gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tez maxie taki problem, że nie wyświetlają wam sie dymki czatu w messengerze gdy uzywacie innej aplikacji?
Mam ten problem, że żeby pojawily sie nowe wiadomosci musze być w messengerze a powiadomień brak. :/
Wszystko jest wlączone jakby coś :)
17
Dokladnie, zazwyczaj takie ,,nie pasujemy do siebie " z tego wynika
0
W drugiej minimalnie wiecej sie zmiesci przez to zgięcie więc bez dwoch zdan 2 ;D
2
Pewnie, kwestia gustu. Jakby kazdy lubil to samo to byłoby nudno:)
83
Dowcip, żeby sie usmiechnac przed scrollem na dyskusje o plaskiej ziemi ;)
Tata słyszy modlitwę Jasia:
- Boże błogosław mamę, tatę, babcię. Dziadku papa.
Następnego dnia dziadek umiera.
Za kilka miesięcy tata znów słyszy modlitwę Jasia:
- Boże błogosław mamę, tatę. Babciu papa.
Następnego dnia babcia umiera. Jasio znów się modli, a ojciec słucha:
- Boże błogosław mamę. Tato papa.
Tata rano idzie do pracy strasznie wściekły i zaniepokojony. Przychodzi i mówi do żony:
- Kochanie, miałem dzisiaj straszny dzień!
Na to żona odpowiada:
- Ty miałeś zły dzień? Listonosz dostał zawału na progu drzwi!
Pozdrawiam Cules! :D
2
Haha dorabia jako listonosz ;P
0
Zgadzam się z Tobą:)
2
Władcę Pierścieni lubię akurat, ale bez wielkiego szału, ale film serio spoko, jedynie dla mnie troche za długi :)
Osobiście najbardzien lubie Gwiezdne Wojny :)
1
Myślę, że nie patrzą która godzina jest w Polsce:)
6
Moze jezdzil i rozdawal (podawał ;D) gazety?
3
Szczerze? Nigdy nie podobał mi się Harry Potter:)
Dla mnie film mocno średni u zupelnie nie moj typ. Ale wiadomo, kwestia gustu
0
Wlasnie jesli chodzi o Barce to sie obawiam...
Suarez,Messi,Busi,Iniesta,Pique(bo Miny jeszcze nie oceniam) nie będą mlodzi a to nasz, jak kolega wyzej powiedział, kręgosłup.
0
,,Jest czwarty z numerem 44" - od razu skojarzenie z Arsenalem :D Taki komentarz na skokach ;P
Sorki, że dwa oddzielne komentarze ale nie chce mi sie edytować :)
1
Szczerze patrząc, który zespół według Was ma najlepszy skład na przyszłość? Patrząc np. 5 lat w przód. Według mnie City:)
0
Czy taka szkoda? W Arsenalu Wenger ma dozgonny kontrakt,a tu Erni robi robote:)
2
Dokładnie, a poza klimatem to oglądających. Wiecej osob przyjdzie na 19;30 niż 12 :)
10
Jejuu... Już nie łapmy za słówka bo to serio już tak nudne, że wiare sie w ludzi traci.
0
Ta domyślna chyba jest najlepsza:)
13
Ale jest chłop szczery przynajmniej
37
Jak zobaczył Gomesa to wiedział, że nie ma sensu tego komtynuować
0
Jak ten Chaos ma licencje sędziowską?
U mnie na amatorskiej halowce lepiej kartki rozdają
0
U mnie 20;01
Spoznienie, unsub ;P
0
Taka w tym sezonie jest prawda:)
Poziom takiego Arsenalu yo jest w tym roku
0
Prawdziwy kebab u prawdziwego Polaka! :D
4
Ja i tak będę zwolennikien jego transferu za to 100 mln :)
0
Pisał ktoś kto był na meczu już, że krzyczeli ,,Messi" :)
0
W ogóle to BTTS siedzi gładko w meczu Atleti ;P
1
Mowi się, nie patrz na kupony Socjopaty...
A teraz nawet spodnie musisz oddac:/
1
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1962371780748922&id=1563970290589075
;P
29
Dajmy na to kostkę? Chyba butelke ;P