gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mamy Verme ktory moze grac od czasu do czasu i jak gra to jest Kozakiem :)
0
Nie jestem ekspertem ale masz na niej ilość myć włosów po której teoretycznie powinna zejsc :) Więc to zalezy od tego jak czesto myjesz wlosy :)
11
Ok.
0
Do Realu bo Bale odejdzie ;P
0
Chcesz na stałe czy chwile? Bo jesli na chwile to mozesz szamponetka w kolorze białym. A jeśli na stałe, to myśle ze farba o kolorze ekstra jasny blond powinna dać rade :)
0
A dwa tygodnie temu mowili, ze Lewy wypełni kontrakt. Wątpię żeby to co piszesz było prawdą. Nie podanie ręki trenerowi wywołało burze w mediach
0
Myślę, że to w tylko za kartkę, bo na pewno nie za sama grę :)
0
Stary, znam to ;P
W PES Card Collection mam chyba 8 zlotych zawodnikow do ataku a bramkarza Vaclika ;P
A tylko bramkarza mi brakuje do kozak skladu ;P
0
Może taka roleta, tylko nie materiałowa a bodajże przeciwwłamaniowa?
0
Jest ktoś kto uzywa karty Klubowej Fortuna Plus? Mam jedno pytanko
0
Haha jeszcze herbu brakuje ;P
10
Haha dobre ;D Jedno z lepszych od paru dni :D
11
Biala bila do łuzy...
Rzut karny dla Realu!
0
Chygrynskyi to był transferek. Legenda pokroju Douglasa
1
Kurde racja hah Lata mi sie pomylily ;P
0
Dziękuję ;*
0
Glupie pytanie ale wiem, ze pomożecie. Dzis autobusy jeżdża jak w dni nauki szkolnej?
0
Stary, ja test gimnazjalny w roku 2015 z Polaka napisalem dokladnie w 23 minuty i mialem 94% ;P
0
W sumie masz racje, wedlug mnie @Bykunn ma najrozsądniejszą opcje:)
0
Powiem Wam, że moim zdaniem, jeśli chodzk o spalone, to najlepiej jakby były liczone tylko nogi. Miejsce w ktorym zawodnik stoi. Podziela ktos to? :)
12
Samo uderzenie sie liczy. Czy to w twarz czy dupe to niesportowe zachowanie za co czerwo powinno byc. Dla Bale'a to inny temat więc to swoja drogą.
0
Tylko za kogo mial wejsc wczoraj Dembele? :) Co do reszty sie zgadzam :)
0
Jasne, takiej sytuacji nie da sie wychwycic golym okiem i podjąć decyzje w ułamku sekund. Ale wybroni sié z tego bez problemu. Może jeszcze sie wybronic z kartki dla Roberto, bo jak dla mnie liczy sie zamiar a nie skutek:)
13
No nie wiem. Raczej wystaje ręka a ona się nie liczy. Z drugiej strony jest początek barku. Akcja ciężka do wychwycenia
0
Zgadzam się, nie skutek a zamiar sie liczy i kartka dla Sergiego zasluzona :) O innych sytuacjach mie bede wspominal bo juz yo robilem dzis z 10 razy :D
A przy okazji, z tego co wiem, to muzułmanin jeśli jest poza krajem albo nie musi obchodzić Ramadanu albo musi przełożyć go w czasie, jed ak pewności na 100% nie mam:) Pozdrawiam i dobranoc :)
Ps. Nie wiem czy o to Ci chodzilo z tymi muzułmanami ale na pewno nie zaszkodzi to co napisalem :)
1
Biały rycerz albo troll. Bez nerwów
0
Wiadomo, ale to tylko gdybanie. Równie dobrze po czerwie dla Bale'a mogliby zmienić ustawienie przez co strzelic bramkę. Ale rozumiem dobrze o co Ci chodzi. Jednak jak dla mnie takie gdybanie jest bez sensu. Real swoje nakradł ale dziś, nie powiem że został okradziony ale został skrzywdzony. Chociaz w ostatecznym rozrachunku myślę, że mecz idealnie na remis. Pozdrawiam serdecznie :)
0
Tez prosze na pv jesli mozna :D
1
-,,Wku*wiliscie Messiego "
-Pique czekaj to takie żarty były!
6
Ja zawsze gram na rywala Barcy :D
Wygra Barca to bajla, remis to seria bez porazki, a jak rywal to wole ocierać łzy stówką niż papierem :)