gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mozliwe, że odwołają drugą serię?
2
Stefan chyba od Miny towar wziął, że taki odlot xd
1
Wlasnie chyba ma racje:)
0
Dziękuję bardzo:)
0
Teraz na TVP leci seria próbna czy jak? Bo przed chwilą wlaczylem i nie wiem
Ps Hula jak poleciał
18
Patrząc na Twój avatar powinno być ,,Kurłaa" :P
2
Real Madryt ósmy raz w ciągu ostatniej dekady przeprowadza remont łazienek.
1
Zacznij Grecką na remisy stawiać. Polecam:)
2
Czytając niektore komentarze to myślę, że ludzie chcieliby takiej przerwy dla Iniesty między rozegranymi meczami.
0
Ten z Górnika powiedział, że chciałby zagrać kiedyś w Barcelonie i podobno Bartomeu ma wplacić klauzule
0
Troche kombinowanie by z tym było. Poza tym drużyny ktore by tam sie znalazly musiałby poprzekładać mecze ligowe jesli by kolidowały z LM :)
Moim zdanienl byłaby jedna druzynka z wolnym losem:)
0
A co jest w takiej sytuacji? Jest jedna drużyna ktora przechodzi bez grania czy jak?
30
Przeciez on może grać na środku
2
Każde podanie do tylu, wrzutka na miare karnego Ramosa, stworzenie groźnej sytuacji dla przeciwnika pod polem karnym. Dziś zero pozytywów
128
Mina pewnie wyszedł to uciekli
0
Stary, tyle w tym ironii, że aż musiałeś widzieć :P
0
Ten pan to jeszcze ściany na czerwono pomaluje
2
Hahah miej nadzieje :p
4
Uważaj bo dziś za sam nick będziesz zjedzony :p
0
Pisali już, że to podszywki.
13
A jeśli chodzi o Gomesa. Jesli patrząc na podania do przodu to ilościowo Cillessen bije go na głowę :)
0
W sumie Cillessen nigdy do tyłu nie zagrał
2
Czekam na Verme i Mine. Tom i Yerry :)
0
Ale jak tylko wszedł Mina to całe boisko, nawet sędzia się spokojniejsi zrobili :p
1
Prawa ręka troche za wysoko. Jeszcze się nauczy :)
1
Finał na Wanda Metropolitano...
4
Zjarany to Cillessen :p
12
Dodatkowo gdy strzela Cou zawsze wygrywamy :)
0
Jak bedzie przed 40-stką to poda do przodu
5
Aż Valverde dopiął kurtke po uszy, żeby nie bylo zlosci na twarzy widać