gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki bardzo:) Bo nawet w bezalkoholowym jakiś tam malutki procencik jest więc lepiej dmuchac na zimne w dzisiejszych czasach:)
Dzięki jeszcze raz wszystkim :)
0
Spozywanie alkoholu w miejscu publicznym jest zabronione, ale czy Moge na placu zabaw wypić sobie takiego Lecha Free? Pytam serio, z gory Dzięki :)
1
Jest ktoś taki kto mu dał 1? Żenada...
0
Bye bye niestety
0
Taaa dogrywka.
0
Pełne gacie...
4
Pewnie narkotyki sprzedaje
0
Fortuna polecam :)
0
Semedo polecam :)
I Rakitić jak strzaly z daleka :)
1
U mnie Dzagoev na 1:0 z Polską na Euro :/
1
Z dokładnie: michal20 :)
3
Semedo idealna twarz jak w Fifie Dembele ;P
0
Będziemy się martwić ;D
0
Haha cos w tym jest ;D
0
Ja pie*dolw. Dajcie już spokój z tym nic nie wartym szaplerem
0
Nie obrazaj pan, dobre? ;P
0
Ale Keirrisson w Fifie 12 to byl najlepiej grający mi się zawodnik ;P
3
Ciekawe od kiedy kibicujesz w takim razie jak nie wspomnisz o np. Chygrynsky'm, Hlebie...
6
Dla.graczy FIFY 18. Do kariery polecam z calego serca Cucurelle. Po 2,5 sezonie rozwinął mi sie do 90 :)
14
ZP juz jest jego ;/
0
Szczerze nie spodziewam sie fajerwerek po tym filmie ale obym sie mylił :)
0
Psg to zawsze zepsuje ostatni mecz na kuponie kurła
0
No oby PSG wygralo bo zamyka kupon ;/
0
Tez o tym slyszalem
0
O co chodzi z McGregorem? Wczoraj czytalem sporo tutaj komentarzy na jego temat ze mu odbiło a nie wiem co sie stało
0
Marsylia BTTS chociaz xd
0
Bayern bez wątpienia
0
El Presidente!
2
Remis jeszcze w meczu Monaco i kupon siada ;D
0
Pisze on czasami ,,wróciłem z roweru"
I byl okres co napisal to byly ogloszone jakies ,,Fichado" :D