- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
7
Tak naprawdę to real (nieoficjalnie) przegrał ten mecz. Oni i tak już grają w lidze o nic. Mogli jednak przerwać naszą niesamowitą passę bez porażki i sprawić, że nie dokonamy historycznego wyczynu. Oprócz tego grali 45min z przewagą jednego zawodnika, mimo, że to oni chwilę wcześniej powinni zobaczyć czerwoną kartkę. O pozostałych kontrowersjach nie ma co mówić, bo nie wiemy jakby się wszystko potoczyło, gdyby Bale obejrzał czerwo.
Wciąż niepokonani i najlepsi! VeB!
0
@LuisSalvano Ja i tak jestem zdania, że w tym meczu Sędzia nawet bardziej skrzywdził Real niż nas. Oczywiscie to moje zdanie i bez spiny :D
VeB!
1
@gorgota Hm, ja mam odmienne zdanie. W takich sytuacjach warto patrzeć na chronologię wydarzeń. Gdyby Bale dostał wtedy czerwo, to wszystko potoczyłoby się inaczej (nie wiemy dokładnie jak), a już na pewno on nie zdobyłby gola w tym meczu. Wątpię też, aby kilka minut później Roberto obejrzał czerwoną kartkę. Tak więc gdybać można, ale fakt jest taki, że pierwszy poważny błąd sędziego był na naszą niekorzyść.
PS Ktoś wrzucił niżej link do faulu Navasa na Suarezie w 12 minucie. Gdyby wtedy był karny i Leo go wykorzystał, to byłoby już 2:0. Ale tego nie liczę, bo teoretycznie karny to jeszcze nie gol ;)
0
@LuisSalvano Wiadomo, ale to tylko gdybanie. Równie dobrze po czerwie dla Bale'a mogliby zmienić ustawienie przez co strzelic bramkę. Ale rozumiem dobrze o co Ci chodzi. Jednak jak dla mnie takie gdybanie jest bez sensu. Real swoje nakradł ale dziś, nie powiem że został okradziony ale został skrzywdzony. Chociaz w ostatecznym rozrachunku myślę, że mecz idealnie na remis. Pozdrawiam serdecznie :)