gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartomeu na tak
Mioduski więcej niż dwajścia złoty nie daje
28
https://zapodaj.net/6efba3ddc667d.jpg.html
Śmiechlem ;D
0
https://goo.gl/images/nRqQqB
Jeszcze on ;P
0
Loew nie mówił przypadkiem że nie ma tematu i nie ma opcji żeby przejął Real?
1
https://zapodaj.net/6c007c42c86df.jpg.html
1
Patricio w sumie fajna opcja jakby Cillessen odszedł:)
1
Szczerze? Może Łukasz Fabiański? Mimo, że średnio to lubię to myślę że kandydatura fajna :D
0
Haha mi szkoda kasy ;P
7
Idź spać gościu serio
0
Kurde szkoda. Chyba czas wymienić konsolę na nowszą
2
Było było było było znaki było było było
1
Klauzulę może wpisywać tylko na konsolach nowej generacji?
0
Taka śmierć serio jest możliwa? To ile tą ucztą trwała? Miesiąc?
O drugiej części słyszałem że pozwalał, ale ta pierwsza mnie zdziwiła szczerze mówiąc;D
0
Kurde ale żeś zarymowal xd
6
Cooo? Poważnie czy trolling?
0
Myślę że na zmiennika okej ale nic więcej:)
1
Polecam się na przyszłość;P
0
Mordko gdy wklejam linka to mam napisane, że nie znaleziono pliku
2
Zrób kawę, poczekaj aż wystygnie i do zamrażarki ;P
0
Jeśli masz w nawiasie (krecz=zwrot) to po kursie 1.0
0
Mega podejrzany. Radzę odpuścić
0
Nie jest to obowiązkowe ale lepiej wstawić:)
4
Prędzej nożyce bo po przewrotce kontuzji doznał ale jak kto woli
0
Nie wiem czy to dobrze
28
Przecież to w ogóle nie jest śmieszne
0
Messiego chcesz jeść? Chłopie... xd
3
Każda setka wykorzystana xd
0
A to zostawię w tajemnicy bo dalej podejrzewam Cię o trolling xd
0
Barek z alkoholami xd
0
Zacznijmy od jego statystyk w kadrze. Olśnienia on na pewno nie dostał, sami widzieliśmy jego sezon w Lechii. Dno i wodorosty.