gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja sie nie napalam, ale chyba Bartek chce go w Styczniu dopiąć
0
Cześć, zrobiłem własnie ankietę odnośnie zwycięzcy Mś2018 :)
Było tylko 30 miejsc i zabrakło miejsca na (wedlug mnie) najsłabsze 2 drużyny: Tunezje i Koree.
Zapraszam do głosowania :)
http://strawpoll.pl/55221
0
Niestety nie wiem co moze byc przyczyną :/
Jeśli nie zostawisz tego na ostatnią chwile to bez problemu ogarniesz:)
0
Albo przed meczem w kasie kupisz (powinno dać radę) lub na oficjalnej stronie. Dostajesz wtedy wersje do wydrukowania:)
0
Hahahahaha dobry początek roku xd
0
Witam. Jest ktoś, kto pomógłby mi wycenić.moją konsole? Z góry dzięki:)
Ps. jesli tu nie otrzymam tego czego szukam to zaptytam na jakims forum;)
Pozdrawiam
0
Iniesty naprawde nie ma w tym zestawieniu? :)
1
Szanuje ;P
Ja obecnie kminie czy jest sens iść spać ;P
W sumie do świtu blisko :D
1
Do transferu Cou? :p
1
Zapomniales o : Jeśli wybiera pieniądze zamiast trofeów to droga wolna :)
1
O Verrattim też podawali. Nie napalajcie sie lepiej
0
5:45 gdzies ustaw :)
0
Idealny prezent ktory kupuja mi rodzice zamast imprezy :)
0
Idealny prezent akurat na osiemnastke :)
0
Griezmann nie moglby grac u nas w LM:)
2
Za 5 zł wygrałem 516 ;p
Drugi kupon w życiu, szczescie nowicjusza :P
0
Sądze, że Benevento moze popsuc.
0
Jak chcesz zarabiać to duze stawki i malo meczy, a jak zabawa to za 5 zł 10 meczy i hejaaa.
Analiza. Proponuje h2h i ostatnią formę zespołów, powinno starczyć:)
0
W takim razie zwracam honor, sorki :)
9
Zaznacze tylko, że nie przedstawił oferty sprzedaży tylko zapytał.
0
Podstawowy błąd haha :D
0
Wlasnie Dzięki temu obrazkowi mialem to skojarzenie ;P
1
10. Anderlecht
0
Takie uroki gdy się ma male dzieci:)
4
Na początku myślałem, ze przy samochodzie Leo stoi Kovacić ;P
0
Są gracze, już 10. Rok w Styczniu ;P
Zerknę jutro na ten serwerek :D
2
Jemu chyba chodzi o taką 3D i o wiele większą niż A4 :)
1
Taktyczny xd.
0
Pirlo z tego co wiem to ma bodajże 36 Pace'a więc ciężko:)
0
Uważam tak samo, w tej chwili zdecydowanie TOP1.
No może Benzema troszke lepszy:)