gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak odbiegając od sportu to ,,Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie. " -Bernard Shaw
Piękne słowa :)
0
Pewnie,ze tak ;P
0
Dokładnie o to:)
Wielkie dzięki, chyba włącze sobie i obejrze:)
1
Oczywiscie, że tak :).
1
Ja bardzo lubie ten film ;P
0
Jak myslicie. Co wydarzy sie w nowej części Piły za 2 miesiące? :)
Co z Hoffmanem? :)
0
Myślę, że tak. Jesli bedzie mial odpowiednią ilosc odpoczynku to sobie poradzi
0
Ktora czesc? Nie chce mi sie sprawdzać ;P
1
Busi-Iniesta-Roberto na wazne mecze
W reszcie Busi-Roberto-Seri
I nie mozna zapomniec o Rakiticiu i Aleni. Denisa biore jako skrzydłowego.
11
Bez kitu te followy coś znaczą ;P
1
U mnie
1. Neuer
2.De Gea
3. Courtois
Ter Stegen mam nadzieje, że za jaki czas dołączy do tej trójki ale jeszcze mu troche brakuje. Jednak pokładam w nim wielkie nadzieje:)
0
I tak strzeli w 93'
0
Haha w sumie racja ;D
0
Zobaczymy Co z tego wyjdzie ;P
Czy zarząd umir chociaz tą klauzule wpłacić
Bo jeśli nie, to sam poważnie myślę nad opcją wystąpienia w wyborach do zarządu ;P
Gorszy nie będę ;D
1
Sanchez chyba podpisal kontrakt z Tottenhamem:)
Ale też bym go chciał, dla mnie Marlon to wielka niewiadoma :)
3
Kolego któremu zostało Atleti na kuponie! Jesteśmy z Tobą!
Ps. Zostalo mi Atletico, że wygra i obie strzelą ;P
0
Romka średnio lubie, wole Rollinsa. Z Balora będą ludzie mysle:)
Nowa twarz strachu. O kim mowa? Strowman? :)
1
Paulinho pokazuje w którym składzie gra Douglas ;P
0
Dzisiaj często odpowiadam na Twoje komy :P
Ale widze, że nie mozesz sie go u nas doczekać ;P
2
Jak dla mnie bardzo przyzwoicie. Widzialem lepsze jego mecze ale od jakiegos czasu nie schodzi on poniżej pewnego poziomu. Ciekawe jakby wyglądał u nas
1
Heheh koniec Undertakera to koniec pewnej ery:)
Była dyskusja o nim pare dni temu. Możesz zerknąc u mnie na profilu :)
0
Fakt, zapomialem o Dembele ;P
0
Ja w sumie na nowo zainteresowalem sie WWE po tej serii :)
Mój ojciec uwielbiał Undertakera i jak się dowiedzisł to zrobił minę jak ten murzyn po odliczeniu po trzech na trybunach. Wiesz o ktorego chodzi? :D
0
Seri w drodze ;P
0
I bezpośrednio czerwo?
Wyprzedziłes o 18 sekund. Dzięki wielkie:)
0
Za co konkretnie? Bezpośrednia czy druga żółta??
0
Każdemu się zdarza ale razi w oczy, poprawiaj szybko :)
1
Rozumiem:) Ja go osobiście lubie, ale jako osobę tylko na ringu. Poza ringiem jest mi neutralny :)
0
Osobiście nie widziałbym go u nas ale wiadomo, każdy ma swoje zdanie i wyszloby w praniu :)
1
Mnie to nie zirytowało i nie irytowałoby, myślę, że większośc użytkowników również.