gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha tam to wyniki meczów Ci pocztą wysyłają i po miesiącu dochodzą bo internet nie dochodzi ;P
1
Serio nie wiem czym podpadłeś. Nie zaśmiecasz przecież całej strony tylko sklejasz w jeden komentarz i nie są to jakieś informacje o 3. Lidze Republiki Kongo tylko zazwyczaj związne z TOP ligami. Widocznie niektórzy wyrzucają zły humor do internetu
2
Komentarz usunięty
0
Masz moze linka do akcji?
56
Juz na kase polecial. To Vodafone nawet do pucharow sie kurła nie dostanie
0
Myślicie, że boski strzeli dziś bramkę? Fajny kursik na Fortunie jest :)
1
Izi, Bracia Golec mu dmuchną pod Narty
https://www.google.pl/search?q=bracia+golec+dmuchaja+pod+narty&client=ms-unknown&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj28OCOkofaAhUB2ywKHYyyA0EQ_AUIESgB#imgrc=OwXwTiVMxLsrvM:
0
Gra ktos moze w DragonMu lub Shakes&Fidget S8? :)
0
A moim zdaniem wlasnie w PESie :) Bez spinki oczywiscie:)
0
Tinderambla ;D.
0
Ja jestem,Co tam? :)
0
Ferdinand nic nie mowil w slynnym wywiadzie o zdolnosciach Podnoszenia murawy przy karnym przez Boskiego?
5
Pamietam jak na MŚ 2010 sklad Hiszpanii skladal sie z zawodników Barcy i Realu + bodajże Capdevilla ;P
Sporo sie zmienilo ale nie zwracam jakos na to uwagi
0
I ciekawe kto będzie grał w podstawie. Dla mnie lepszy jest Ederson :)
1
Ronaldinho w Barcelonie!
17
Heh, ja w wieku 10 lat jak zobaczylem jak modlił się Maradona na MŚ 2010 zacząlem go na wfie naśladować ;P
0
Zaraz zrobią powtórkę i będzie 100% xd
0
Kurde racja. Nie chodzilo w takim razie o Kroosa ale na pewno o kogos z tamtego finału :)
0
Na 200% podczas ostatnich MŚ w finale była taka sytuacja. Był to chyba Kroos:)
0
Szpaku na 100% za Barçą :)
1
Usunięcie koma traktuj jako ostrzeżenie:)
0
Kurłaaa dobrze tak Niemcowi
1
Kamil by do Polski przyleciał ;D
0
Tebas zaraz nalozy na nich kare xd
0
Skasuj to :P Niech sie starcie polonistów zrobi xd
0
Umiem czytać, przeciez o tym zdaniu mówie
31
Czemu drugi najlepszy piłkarz na pewno nie dla Ciebie??
3
Boże, to wyłączcie głos a nie wieczne narzekanie. Szpakowski ma już swoje lata, ale to jeden z Najlepszych Polskich komentatorów historii.
Jak oglądacie mecz na ruskim streamie to nie narzekacie więc tez dajcie spokój z co drugim komentarzem o komentatorach
9
Kamerzysta: Benzema
0
Dziś owszem