1

Tez maxie taki problem, że nie wyświetlają wam sie dymki czatu w messengerze gdy uzywacie innej aplikacji?
Mam ten problem, że żeby pojawily sie nowe wiadomosci musze być w messengerze a powiadomień brak. :/
Wszystko jest wlączone jakby coś :)

17

Dokladnie, zazwyczaj takie ,,nie pasujemy do siebie " z tego wynika

0

W drugiej minimalnie wiecej sie zmiesci przez to zgięcie więc bez dwoch zdan 2 ;D

2

Pewnie, kwestia gustu. Jakby kazdy lubil to samo to byłoby nudno:)

83

Dowcip, żeby sie usmiechnac przed scrollem na dyskusje o plaskiej ziemi ;)
Tata słyszy modlitwę Jasia:
- Boże błogosław mamę, tatę, babcię. Dziadku papa.
Następnego dnia dziadek umiera.
Za kilka miesięcy tata znów słyszy modlitwę Jasia:
- Boże błogosław mamę, tatę. Babciu papa.
Następnego dnia babcia umiera. Jasio znów się modli, a ojciec słucha:
- Boże błogosław mamę. Tato papa.
Tata rano idzie do pracy strasznie wściekły i zaniepokojony. Przychodzi i mówi do żony:
- Kochanie, miałem dzisiaj straszny dzień!
Na to żona odpowiada:
- Ty miałeś zły dzień? Listonosz dostał zawału na progu drzwi!
Pozdrawiam Cules! :D

2

Haha dorabia jako listonosz ;P

0

Zgadzam się z Tobą:)

2

Władcę Pierścieni lubię akurat, ale bez wielkiego szału, ale film serio spoko, jedynie dla mnie troche za długi :)

Osobiście najbardzien lubie Gwiezdne Wojny :)

1

Myślę, że nie patrzą która godzina jest w Polsce:)

6

Moze jezdzil i rozdawal (podawał ;D) gazety?

3

Szczerze? Nigdy nie podobał mi się Harry Potter:)
Dla mnie film mocno średni u zupelnie nie moj typ. Ale wiadomo, kwestia gustu

0

Wlasnie jesli chodzi o Barce to sie obawiam...
Suarez,Messi,Busi,Iniesta,Pique(bo Miny jeszcze nie oceniam) nie będą mlodzi a to nasz, jak kolega wyzej powiedział, kręgosłup.

0

,,Jest czwarty z numerem 44" - od razu skojarzenie z Arsenalem :D Taki komentarz na skokach ;P
Sorki, że dwa oddzielne komentarze ale nie chce mi sie edytować :)

1

Szczerze patrząc, który zespół według Was ma najlepszy skład na przyszłość? Patrząc np. 5 lat w przód. Według mnie City:)

0

Czy taka szkoda? W Arsenalu Wenger ma dozgonny kontrakt,a tu Erni robi robote:)

2

Dokładnie, a poza klimatem to oglądających. Wiecej osob przyjdzie na 19;30 niż 12 :)

10

Jejuu... Już nie łapmy za słówka bo to serio już tak nudne, że wiare sie w ludzi traci.

0

Ta domyślna chyba jest najlepsza:)

13

Ale jest chłop szczery przynajmniej

37

Jak zobaczył Gomesa to wiedział, że nie ma sensu tego komtynuować

0

Jak ten Chaos ma licencje sędziowską?
U mnie na amatorskiej halowce lepiej kartki rozdają

0

U mnie 20;01
Spoznienie, unsub ;P

0

Taka w tym sezonie jest prawda:)
Poziom takiego Arsenalu yo jest w tym roku

0

Prawdziwy kebab u prawdziwego Polaka! :D

4

Ja i tak będę zwolennikien jego transferu za to 100 mln :)

0

Pisał ktoś kto był na meczu już, że krzyczeli ,,Messi" :)

0

W ogóle to BTTS siedzi gładko w meczu Atleti ;P

1

Mowi się, nie patrz na kupony Socjopaty...

A teraz nawet spodnie musisz oddac:/

29

Dajmy na to kostkę? Chyba butelke ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?