2

Tak odbiegając od sportu to ,,Te­raz, gdy już nau­czy­liśmy się la­tać w po­wiet­rzu jak pta­ki, pływać pod wodą jak ry­by, bra­kuje nam tyl­ko jed­ne­go: nau­czyć się żyć na ziemi jak ludzie. " -Bernard Shaw

Piękne słowa :)

0

Pewnie,ze tak ;P

0

Dokładnie o to:)
Wielkie dzięki, chyba włącze sobie i obejrze:)

1

Oczywiscie, że tak :).

1

Ja bardzo lubie ten film ;P

0

Jak myslicie. Co wydarzy sie w nowej części Piły za 2 miesiące? :)
Co z Hoffmanem? :)

0

Myślę, że tak. Jesli bedzie mial odpowiednią ilosc odpoczynku to sobie poradzi

0

Ktora czesc? Nie chce mi sie sprawdzać ;P

1

Busi-Iniesta-Roberto na wazne mecze
W reszcie Busi-Roberto-Seri

I nie mozna zapomniec o Rakiticiu i Aleni. Denisa biore jako skrzydłowego.

11

Bez kitu te followy coś znaczą ;P

1

U mnie
1. Neuer
2.De Gea
3. Courtois


Ter Stegen mam nadzieje, że za jaki czas dołączy do tej trójki ale jeszcze mu troche brakuje. Jednak pokładam w nim wielkie nadzieje:)

0

I tak strzeli w 93'

0

Haha w sumie racja ;D

0

Zobaczymy Co z tego wyjdzie ;P
Czy zarząd umir chociaz tą klauzule wpłacić
Bo jeśli nie, to sam poważnie myślę nad opcją wystąpienia w wyborach do zarządu ;P
Gorszy nie będę ;D

1

Sanchez chyba podpisal kontrakt z Tottenhamem:)
Ale też bym go chciał, dla mnie Marlon to wielka niewiadoma :)

3

Kolego któremu zostało Atleti na kuponie! Jesteśmy z Tobą!
Ps. Zostalo mi Atletico, że wygra i obie strzelą ;P

0

Romka średnio lubie, wole Rollinsa. Z Balora będą ludzie mysle:)
Nowa twarz strachu. O kim mowa? Strowman? :)

1

Paulinho pokazuje w którym składzie gra Douglas ;P

0

Dzisiaj często odpowiadam na Twoje komy :P
Ale widze, że nie mozesz sie go u nas doczekać ;P

2

Jak dla mnie bardzo przyzwoicie. Widzialem lepsze jego mecze ale od jakiegos czasu nie schodzi on poniżej pewnego poziomu. Ciekawe jakby wyglądał u nas

1

Heheh koniec Undertakera to koniec pewnej ery:)
Była dyskusja o nim pare dni temu. Możesz zerknąc u mnie na profilu :)

0

Fakt, zapomialem o Dembele ;P

0

Ja w sumie na nowo zainteresowalem sie WWE po tej serii :)
Mój ojciec uwielbiał Undertakera i jak się dowiedzisł to zrobił minę jak ten murzyn po odliczeniu po trzech na trybunach. Wiesz o ktorego chodzi? :D

0

Seri w drodze ;P

0

I bezpośrednio czerwo?
Wyprzedziłes o 18 sekund. Dzięki wielkie:)

0

Za co konkretnie? Bezpośrednia czy druga żółta??

0

Każdemu się zdarza ale razi w oczy, poprawiaj szybko :)

1

Rozumiem:) Ja go osobiście lubie, ale jako osobę tylko na ringu. Poza ringiem jest mi neutralny :)

0

Osobiście nie widziałbym go u nas ale wiadomo, każdy ma swoje zdanie i wyszloby w praniu :)

1

Mnie to nie zirytowało i nie irytowałoby, myślę, że większośc użytkowników również.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?