0

Mozliwe, że odwołają drugą serię?

2

Stefan chyba od Miny towar wziął, że taki odlot xd

1

Wlasnie chyba ma racje:)

0

Dziękuję bardzo:)

0

Teraz na TVP leci seria próbna czy jak? Bo przed chwilą wlaczylem i nie wiem
Ps Hula jak poleciał

18

Patrząc na Twój avatar powinno być ,,Kurłaa" :P

2

Real Madryt ósmy raz w ciągu ostatniej dekady przeprowadza remont łazienek.

1

Zacznij Grecką na remisy stawiać. Polecam:)

2

Czytając niektore komentarze to myślę, że ludzie chcieliby takiej przerwy dla Iniesty między rozegranymi meczami.

0

Ten z Górnika powiedział, że chciałby zagrać kiedyś w Barcelonie i podobno Bartomeu ma wplacić klauzule

0

Troche kombinowanie by z tym było. Poza tym drużyny ktore by tam sie znalazly musiałby poprzekładać mecze ligowe jesli by kolidowały z LM :)
Moim zdanienl byłaby jedna druzynka z wolnym losem:)

0

A co jest w takiej sytuacji? Jest jedna drużyna ktora przechodzi bez grania czy jak?

30

Przeciez on może grać na środku

2

Każde podanie do tylu, wrzutka na miare karnego Ramosa, stworzenie groźnej sytuacji dla przeciwnika pod polem karnym. Dziś zero pozytywów

128

Mina pewnie wyszedł to uciekli

0

Stary, tyle w tym ironii, że aż musiałeś widzieć :P

0

Ten pan to jeszcze ściany na czerwono pomaluje

2

Hahah miej nadzieje :p

4

Uważaj bo dziś za sam nick będziesz zjedzony :p

0

Pisali już, że to podszywki.

13

A jeśli chodzi o Gomesa. Jesli patrząc na podania do przodu to ilościowo Cillessen bije go na głowę :)

0

W sumie Cillessen nigdy do tyłu nie zagrał

2

Czekam na Verme i Mine. Tom i Yerry :)

0

Ale jak tylko wszedł Mina to całe boisko, nawet sędzia się spokojniejsi zrobili :p

1

Prawa ręka troche za wysoko. Jeszcze się nauczy :)

1

Finał na Wanda Metropolitano...

4

Zjarany to Cillessen :p

12

Dodatkowo gdy strzela Cou zawsze wygrywamy :)

0

Jak bedzie przed 40-stką to poda do przodu

5

Aż Valverde dopiął kurtke po uszy, żeby nie bylo zlosci na twarzy widać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?