gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taktyczny ;p.
0
No chyba tylko Cavani go moze namiawać. Jeszcze nie teraz:)
0
Napisal ,,po 13 kolejkach" więc błędu nie popełnił :)
10
Proponuje aby Stevie Wonder zglosil kandydature na sędziego w La Lidze
0
Ja zawsze wierze do ostatniego gwizdka:)
0
Kolega troll chyba, stwierdzam po slowach ,, potrafi strzelic Jakiemus Getafe"
1
Modricia polecam, Iniesta jest za wolny i szybko się męczy
0
A to nie 9 miesięcy?
5
W ogóle Griezmann ściął włosy i od razu piękna brama ;D
51
Buffon gratulowal chyba ter Stegenowi ostatniej obrony. Świetny obrazek! :)
0
Krytyka Szpaka to już tradycja
5
Jak leży Umtiti to strach paraliżuje xd
1
Słuuuupek :/
0
Błagam, nie piszmy o polityce bo zaraz gównoburza sie rozpęta
0
Finał LM w tamtym sezonie jeszcze był na pewno:)
0
Ja zawsze stawiam na rywala Barçy z podpórką ;P
0
Hahahahahah ;D
0
Sevilla łapie kontakt:)
1
Od wczoraj bylo mowione zeby odpuscic City:)
0
Takie luźne pytanko.
Bedac trenerem Realu, chcielibyście nowego bramkarza? Jak tak to kogo? Oczywiscie transfer ktory jest realny:)
Pytam bo już troszke nudzi dyskusja ,,Cou, Eriksen,Seri,Ozil" itd :)
1
A jak strzeli Boski to będzie jeszcze ,,Powrót Króla" xd
0
Polecam! Kozak film :D
0
Zarzuć linka bo kolega pyta ;P
0
Czy ja mógłbym serce złamać?
1
Też moglbym postarac się pomoc jednak nie obiecuje :)
0
Jaką lige zbierasz?
0
Haha dobre ;D.
0
Bo miejsce sie ostatnio zwolniło bo gosciu zrezygnował:)
2
Akurat lekarza mam wtedy :/
0
Gracz Las Palmas sie bardziej cieszy xd