gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bez kitu, juz mniej sie kompromituje 5 letnim bolem kolana niż teraz. Oby tylko Real go nie sprzedał
0
Strzelam 96 :)
0
Zapomniales o ,,Zagralismy dobry mecz tylko piłka nie chciala wpaść do bramki" ;D
7
Pozdro dla Admina za licznik obecnych:) Świetna robota!
0
Obserwuje i tez wrzuce moje konto :P
https://www.instagram.com/maciejos_69/
0
Ile tych znanych osob jeszcze umrze dzisiaj? Xo chwile sie o kins czyta ...
1
Poza tym Dembele nie przepracował okresu przygotowawczego. Messiego z niego nie będzie na pewno ale myślę, że może wskoczyc na naprawde fajby poziom :)
0
Raheem Sterling zdecydowanie:)
0
Weź no nie ogladaj wiecej meczy Barçy :)
0
Ja na początku nie byłem za nim alw na szczescie zamknął mi dziób :)
0
Jak zakładacie się o jedzenie to faktycznie mógłbyś wygrać
0
Dzięki:)
0
Ale niestety trzeba przyznać, że narazie nasze transfery zimowe średnio widoczne :/
11
Jeśli wygramy to po raz pierwszy odrobimy straty od 1930 roku?
Ps. Oczywiscie na Anoeta
0
Świat się kuńczy
0
Za 5 zł to ja kupon z pewniakami zrobie ;p
57
Mina z towarem wszedł do szatni w przerwie? :D
0
Teraz dałbyś Alenie za Gomesa?
0
Czy naprawde my jesteśmy w tak słabej sytuacji, że lepiej przegtac tu niż w LM? Mamy 6 punktów przewagi, żadnej porażki w sezonie i gramy na stadionie który nsm nie leży. Nie ma co panikować
1
Nie wiem, ale warto próbować :)
0
Mylil sie kilka razy ale dobrze reagował w przerwie
5
I teraz Paulinho będzie noszony na rękach. Ludzie ogarnijcie się bo czasami jak sie czyta komentarze PRZED PRZERWĄ MECZU to osoba nie znająca ie na pilce pomyślałaby, że walczymy o urzymanie.
I tak nie wygramy wszystkich meczy do końca a ten mecz się jeszcze nie skończyl. To jest spokojnie do ugrania. Więc wylewanie żali zostawcie po meczu
0
Niby tak ale smsem trzeba zapłacic
3
Oczywiscie, logiczne jest to co napisales ale dla mnie to niestety nie zawodnik na miare Barcelony i szczerze wątpie, żeby utrzymał forme chociażby z dzisiejszego meczu, ale obym sie mylił :)
1
Spoko oko :D
Zapraszam :)
9
Ja szczerze mowiac nie widze jego przyszłości e Barcelonie :/
0
Dla fanów GW :)
Macie jakies teorie na 9. Część? :)
0
@Socjopata, gramy tam Undery ;D
1
Własnie serio cos Generała nie widać :)
0
Tto musi być troll ;D