0

Ja sie nie napalam, ale chyba Bartek chce go w Styczniu dopiąć

0

Cześć, zrobiłem własnie ankietę odnośnie zwycięzcy Mś2018 :)
Było tylko 30 miejsc i zabrakło miejsca na (wedlug mnie) najsłabsze 2 drużyny: Tunezje i Koree.
Zapraszam do głosowania :)
http://strawpoll.pl/55221

0

Niestety nie wiem co moze byc przyczyną :/
Jeśli nie zostawisz tego na ostatnią chwile to bez problemu ogarniesz:)

0

Albo przed meczem w kasie kupisz (powinno dać radę) lub na oficjalnej stronie. Dostajesz wtedy wersje do wydrukowania:)

0

Hahahahaha dobry początek roku xd

0

Witam. Jest ktoś, kto pomógłby mi wycenić.moją konsole? Z góry dzięki:)
Ps. jesli tu nie otrzymam tego czego szukam to zaptytam na jakims forum;)
Pozdrawiam

0

Iniesty naprawde nie ma w tym zestawieniu? :)

1

Szanuje ;P

Ja obecnie kminie czy jest sens iść spać ;P
W sumie do świtu blisko :D

1

Do transferu Cou? :p

1

Zapomniales o : Jeśli wybiera pieniądze zamiast trofeów to droga wolna :)

1

O Verrattim też podawali. Nie napalajcie sie lepiej

0

5:45 gdzies ustaw :)

0

Idealny prezent ktory kupuja mi rodzice zamast imprezy :)

0

Idealny prezent akurat na osiemnastke :)

0

Griezmann nie moglby grac u nas w LM:)

2

Za 5 zł wygrałem 516 ;p
Drugi kupon w życiu, szczescie nowicjusza :P

0

Sądze, że Benevento moze popsuc.

0

Jak chcesz zarabiać to duze stawki i malo meczy, a jak zabawa to za 5 zł 10 meczy i hejaaa.
Analiza. Proponuje h2h i ostatnią formę zespołów, powinno starczyć:)

0

W takim razie zwracam honor, sorki :)

9

Zaznacze tylko, że nie przedstawił oferty sprzedaży tylko zapytał.

0

Podstawowy błąd haha :D

0

Wlasnie Dzięki temu obrazkowi mialem to skojarzenie ;P

1

10. Anderlecht

0

Takie uroki gdy się ma male dzieci:)

4

Na początku myślałem, ze przy samochodzie Leo stoi Kovacić ;P

0

Są gracze, już 10. Rok w Styczniu ;P
Zerknę jutro na ten serwerek :D

2

Jemu chyba chodzi o taką 3D i o wiele większą niż A4 :)

1

Taktyczny xd.

0

Pirlo z tego co wiem to ma bodajże 36 Pace'a więc ciężko:)

0

Uważam tak samo, w tej chwili zdecydowanie TOP1.
No może Benzema troszke lepszy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?