1

Tez mi sie z Malyszem od razu skojarzylo xd

0

Ja sie budze codziennie okolo 3 w nocy od dluzszego czasu ;p

0

Gallactic Football

NARUTO!

Zeck i Luther

H2o

Nie ma to jak hotel/statek

Spider Man

Świat Wedlug Ludwiczka

Fineasz i Ferb
Ja w kapeli
Ach ten Andy



To były bajki!

0

Jest cały czas Disney channel:)

0

Courtois to kozak:) Polecam:)

0

Na ulub niestety nie ma :/

0

Zapraszam na Sheim mt2 :)

0

Wracamy do wspolnej gry? :D

0

Wczoraj wyszedł nowy Priv: Sheim mt2

Polecam gorąco:)

Dodatkowo gram na Tamidia mt2, Glador mt2 i troszke Almadia mt2



A jesli chodzi o Classic. Jest to global? I dlaczego taką beke z niego cisną?
Ps. Kusi troche zaczac grac na globalu, ale jak.myślę, że po raz enty wszystko od nowa... Ehhh

0

W sumie racja. Ciekawa sprawa. Chociaz z tym zarządem nie ma czego sie spodziewać ;p

0

Mam pytanie. Jest mozliwosc pobrax na telefon cale albumy/płyty?
Bo zacząlem dzis pobierac nowe kawałki ReTo z kruka i naprawde fajnie to wygląda jak jest wszystko tak ,,oryginalnie", a nie wiem, gdzie moge pobrac csly album naraz:) Z góry dzięki. Chodzi mi o płyty ReTo- DAMN, Moonlight

0

Fakt, pomyliłem pojęcia ;D
Dzięki:)

0

Proponuje Digne za Shawa:)

0

Napisalem ze oglądałem pare lat temu z mamą ak bylem mały ;P

1

Mam taką samą, jedyna na ktorą wylozylem sporą kasę:]

0

Choć z drugiej strony dojdzie jeszcze Mina i zsstanawia mnie czy potrzeba a 3 nowych

0

Czyli te serialowe cuda ;P
Dzięki ;D

0

Ano może , nie pamiętam ;P
Podobno Sabina umarła? Xd

0

Jeszcze Kindze umarł jakiś koleś na motocyklu chyba ;D

0

Czyli ,,wiem kiedy skończyć" ;P

0

Ale mozna kupic legalnie coinsy? Np. W Emipku? Czy wszystko to ryzyko

1

Pewnie Funduszu emerytalnego nie mają... Porażka, jak to Francja

0

Dokladnie. Wedlug mnie najlepsza opcja :)

13

Pewnie obojniak xd

1

Oglądałem pare lat temu z Mamą ;P
W czasach jak Hubert ,,został zastrzelony" przez Rajmunda. Pozniej troche dorosłem ;P

0

Bez zastanowienia A :)

0

A to nie był Paragwaj?:)

Edit. Macie racje:)

0

Raczej GW Ciezko przebić :)

0

Sorki, oczywiscie nie do Ciebie:)

0

Szpaku nie komentuje słabo, więc nie zauważyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?