0

Ja i tak jestem zdania, że w tym meczu Sędzia nawet bardziej skrzywdził Real niż nas. Oczywiscie to moje zdanie i bez spiny :D
VeB!

0

Rozumiem, szanuje jednak mam inne zdanie. Pozdrawiam! :)

1

Aha w takim razie przepraszam, nie posiadam niestety :/

0

Nie było na pewno:)

11

Ich pękajace dupy to na Jowiszu słyszą więc wszystko możliwr

0

Ale cos wpadlo po bledzie Suareza czy jak? Bo z tego xo widzialem to strzelił bramke i wypluwał płuca.
Swoją drogą marzy mi sie Griezmann ale Luisito nie zasluzyl na takie podsumowanie dzisiejszą grą

2

A przed przyjsciem nawet nie chciany:)

0

Chyba Athletic Bilbao i Real. Ale wtedy bylo po 18 meczów w lidze :)

2

Co do sędziego. Nie piszcie, że gdybu nie to, to Real by przegral bo to nie prawda. Sędzia byl dziś na poziomie Steviego Wondera który mialby grać w lotki. Wedlug mnie, to nawet bardziej skrzywdził Real niż nas. Mozna tylko powiedziec ,,karma wraca".
A co do samej gry, mecz byl naprawde dobry. Raz my dominowalismy a raz oni. Koncowka nalezala jednak do Realu. Mamy cenny remis i lecimy po historyczną ligę bez porazki. Vamos!

0

Lepiej Mina niech wbiegnie i solo z Ramosem

2

Kur*a tylko ne on. I juz kontuzja kolana

0

Ale brama! Brawo Barça!

0

Dotknął ręką teraz akurat serio :)

1

Niedlugo Boski bedzie kopał piątki za Navasa i strzelał przy tym

0

Byłby ktoś w stanie wycenić tatuaże. W sensie ile mniej więcej zapłacę w dobrym studiu? Oto dwa projekty:
https://dziarownia.pl/tatuaz/lew-zegar-roza-77261?category=dla-mezczyzn
https://dziarownia.pl/tatuaz/zwierzaki-91946?category=dla-mezczyzn
Z góry dzięki :)

13

Barca spraw mi wymarzony prezent na osiemnastkę i proszę o zwycięstwo! VeB! :)

1

Gwiezdne Wojny! :D

0

Oj zeby on jeszcze w pierwszym skladzir nie gral xd

1

Dalej ten szpaler xd
Przeciez dyskusje o nim są gorsze niż o polityce xd

5

"Jestem dumny, że sprowadzają graczy takiej jakości jak Antoine Griezmann, jak Dembele, albo Coutinho [...] Jest graczem, który dużo wnosi, gra na wysokim poziomie od lat, zawsze walczy, dowodzi tego w Atletico i to jest fundamentalne [...] Nie przychodzi w niczyje miejsce, ale ma ambicje, by wygrywać ważne rzeczy"-Luis Suarez
Żrodło: Strona na fb ,,Oglądam La Liga"
W komentarzu podali dwa linki do jego wypowiedzi, ale z powodu, że nie znam języka i nie chce wprowadzić w błąd nie wklejam żadnego

0

Nie nie ;P

Bez zadnej polityki oraz ludzie nie związani z piłką :)

Np. Aktorzy, Fighterzy,Koszykarze, postacie filmowe,raperzy :D

0

Szkoda, ze wtedy brakowało czasu bo chętnie bym to dalej kontynuował, choć teraz juz za późno bo chętnych by nie było ;P
Ps. Ale miło, że ktoś pamięta :P

0

W 11stke bo zaczynają w 12 xd

0

Spoko wpisze jak bede zakladal :D

1

Haha tak chce przez neta ale narazie nie mam konta, a rodzice powiedzieli ze moge grac z ich ;P

0

Sprawa dla typera!
Planuje zalozyc konto na Fortunie ale nie posiadam konta bankowego. Czy moge podać nr konta mamy lub ojca?

7

Cillessen juz naćpany xd

3

Buntownik bez powodu:)

0

Hahahah tez mozliwe xd

1

Jest i internetowy psychofan Wisły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?