidze

0

Ja zawsze wierze do ostatniego gwizdka:)

0

Kolega troll chyba, stwierdzam po slowach ,, potrafi strzelic Jakiemus Getafe"

1

Modricia polecam, Iniesta jest za wolny i szybko się męczy

0

A to nie 9 miesięcy?

5

W ogóle Griezmann ściął włosy i od razu piękna brama ;D

51

Buffon gratulowal chyba ter Stegenowi ostatniej obrony. Świetny obrazek! :)

0

Krytyka Szpaka to już tradycja

5

Jak leży Umtiti to strach paraliżuje xd

1

Słuuuupek :/

0

Błagam, nie piszmy o polityce bo zaraz gównoburza sie rozpęta

0

Finał LM w tamtym sezonie jeszcze był na pewno:)

0

Ja zawsze stawiam na rywala Barçy z podpórką ;P

0

Hahahahahah ;D

0

Sevilla łapie kontakt:)

1

Od wczoraj bylo mowione zeby odpuscic City:)

0

Takie luźne pytanko.
Bedac trenerem Realu, chcielibyście nowego bramkarza? Jak tak to kogo? Oczywiscie transfer ktory jest realny:)
Pytam bo już troszke nudzi dyskusja ,,Cou, Eriksen,Seri,Ozil" itd :)

1

A jak strzeli Boski to będzie jeszcze ,,Powrót Króla" xd

0

Polecam! Kozak film :D

0

Zarzuć linka bo kolega pyta ;P

0

Czy ja mógłbym serce złamać?

1

Też moglbym postarac się pomoc jednak nie obiecuje :)

0

Jaką lige zbierasz?

0

Haha dobre ;D.

0

Bo miejsce sie ostatnio zwolniło bo gosciu zrezygnował:)

2

Akurat lekarza mam wtedy :/

0

Gracz Las Palmas sie bardziej cieszy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?