4

Mamy Verme ktory moze grac od czasu do czasu i jak gra to jest Kozakiem :)

0

Nie jestem ekspertem ale masz na niej ilość myć włosów po której teoretycznie powinna zejsc :) Więc to zalezy od tego jak czesto myjesz wlosy :)

11

Ok.

0

Do Realu bo Bale odejdzie ;P

0

Chcesz na stałe czy chwile? Bo jesli na chwile to mozesz szamponetka w kolorze białym. A jeśli na stałe, to myśle ze farba o kolorze ekstra jasny blond powinna dać rade :)

0

A dwa tygodnie temu mowili, ze Lewy wypełni kontrakt. Wątpię żeby to co piszesz było prawdą. Nie podanie ręki trenerowi wywołało burze w mediach

0

Myślę, że to w tylko za kartkę, bo na pewno nie za sama grę :)

0

Stary, znam to ;P
W PES Card Collection mam chyba 8 zlotych zawodnikow do ataku a bramkarza Vaclika ;P
A tylko bramkarza mi brakuje do kozak skladu ;P

0

Może taka roleta, tylko nie materiałowa a bodajże przeciwwłamaniowa?

0

Jest ktoś kto uzywa karty Klubowej Fortuna Plus? Mam jedno pytanko

0

Haha jeszcze herbu brakuje ;P

10

Haha dobre ;D Jedno z lepszych od paru dni :D

11

Biala bila do łuzy...
Rzut karny dla Realu!

0

Chygrynskyi to był transferek. Legenda pokroju Douglasa

1

Kurde racja hah Lata mi sie pomylily ;P

0

Dziękuję ;*

0

Glupie pytanie ale wiem, ze pomożecie. Dzis autobusy jeżdża jak w dni nauki szkolnej?

0

Stary, ja test gimnazjalny w roku 2015 z Polaka napisalem dokladnie w 23 minuty i mialem 94% ;P

0

W sumie masz racje, wedlug mnie @Bykunn ma najrozsądniejszą opcje:)

0

Powiem Wam, że moim zdaniem, jeśli chodzk o spalone, to najlepiej jakby były liczone tylko nogi. Miejsce w ktorym zawodnik stoi. Podziela ktos to? :)

12

Samo uderzenie sie liczy. Czy to w twarz czy dupe to niesportowe zachowanie za co czerwo powinno byc. Dla Bale'a to inny temat więc to swoja drogą.

0

Tylko za kogo mial wejsc wczoraj Dembele? :) Co do reszty sie zgadzam :)

0

Jasne, takiej sytuacji nie da sie wychwycic golym okiem i podjąć decyzje w ułamku sekund. Ale wybroni sié z tego bez problemu. Może jeszcze sie wybronic z kartki dla Roberto, bo jak dla mnie liczy sie zamiar a nie skutek:)

13

No nie wiem. Raczej wystaje ręka a ona się nie liczy. Z drugiej strony jest początek barku. Akcja ciężka do wychwycenia

0

Zgadzam się, nie skutek a zamiar sie liczy i kartka dla Sergiego zasluzona :) O innych sytuacjach mie bede wspominal bo juz yo robilem dzis z 10 razy :D
A przy okazji, z tego co wiem, to muzułmanin jeśli jest poza krajem albo nie musi obchodzić Ramadanu albo musi przełożyć go w czasie, jed ak pewności na 100% nie mam:) Pozdrawiam i dobranoc :)
Ps. Nie wiem czy o to Ci chodzilo z tymi muzułmanami ale na pewno nie zaszkodzi to co napisalem :)

1

Biały rycerz albo troll. Bez nerwów

0

Wiadomo, ale to tylko gdybanie. Równie dobrze po czerwie dla Bale'a mogliby zmienić ustawienie przez co strzelic bramkę. Ale rozumiem dobrze o co Ci chodzi. Jednak jak dla mnie takie gdybanie jest bez sensu. Real swoje nakradł ale dziś, nie powiem że został okradziony ale został skrzywdzony. Chociaz w ostatecznym rozrachunku myślę, że mecz idealnie na remis. Pozdrawiam serdecznie :)

0

Tez prosze na pv jesli mozna :D

1

-,,Wku*wiliscie Messiego "
-Pique czekaj to takie żarty były!

6

Ja zawsze gram na rywala Barcy :D
Wygra Barca to bajla, remis to seria bez porazki, a jak rywal to wole ocierać łzy stówką niż papierem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?