0

To był ten dym przez który Barca do Mediolanu a mecz z Interem jechałem autokarem a nie leciała?

6

Dziś 35 lat kończą: Piotr Brożek, i najbardziej perspektywiczny zawodnik młodego pokolenia: Paweł Brożek

Oczywiscie Paweł kończy 17, a Piotr 18.

Swoją drogą, ciekawe czy powołaja Pawła do kadry U-18 czy od razu do seniorów
Edit. Jednak wczoraj. Facebook się pomylił xd

0

A Pan z ochrony to też rodzina Cou? ;D

5

Tak zajrzy. Ma tu nawet konto. Jeszcze coś?

1

Powodzenia dalej Andres! Jesteś wielki, legendo!

1

W necie podpisali by,, Boski Cris przed uderzeniem piętką"

0

Andre ( Gomes) odchodzi xd

A tak Serio, wielki piłkarz, legenda. Jeden z najlepszych ŚP w historii. Vamos Andres!

1

To przyspawajmy go do ławki. Serio myslisz, że 45 minut gry dla niego to duzo?

0

Ach ten dwuznaczny opis xd

0

Ktos chyba nie skumał xd

1

Ten co Bialasa dissował?

1

Oczywiscie pamiętam tych zawodników :)

Ale patrząc na liczby. Kameni wpuszczał 3x więcej bramek od Bravo :) Oczywiscie to tylko statystyki bo wiadomo jaka różnica była przy obu klubach. Logiczne. Ale czy Kameni ratował Maladze każdy mecz? Nie. Czy ter Stegen ratuje nam każdy mecz? Nie. Ale oboje potrafili uratować swoją drużynę przed porażką. A to, czy ter Stegen uratował nam remis z Celtą a Kameni z nami, myślę, że nie jest aż tak istotne, ponieważ oboje zapobiegli porażce i punkty zdobyli :)
Poza tym dni konia ter Stegena też są widoczne :)

1

De Gea :).

28

Przeciez ter Stegen co mecz wyciaga jakieś setki...
Spadek formy Umtitiego jest tu kluczowy. Niemiec dalej nr2 na swiecie bez wątpienia.

0

Jest tu ktos znający sie na prawie? Z wiedzą gdzie zgłaszać poszczególne sprawy? Proszę jak coś priv :)

0

Ale czy naprawde ten szpaler coś znaczy? Oprocz jakiejś satysfakcji? Nie szukam spiny ani nic po prostu mam inne zdanie jakby coś :)

0

A pozniej powiedz, że sie ma kompleks Ronaldo. Jak on jest traktowany jak Bóg piłki :/

2

Ja już wole linkować s02e02 Domu z Papieru niż o tym szpalerze (ktory tak naprawde nic nie znaczy, przynajmniej dla mnie). Jak tak chcecie upokorzyć Real to zrobmy to na boisku a nie przed meczem.
Po co Wam ten szpaler?

0

Jego chcieliśmy mimo tych wpisów :)

1

Najlepiej było grać w Pesa 6 z komentarzem Borka ;P

0

Oczywiscie kwestia gustu :)
Osobiście gram w fife 18 bo licencje i i FUT :)
Ale jeśli w Pesie by to bylo to bez zastanowienia bym go brał :)
Dla mnie w fifie gra się tak drętwo ale wiadomo, co kto lubi :D

1

Szczerze? Uważam, że to własnie gwóźdź do trumny.
Ludzie kupowali bo LM a teraz, bez licencji i bez LM. Ciężko to widze, a szkoda bo wole PESa :/

0

Ufff. Idealna osiemnastka sie szykuje ;D

1

Oglądałem filmik na YouTube gdzie raperzy odpowiadają na pytania. Nie mowil zbyt dużo bo powiedział tylko ,,Messi".
Niestety dokładnego tytuly nie pamiętam. Jesli znajde to oczywiscie podeślę na priv :)
Chociaz duzo filmikow z nim w tym stylu nie ma więc szybko raczej sie znajdzie:)

1

Haha ja dokladnie tak samo ;P
Kamienie na Szaniec to chyba najczęsciej opisywana lektura ;D
Zawsze mozna ją do tematu dostosować a nie jakieś Dziady czy Pany Tadeusze ;D

0

Dlatego z tym OSTRym nie bylem pewien ale fakt, coś z tą koszulką MU mi zaczęło świtać ;D

0

Wtedy mieliśmy chyba charakterystyke bohatera dla ktorego największą wartoscią była wolnosć, Dobrze pamiętam? ;D

2

Quebo na pewno Arsenal
Taco Tottenham
Peja Lechowi Poznan
ReTo nie wiem, ale gdy miał do wyboru Ronaldo a Messiego wybrał Leo :)
Tede chyba Legia :)
A OSTR CHYBA ŁKS ale moge sie mylić :)

1

Rakitić jest teraz jednym z najważniejszych zawodników, chociaż fakt, w kreacji to Iniestą on nie jest

7

Ma ktoa linka do 2 odcinka 3 sezonu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?