0

Dzięki bardzo:) Bo nawet w bezalkoholowym jakiś tam malutki procencik jest więc lepiej dmuchac na zimne w dzisiejszych czasach:)
Dzięki jeszcze raz wszystkim :)

0

Spozywanie alkoholu w miejscu publicznym jest zabronione, ale czy Moge na placu zabaw wypić sobie takiego Lecha Free? Pytam serio, z gory Dzięki :)

1

Jest ktoś taki kto mu dał 1? Żenada...

0

Bye bye niestety

0

Taaa dogrywka.

0

Pełne gacie...

4

Pewnie narkotyki sprzedaje

0

Fortuna polecam :)

0

Semedo polecam :)
I Rakitić jak strzaly z daleka :)

1

U mnie Dzagoev na 1:0 z Polską na Euro :/

1

Z dokładnie: michal20 :)

3

Semedo idealna twarz jak w Fifie Dembele ;P

0

Będziemy się martwić ;D

0

Haha cos w tym jest ;D

0

Ja pie*dolw. Dajcie już spokój z tym nic nie wartym szaplerem

0

Nie obrazaj pan, dobre? ;P

0

Ale Keirrisson w Fifie 12 to byl najlepiej grający mi się zawodnik ;P

3

Ciekawe od kiedy kibicujesz w takim razie jak nie wspomnisz o np. Chygrynsky'm, Hlebie...

6

Dla.graczy FIFY 18. Do kariery polecam z calego serca Cucurelle. Po 2,5 sezonie rozwinął mi sie do 90 :)

14

ZP juz jest jego ;/

0

Szczerze nie spodziewam sie fajerwerek po tym filmie ale obym sie mylił :)

0

Psg to zawsze zepsuje ostatni mecz na kuponie kurła

0

No oby PSG wygralo bo zamyka kupon ;/

0

Tez o tym slyszalem

0

O co chodzi z McGregorem? Wczoraj czytalem sporo tutaj komentarzy na jego temat ze mu odbiło a nie wiem co sie stało

0

Marsylia BTTS chociaz xd

0

Bayern bez wątpienia

0

El Presidente!

2

Remis jeszcze w meczu Monaco i kupon siada ;D

0

Pisze on czasami ,,wróciłem z roweru"
I byl okres co napisal to byly ogloszone jakies ,,Fichado" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?