0

Uważam tak samo, w tej chwili zdecydowanie TOP1.
No może Benzema troszke lepszy:)

0

Ma ktos moze linki do dzisiejszych obron ter Stegena? :)

1

To zaraz Real o walkowera się będzie ubiegal ;P

1

Ogolił się ;P

0

Jak Kane nie strzeli 5 goli w 2 meczach to Leo ma złotego buta:)

6

Dla wszystkich ktorzy szukają tapety:
https://zapodaj.net/6c9abe27219bf.jpg.html
Bóg Piłki!

0

A Casemiro? ;P.

1

Campeones Campeones ole ole ole!
Wiem, że nie ma jeszcze mistrzostwa ale trzeba świętować zakończenie roku na tronie!

0

Jak czasem widze Roberto to myle go z Messim. Naprawde chlopak ma ten zwód i kontrole piłki

3

Busquets chcial go przeprosic a ten mu ręki nie podał.
Widać, że przegrywający Real

11

Ter Stegen jest w tej chwili Najlepszy na świecie. Bez dwóch zdań

1

80 :).

0

Brawo ter Stegen!
Aż ciężko nadązyc komentarze pisać :P

0

Brawo Verma!!!

9

Barca w trybie oszczędnym, ekonomicznym jak to moqi komentator

Wygrywa 2:0 z Realem xd

0

Gooooool!!!
Jeszcze Real w 10'
Jazda z nimi!
Vamooooos!

0

Karny!!! Dawaj Leo!

0

Hehe dobre. Na pewno nie:)

1

Dawać go na KSW dzisiaj

1

Wreszcie sie obudzilismy! Real sie musi teraz otworzyć!

1

Jeeeeeeest!!!! Jazda z nimi!!!

0

Masz ode mnie 11 poleceń :)

8

Teraz ta powtórka i no look pass ;D

0

Karny! Hahaha :D

0

Casemiro to zawodnik ktorego najbardziej nie lubię. Już chyba Ramos mniej irytuje za sam widok

0

Wlasnie tak myślałem, że trzeba będzie lutowac :/
Dzięki :)

0

Siema
Mam takie pytanie, dosc pilne. Wlasnie od sluchawek urwał mi się kabel. Idealnie w tym miejscu przy ktorym się podłacza do urządzenia.
To są takie słuchawki https://goo.gl/images/pp4Vxm
Pytanie brzmi, jak można to szybko naprawić? , góry Dzięki

0

A Pique? Mascherano jest za niski
A Busquets?

0

Gra ktoś moze w Star Wars : Force Arena na telefon?
Jeśli tak to prosze na pv:)

0

Kante bez dwóch zdań:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?