gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja i tak jestem zdania, że w tym meczu Sędzia nawet bardziej skrzywdził Real niż nas. Oczywiscie to moje zdanie i bez spiny :D
VeB!
0
Rozumiem, szanuje jednak mam inne zdanie. Pozdrawiam! :)
1
Aha w takim razie przepraszam, nie posiadam niestety :/
0
Nie było na pewno:)
11
Ich pękajace dupy to na Jowiszu słyszą więc wszystko możliwr
0
Ale cos wpadlo po bledzie Suareza czy jak? Bo z tego xo widzialem to strzelił bramke i wypluwał płuca.
Swoją drogą marzy mi sie Griezmann ale Luisito nie zasluzyl na takie podsumowanie dzisiejszą grą
2
A przed przyjsciem nawet nie chciany:)
0
Chyba Athletic Bilbao i Real. Ale wtedy bylo po 18 meczów w lidze :)
2
Co do sędziego. Nie piszcie, że gdybu nie to, to Real by przegral bo to nie prawda. Sędzia byl dziś na poziomie Steviego Wondera który mialby grać w lotki. Wedlug mnie, to nawet bardziej skrzywdził Real niż nas. Mozna tylko powiedziec ,,karma wraca".
A co do samej gry, mecz byl naprawde dobry. Raz my dominowalismy a raz oni. Koncowka nalezala jednak do Realu. Mamy cenny remis i lecimy po historyczną ligę bez porazki. Vamos!
0
Lepiej Mina niech wbiegnie i solo z Ramosem
2
Kur*a tylko ne on. I juz kontuzja kolana
0
Ale brama! Brawo Barça!
0
Dotknął ręką teraz akurat serio :)
1
Niedlugo Boski bedzie kopał piątki za Navasa i strzelał przy tym
0
Byłby ktoś w stanie wycenić tatuaże. W sensie ile mniej więcej zapłacę w dobrym studiu? Oto dwa projekty:
https://dziarownia.pl/tatuaz/lew-zegar-roza-77261?category=dla-mezczyzn
https://dziarownia.pl/tatuaz/zwierzaki-91946?category=dla-mezczyzn
Z góry dzięki :)
13
Barca spraw mi wymarzony prezent na osiemnastkę i proszę o zwycięstwo! VeB! :)
1
Gwiezdne Wojny! :D
0
Oj zeby on jeszcze w pierwszym skladzir nie gral xd
1
Dalej ten szpaler xd
Przeciez dyskusje o nim są gorsze niż o polityce xd
5
"Jestem dumny, że sprowadzają graczy takiej jakości jak Antoine Griezmann, jak Dembele, albo Coutinho [...] Jest graczem, który dużo wnosi, gra na wysokim poziomie od lat, zawsze walczy, dowodzi tego w Atletico i to jest fundamentalne [...] Nie przychodzi w niczyje miejsce, ale ma ambicje, by wygrywać ważne rzeczy"-Luis Suarez
Żrodło: Strona na fb ,,Oglądam La Liga"
W komentarzu podali dwa linki do jego wypowiedzi, ale z powodu, że nie znam języka i nie chce wprowadzić w błąd nie wklejam żadnego
0
Nie nie ;P
Bez zadnej polityki oraz ludzie nie związani z piłką :)
Np. Aktorzy, Fighterzy,Koszykarze, postacie filmowe,raperzy :D
0
Szkoda, ze wtedy brakowało czasu bo chętnie bym to dalej kontynuował, choć teraz juz za późno bo chętnych by nie było ;P
Ps. Ale miło, że ktoś pamięta :P
0
W 11stke bo zaczynają w 12 xd
0
Spoko wpisze jak bede zakladal :D
1
Haha tak chce przez neta ale narazie nie mam konta, a rodzice powiedzieli ze moge grac z ich ;P
0
Sprawa dla typera!
Planuje zalozyc konto na Fortunie ale nie posiadam konta bankowego. Czy moge podać nr konta mamy lub ojca?
7
Cillessen juz naćpany xd
3
Buntownik bez powodu:)
0
Hahahah tez mozliwe xd
1
Jest i internetowy psychofan Wisły