0

Przeczuwam wygraną po ciężkim meczu 1:2 :)

29

Przeciez to w ogóle nie jest śmieszne

0

Nie zgadzam sie akurat z tym ale to tylko moja opinia :D

9

Ciekawe kto między slupki. Dla mnie nikt do Edersona w tej kadrze nie ma podjazdu a wcześniej na lawie siedzial

0

Wydaje mi się, że nie jest legalny

4

Z Koroną to chyba gra Sandecja

0

Jeśli zamiast Arthura to tak. Jesli obu to nie:)

0

Ja oglądam raz-dwa w tygodniu:)

Ulubiony zawodnik to Randy Orton i Undertaker:)

0

Podoba mi sie to!:)

0

Muli strasznie niestety

1

Neymar: "Ronaldo pokazał, że jest najlepszy na świecie."
Zrodlo: strona na fb ,,Piłkarski Świat"
Jesli to prawda to szkoda słow

1

http://strawpoll.pl/56631
Czy PSG ma szanse na awans? Glosowac:)

1

Zajebisty Król. Pierwszy karny a drugi to farfocel. W meczu widoczny jak kameleon.

1

On jest tak napompowany,że masakra po prostu. Z czasow United to był kozak. A teraz to nawet nie jest w czołówce :/

3

Ja to naprawde mam chyba jego kompleks.bo az mnie nosi jak go widze z tym komentarzem jaki on wielki...

0

Zidane to klaszcze wiecej niż Kuba Wojewódzki

0

Brawo Boski!

4

Na tvpsport.pl chyba bedzie

0

Dzięki bardzo:)

0

Siema!
Gdzir moge obejrzeć (bez logowania) pierwsze 4 odcinki ,,Midnight Sun"? :)

2

Takie rzeczy trwają wiecznie ;D

1

Tak dostaną :)

0

Dzięki bardzo wszystkim! :)

0

Np. Anorexia Nervosa - Sabat Mater
Ale Dzięki i tak :D

0

To jest wlasnie za słabe :P

4

Raczej znaku zapytania brakuje

0

Potrzebuje kawałki heavy death metal (i jeszcze mocniejsze). Taka typowa ostra napie*dalanka gitara i wokalem. Coś co aż przestraszy :P
Licze na Waszą pomoc :D

1

A jakiego on skoku na tej skoczni nie spoznil?

0

My somsiad nie kupiliśmy sobie zwycięstwa jak te Niemcy oszusty

12

Kurła, Niemiec wygrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?