gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam klimat jak padał śnieg i grała muzyka świąteczna ;P
Napady na Shinsoo się robiło;P
Na starym Feniksie miałem 88 lv Mentala i stal +9 ;P
0
Hahah te emocje to był kozak xdd
0
Haha DragonMu:P
Ale.kiedys grałem na EvilFlames i to był wspaniały serwerek ;D
Do teraz mam podjare jak wingi 2lv wzwyż zakladam ;P
0
Polecam Ci DragonMu. Spoko serwerek i mogę wesprzeć na starcie finansowo i itemowo:) Zawsze gram Elfem ;P A eq mam całe Sylphid Ray i to w excelenntach :P
0
No szczerze to właśnie te dwa wspominam najlepiej że wszystkich. Teraz już nie ma klimatu Metina z 2010-11 roku ;/
0
Dokładnie ja też. W MU to teraz Brazylijczycy jacyś są najlepsi ale oni lądują w to cashu że na Passata starczy. ;D
8
Klan i Na Wspólnej
0
W MU to tylko privy haha ;D
Mój wujek naku*wia to dzień w dzień i jest w TOP 3 graczy na całym globxu. Ale przeznacza na to koło 5 stowek miesięcznie
0
A jaki serwerek? ;D
0
W Metina na PLu ;P Dokladnie Tasmania
A na privach grałem na Gladorze i Nebrisie. A dawniej dragonmt2 i XenoX :)
0
To żywa legenda xd
1
Ej w Mu to bym pogral chętnie. A w Metina gram ciągle ;P
0
1. Randy Orton
2. Undertaker
3. Rey Mysterio
4. Brock Lesnar
5. Roman Reigns
Znienawidzeni:
1. Alberto del Rio
2. Jinder Mahal
3. The Miz
0
126 haha ale nie wiem, kto normalny zwraca na to uwage
4
Kurła Niemiec wie co dobre
0
Kredon wyjaśnił
1
Myślę, że Griez już na pewno dołączy do nas. Sprowadzili kogoś w jego miejsce, on nie oglaszal decyzji, żeby nie zawyzyli ceny (tak jak Borrussia wiedziała, że mamy dużo kasy za Neymara). Pewnie wcześniej się już dogadali A i tak ludzie będą mówili, że tworzy szopke, by zwrócić na siebie uwagę i nie jest fair w stosunku do Atletico. Dlatego skoro my nie wiemy o ich osobistych relacjach, lepiej nie wiedząc na nikim psów. Czas pokaże czy mam rację ale myślę, że Griezzman na dniach ogłosi transfer.
3
Wojtek bez dwóch zdań:)
1
Jestem tego samego zdania. Może to być strzał w 10 Ale i również niewypał. Czas pokaże
1
Ale ta konferencja to oficjalna czy to samo co Verratti?
1
U mnie rodzice kupili. Oczywiście wszystko sprawdzili ( przeglad przed kupnem) i są bardzo zadowoleni :)
0
Po sezonie bez porażki Arsenalu dobrze się zapowiada
2
Niektórzy myślą że redakcja to roboty i 24/7 piszą na tej stronie i nie mają nic innego do roboty. Poza tym zarabiają na tym miliony i się z tego utrzymują. Zero jakiegokolwiek zrozumienia A odwalaja kawał świetnej roboty
0
Dokladnie tak :/
1
Oby z tego wyszedł. Ale zawodnicy mają świadomośc o ryzyku w tym sporcie.
0
Tak w dniach 9-10 czerwca
0
Miejmy nadzieję bo serio jak tu ma być taki chlew to masakra. Bardzo chciałbym go u nas
0
Nie uda się.
0
Ciekawe czy posłucha trenera i do jutra wszystko wyjaśni
2
Kurła ludzie to w ogóle nie jest śmieszne. Chcecie zrobić tutaj ZOO?