7

Niestety seria 3 meczy bez porażki przerwana :/

10

Ciekawostka
Seviila na 5. Miejscu w lidze ma bilans brankowy -4 a Sociedad ktore jest 13 w lidze ma +1 :)

2

Haha jak skoncze to oczywiscie wstawie:)
Jednak planuje cos porządniejszego, pospawać a nie plastik :D

12

Mam pytanie:)
Otoz planuje zrobic replike miecza świetlnego Kylo Rena
A pytanie brzmi. Z czego (w sensie z jakich materiałów) można zrobic rękojeść i ostrze? :) Z góry dzięki bo nie mam pomyslów:)

1

Kurde fakt. Przepraszam bardzo:)

0

18 miesięcy to poltora roku :)

3

Oficjalnie juz chyba poszedl

0

Siema!
Polećcie jakieś gry na PC zwiazane ze Star Wars:) Coś na zasadzie Jedi Academy:) The Old Rpublic odpada bo już grane:) z góry dzięki! :)

1

Cytując klasyka ,,z fartem zipie!" :)

1

Myślę, że remisik jak w masło :)

1

Coutinho, Paulinho, Mina
Nie ma dla niego miejsca chyba:)

0

Tragedii nie ma ale wielkiego szału nie zrobił. Nazywanie go tragedią to duża przesada jednak :)

0

Bi jest lewonożny ale lepszą ma prawą:)

1

4-3-4?
Ter Stegen dobrze gra nogami ale żeby od razu do ataku? ;D

6

Prawda jest taka ,że za miesiąc Real może już być pewny braku trofeum w tym sezonie. Oby Zidane został

20

Gablota z trofeami pełna a nie pusta,

Wąska w pasie jak langusta,

Czy to miłosć czy rozpusta?

0

Łamańca 1 do przerwy, 2 na koniec :P

11

Te białe torby Miny jak widać pomagają ;P

0

W sumie można go juz sprzedawać

6

Albo towar wszedł za mocno ;P

2

Semedo blado? Nie jestem rasistą jak coś xd

0

Musi sie ograć:)

27

Dochodze do wniosku, że Zidane widząc tak grającą Barce chce zostac zwolniony żeby na nas nie trafić

21

Czytaj tu komentarze, raczej wielu murzynów tu nie ma xd

1

Jak Mina tak działa z trybun (o ile tam jest) to co będzie na boisku

37

Cypis solo.

32

Awans mamy w kieszeni?

5

A jaka to cieszynka? :)

0

Dzięki wielkie:)

3

Gomesem?
Chyba Chygrynsky'm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?