gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Niestety seria 3 meczy bez porażki przerwana :/
10
Ciekawostka
Seviila na 5. Miejscu w lidze ma bilans brankowy -4 a Sociedad ktore jest 13 w lidze ma +1 :)
2
Haha jak skoncze to oczywiscie wstawie:)
Jednak planuje cos porządniejszego, pospawać a nie plastik :D
12
Mam pytanie:)
Otoz planuje zrobic replike miecza świetlnego Kylo Rena
A pytanie brzmi. Z czego (w sensie z jakich materiałów) można zrobic rękojeść i ostrze? :) Z góry dzięki bo nie mam pomyslów:)
1
Kurde fakt. Przepraszam bardzo:)
0
18 miesięcy to poltora roku :)
3
Oficjalnie juz chyba poszedl
0
Siema!
Polećcie jakieś gry na PC zwiazane ze Star Wars:) Coś na zasadzie Jedi Academy:) The Old Rpublic odpada bo już grane:) z góry dzięki! :)
1
Cytując klasyka ,,z fartem zipie!" :)
1
Myślę, że remisik jak w masło :)
1
Coutinho, Paulinho, Mina
Nie ma dla niego miejsca chyba:)
0
Tragedii nie ma ale wielkiego szału nie zrobił. Nazywanie go tragedią to duża przesada jednak :)
0
Bi jest lewonożny ale lepszą ma prawą:)
1
4-3-4?
Ter Stegen dobrze gra nogami ale żeby od razu do ataku? ;D
6
Prawda jest taka ,że za miesiąc Real może już być pewny braku trofeum w tym sezonie. Oby Zidane został
20
Gablota z trofeami pełna a nie pusta,
Wąska w pasie jak langusta,
Czy to miłosć czy rozpusta?
0
Łamańca 1 do przerwy, 2 na koniec :P
11
Te białe torby Miny jak widać pomagają ;P
0
W sumie można go juz sprzedawać
6
Albo towar wszedł za mocno ;P
2
Semedo blado? Nie jestem rasistą jak coś xd
0
Musi sie ograć:)
27
Dochodze do wniosku, że Zidane widząc tak grającą Barce chce zostac zwolniony żeby na nas nie trafić
21
Czytaj tu komentarze, raczej wielu murzynów tu nie ma xd
1
Jak Mina tak działa z trybun (o ile tam jest) to co będzie na boisku
37
Cypis solo.
32
Awans mamy w kieszeni?
5
A jaka to cieszynka? :)
0
Dzięki wielkie:)
3
Gomesem?
Chyba Chygrynsky'm