4

A widzisz, mi osobiście pad od Xboxa siada idealnie i za żaden inny bym sie.nie wymienił:) Myślę kwestia przyzwyczajenia:)

0

Dalej ban za fake newsa?:) Czy za to, ze był szybszy od fcbarca.com? :)

2

Ty go zbanujesz? Zawiało grozą

0

Ma być dziś naprawione. Pisał Robertinho:)

1

Myślę, że jak go naprawią i dopracują to znów sie pojawi:)

2

Zmienić w opcjach imie i nazwisko prezesa ,,Josep Maria Bartomeu" bo wiedzą na kogo trafili ;P

0

Twoj sklad? Jeden z lepszych jakie widzialem
Tylko te boki obrony :/

0

Najpierw niech zaczna grać bo ani Courtois ani DDG nie będą chcieli grac w LE

4

Przynajmniej w tym tygodniu jeszcze nie na minusie z kuponami ;D

0

Naprawiąto dzisiaj, Robertinho pisał :)

0

Dzięki wszystkim ale skumałem zanim przeczytałem pierwsze odpowiedzi ;p

0

Ja też już pod 10k dobijałem :/

1

Serio o godzinie 10:00 jest online tyle co pod wieczór? Myślałem, ze ludzie pracują, są w szkołach a tu jednak cały czas licznik poniżej 800-900 nie spadnie, teraz jest nawet dwa razy tyle. Ten licznik to świetna sprawa
Edit. Jednak się zaciął ;P

39

Najpierw mowisz ze ładują multum bramek drużynom z niższych półek a potem, że Real ich wyeliminuje. Zdecyduj się ;D

0

O kurde, moja krew ;P
A tak serio to gratki stary :D

0

Przeciez CR7 teraz jest piłkarzem przeciętnym i nic wiecej.

1

GD akurat rządzi się swoimi prawami:)

1

Zauwazyliscie, że na wersji mobilnej nie ma juz np. ,,8000 nieprzeczytanych artykułów" tylko ,,Ponad 20"
A szedłem na 20000+ :/ :P

0

A masz ode mnie 3 zielone ;D

0

I jeszcze golu Mascherano ;P

0

Zainteresowal mnie mecz Realu.

Zwycięstwo Białych i under 3,5 po kursie około 3 :)
Chociaz oni to moga ich rozstrzelac ale moze sie skonczyc skromne 2:0

4

Po golu Asensio ;P

0

Ale winowajcy tego złamania nie mozna nic zarzucic :)

0

Jednak w żaden sposób nie było to celowo, a po chwili chłop sie popłakał i na pewno żalował :/

0

Jakoś nigdy nie widzialem Cie pod tekstami ,,Ale podanie Leo do Suareza", to tez brak kultury?
W zaden sposób nikogo nie obraził więc nie widze tu braku kultury

1

W lato klauzula spada mu do 100 mln euro :)

0

O jezuuu, pracująca sobota, że się tak spinasz?

0

Za dwójke można sprobować remis w klasyfikacji końcowej ;D

0

Ale zalozmy wszystkie konkursy oni byli pierwsi lub drudzy. Wiesz, idealny remis :)

0

Co jest w przypadku gdy skoczkowie narciarscy na koniec sezonu:
Mają tyle samo punktów, występów w konkursach, tyle samo 1 i 2 miejsc? :)
Oboje dostają KK? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?