gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, pochwale się:)
Mam nadzieje tylko, że odpowiesz na to, co wieczorem napisze;)
4
Lepiej?
Widzę tu nie można żadnego skrótu napisać bo zaraz znajdą się wielce nie kumaci dla których ,,Kom" zamiast ,,komentarz" to czarna magia jak dls starszych osób komputer.
O przecinki przyczepić się nie możesz bo zawsze zwracam na to uwagę. Brak cudzysłowiu aż tak Cię boli?
Zawsze gdy tylko widze Twoje komy to coś Ci się nie podoba.
21
Czyli dziś dwie opcje na wieczór
1. Wygrana po mękach lub strata punktów i komentarze ,, to koniec Barçy, nic nie wygramy, powalczyny o Lige Europy, Messi tego wózka nie pociągnie ,Real już ma Mistrza"
2. Pewna wygrana i komentarze:,,Valverde kozak taktyk, nie potrzeba nam Neymara, po co Coutinho, tryplet jest nasz"
31
Dowcip od Kękę ;P
Na dobry sen ;D
W synagodze kontrola z urzędu skarbowego.
Kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta:
- A co robicie z niedopalonymi resztkami świec?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świece za darmo.
- Aha..
Po chwili namysłu:
- A co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo.
- Aaa..
Myśli, myśli i w końcu:
- A co robicie z tymi wszystkimi napletkami po obrzezaniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy, wysyłamy do Urzędu Skarbowego i raz w roku przysyłają nam takiego ch**a jak Ty.
;D
1
Teraz ludzie wejda zobaczyć Co to, po sekundzie wyłączą a wyświetlenia pójdą ;D
1
Jak byłem mniejszy to przy Zielonej Mili.
Obecnie nie ma filmu i nie będzie w którym mógłbym uronić łezkę. Jestem raczej mało uczuciowy w tych kwestiach:)
2
Dzięki:)
Wygarnął konkretnie Lukito
0
Słowo klucz zostało ;D
0
Hahaha to nieźle poleciał ;P
Le oczywiscie matki nie mogło zabraknąć ;P
0
Ach Ci nie dający sobie w kasze dmuchać sędziowie ;D
0
Tutaj akurat można w ciemno stawiać ;D
2
Tollisso chyba też z Francji poszedł do Bayernu. Tam naprawde jest sporo takich piłkarzy :)
19
Znając Hiszpanie to pewnie obsrańce lub matki xd
1
Teraz to wogóle słownictwo własnie takich 10 latków pozostawia sporo do życzenia. Nie robie z siebie jakiegos dorosłego ale na pewno to 7 lat temu nie było tak źle jak teraz. Czasem taki szczyl zarzuci wiązanką, że dorosła patologia się nie powstydzi :) Przykre
5
W tym sezonie go prześcignie już. Grająca legenda:)
4
Trzepanie kasy za robienie z siebie debila staje się ostatnimi czasy coraz bardziej popularne:)
0
Haha :D
2
To o czym mówisz to Tier Officiall :)
Tier 1 to np. Gerard Romero
I znowu Tobie odpowiadam ;P
21
Świetna robota! Pozdro!
1
Dlatego nie wiem czy można go zaliczać jeszcze do kibica tego klubu ;P
Stąd yo 50% xd
0
Ja też orzechy włoskie otwieram zębam, ogólnie mam jakies mocne zęby i jeszcze kły jak wampirki więc na to nie narzekam ;P
0
Nie zamierzam, ale dziś się nauczylem ;P
3
No narazie u nas na stronie był jeden czyli jakies 50-100% ogólnej liczby ;P
2
I jeszcze nawet jedyny kibic PSG u nas na stronie był
0
Ano to rozumiem;D
Od dziś umiem otwierać piwa zębami ;P
Tak się pochwale ;P
1
Typowe Hiszpańskie wyzwiska ;P
Aż dziwne ze o matce nic nie powiedział xd
3
Co Ty dziś z tymi misiaczkami? ;P
2
Ogólnie proponuje Ci poczytac słowa tego Pana. Jest nad czym się zachwycać:)
0
Przeciwko Realowi, przeciwko PSG , Manchester City (tam gdzie obronil karnego Aguero)
0
Bardzo się cieszę ;P