La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

konto usunięte

7

Tak naprawdę to real (nieoficjalnie) przegrał ten mecz. Oni i tak już grają w lidze o nic. Mogli jednak przerwać naszą niesamowitą passę bez porażki i sprawić, że nie dokonamy historycznego wyczynu. Oprócz tego grali 45min z przewagą jednego zawodnika, mimo, że to oni chwilę wcześniej powinni zobaczyć czerwoną kartkę. O pozostałych kontrowersjach nie ma co mówić, bo nie wiemy jakby się wszystko potoczyło, gdyby Bale obejrzał czerwo.

Wciąż niepokonani i najlepsi! VeB!

0

@LuisSalvano Ja i tak jestem zdania, że w tym meczu Sędzia nawet bardziej skrzywdził Real niż nas. Oczywiscie to moje zdanie i bez spiny :D
VeB!

konto usunięte

1

@gorgota Hm, ja mam odmienne zdanie. W takich sytuacjach warto patrzeć na chronologię wydarzeń. Gdyby Bale dostał wtedy czerwo, to wszystko potoczyłoby się inaczej (nie wiemy dokładnie jak), a już na pewno on nie zdobyłby gola w tym meczu. Wątpię też, aby kilka minut później Roberto obejrzał czerwoną kartkę. Tak więc gdybać można, ale fakt jest taki, że pierwszy poważny błąd sędziego był na naszą niekorzyść.

PS Ktoś wrzucił niżej link do faulu Navasa na Suarezie w 12 minucie. Gdyby wtedy był karny i Leo go wykorzystał, to byłoby już 2:0. Ale tego nie liczę, bo teoretycznie karny to jeszcze nie gol ;)

0

@LuisSalvano Wiadomo, ale to tylko gdybanie. Równie dobrze po czerwie dla Bale'a mogliby zmienić ustawienie przez co strzelic bramkę. Ale rozumiem dobrze o co Ci chodzi. Jednak jak dla mnie takie gdybanie jest bez sensu. Real swoje nakradł ale dziś, nie powiem że został okradziony ale został skrzywdzony. Chociaz w ostatecznym rozrachunku myślę, że mecz idealnie na remis. Pozdrawiam serdecznie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?