gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczuwam wygraną po ciężkim meczu 1:2 :)
29
Przeciez to w ogóle nie jest śmieszne
0
Nie zgadzam sie akurat z tym ale to tylko moja opinia :D
9
Ciekawe kto między slupki. Dla mnie nikt do Edersona w tej kadrze nie ma podjazdu a wcześniej na lawie siedzial
0
Wydaje mi się, że nie jest legalny
4
Z Koroną to chyba gra Sandecja
0
Jeśli zamiast Arthura to tak. Jesli obu to nie:)
0
Ja oglądam raz-dwa w tygodniu:)
Ulubiony zawodnik to Randy Orton i Undertaker:)
0
Podoba mi sie to!:)
0
Muli strasznie niestety
1
Neymar: "Ronaldo pokazał, że jest najlepszy na świecie."
Zrodlo: strona na fb ,,Piłkarski Świat"
Jesli to prawda to szkoda słow
1
http://strawpoll.pl/56631
Czy PSG ma szanse na awans? Glosowac:)
1
Zajebisty Król. Pierwszy karny a drugi to farfocel. W meczu widoczny jak kameleon.
1
On jest tak napompowany,że masakra po prostu. Z czasow United to był kozak. A teraz to nawet nie jest w czołówce :/
3
Ja to naprawde mam chyba jego kompleks.bo az mnie nosi jak go widze z tym komentarzem jaki on wielki...
0
Zidane to klaszcze wiecej niż Kuba Wojewódzki
0
Brawo Boski!
4
Na tvpsport.pl chyba bedzie
0
Dzięki bardzo:)
0
Siema!
Gdzir moge obejrzeć (bez logowania) pierwsze 4 odcinki ,,Midnight Sun"? :)
2
Takie rzeczy trwają wiecznie ;D
1
Tak dostaną :)
0
Dzięki bardzo wszystkim! :)
0
Np. Anorexia Nervosa - Sabat Mater
Ale Dzięki i tak :D
0
To jest wlasnie za słabe :P
4
Raczej znaku zapytania brakuje
0
Potrzebuje kawałki heavy death metal (i jeszcze mocniejsze). Taka typowa ostra napie*dalanka gitara i wokalem. Coś co aż przestraszy :P
Licze na Waszą pomoc :D
1
A jakiego on skoku na tej skoczni nie spoznil?
0
My somsiad nie kupiliśmy sobie zwycięstwa jak te Niemcy oszusty
12
Kurła, Niemiec wygrał