2

Bez kitu, juz mniej sie kompromituje 5 letnim bolem kolana niż teraz. Oby tylko Real go nie sprzedał

0

Strzelam 96 :)

0

Zapomniales o ,,Zagralismy dobry mecz tylko piłka nie chciala wpaść do bramki" ;D

7

Pozdro dla Admina za licznik obecnych:) Świetna robota!

0

Obserwuje i tez wrzuce moje konto :P
https://www.instagram.com/maciejos_69/

0

Ile tych znanych osob jeszcze umrze dzisiaj? Xo chwile sie o kins czyta ...

1

Poza tym Dembele nie przepracował okresu przygotowawczego. Messiego z niego nie będzie na pewno ale myślę, że może wskoczyc na naprawde fajby poziom :)

0

Raheem Sterling zdecydowanie:)

0

Weź no nie ogladaj wiecej meczy Barçy :)

0

Ja na początku nie byłem za nim alw na szczescie zamknął mi dziób :)

0

Jak zakładacie się o jedzenie to faktycznie mógłbyś wygrać

0

Dzięki:)

0

Ale niestety trzeba przyznać, że narazie nasze transfery zimowe średnio widoczne :/

11

Jeśli wygramy to po raz pierwszy odrobimy straty od 1930 roku?
Ps. Oczywiscie na Anoeta

0

Świat się kuńczy

0

Za 5 zł to ja kupon z pewniakami zrobie ;p

57

Mina z towarem wszedł do szatni w przerwie? :D

0

Teraz dałbyś Alenie za Gomesa?

0

Czy naprawde my jesteśmy w tak słabej sytuacji, że lepiej przegtac tu niż w LM? Mamy 6 punktów przewagi, żadnej porażki w sezonie i gramy na stadionie który nsm nie leży. Nie ma co panikować

1

Nie wiem, ale warto próbować :)

0

Mylil sie kilka razy ale dobrze reagował w przerwie

5

I teraz Paulinho będzie noszony na rękach. Ludzie ogarnijcie się bo czasami jak sie czyta komentarze PRZED PRZERWĄ MECZU to osoba nie znająca ie na pilce pomyślałaby, że walczymy o urzymanie.
I tak nie wygramy wszystkich meczy do końca a ten mecz się jeszcze nie skończyl. To jest spokojnie do ugrania. Więc wylewanie żali zostawcie po meczu

0

Niby tak ale smsem trzeba zapłacic

3

Oczywiscie, logiczne jest to co napisales ale dla mnie to niestety nie zawodnik na miare Barcelony i szczerze wątpie, żeby utrzymał forme chociażby z dzisiejszego meczu, ale obym sie mylił :)

1

Spoko oko :D
Zapraszam :)

9

Ja szczerze mowiac nie widze jego przyszłości e Barcelonie :/

0

Dla fanów GW :)
Macie jakies teorie na 9. Część? :)

0

@Socjopata, gramy tam Undery ;D

1

Własnie serio cos Generała nie widać :)

0

Tto musi być troll ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?