0

Pamiętam klimat jak padał śnieg i grała muzyka świąteczna ;P
Napady na Shinsoo się robiło;P
Na starym Feniksie miałem 88 lv Mentala i stal +9 ;P

0

Hahah te emocje to był kozak xdd

0

Haha DragonMu:P
Ale.kiedys grałem na EvilFlames i to był wspaniały serwerek ;D
Do teraz mam podjare jak wingi 2lv wzwyż zakladam ;P

0

Polecam Ci DragonMu. Spoko serwerek i mogę wesprzeć na starcie finansowo i itemowo:) Zawsze gram Elfem ;P A eq mam całe Sylphid Ray i to w excelenntach :P

0

No szczerze to właśnie te dwa wspominam najlepiej że wszystkich. Teraz już nie ma klimatu Metina z 2010-11 roku ;/

0

Dokładnie ja też. W MU to teraz Brazylijczycy jacyś są najlepsi ale oni lądują w to cashu że na Passata starczy. ;D

8

Klan i Na Wspólnej

0

W MU to tylko privy haha ;D
Mój wujek naku*wia to dzień w dzień i jest w TOP 3 graczy na całym globxu. Ale przeznacza na to koło 5 stowek miesięcznie

0

A jaki serwerek? ;D

0

W Metina na PLu ;P Dokladnie Tasmania
A na privach grałem na Gladorze i Nebrisie. A dawniej dragonmt2 i XenoX :)

0

To żywa legenda xd

1

Ej w Mu to bym pogral chętnie. A w Metina gram ciągle ;P

0

1. Randy Orton
2. Undertaker
3. Rey Mysterio
4. Brock Lesnar
5. Roman Reigns
Znienawidzeni:
1. Alberto del Rio
2. Jinder Mahal
3. The Miz

0

126 haha ale nie wiem, kto normalny zwraca na to uwage

4

Kurła Niemiec wie co dobre

0

Kredon wyjaśnił

1

Myślę, że Griez już na pewno dołączy do nas. Sprowadzili kogoś w jego miejsce, on nie oglaszal decyzji, żeby nie zawyzyli ceny (tak jak Borrussia wiedziała, że mamy dużo kasy za Neymara). Pewnie wcześniej się już dogadali A i tak ludzie będą mówili, że tworzy szopke, by zwrócić na siebie uwagę i nie jest fair w stosunku do Atletico. Dlatego skoro my nie wiemy o ich osobistych relacjach, lepiej nie wiedząc na nikim psów. Czas pokaże czy mam rację ale myślę, że Griezzman na dniach ogłosi transfer.

3

Wojtek bez dwóch zdań:)

1

Jestem tego samego zdania. Może to być strzał w 10 Ale i również niewypał. Czas pokaże

1

Ale ta konferencja to oficjalna czy to samo co Verratti?

1

U mnie rodzice kupili. Oczywiście wszystko sprawdzili ( przeglad przed kupnem) i są bardzo zadowoleni :)

0

Po sezonie bez porażki Arsenalu dobrze się zapowiada

2

Niektórzy myślą że redakcja to roboty i 24/7 piszą na tej stronie i nie mają nic innego do roboty. Poza tym zarabiają na tym miliony i się z tego utrzymują. Zero jakiegokolwiek zrozumienia A odwalaja kawał świetnej roboty

0

Dokladnie tak :/

1

Oby z tego wyszedł. Ale zawodnicy mają świadomośc o ryzyku w tym sporcie.

0

Tak w dniach 9-10 czerwca

0

Miejmy nadzieję bo serio jak tu ma być taki chlew to masakra. Bardzo chciałbym go u nas

0

Nie uda się.

0

Ciekawe czy posłucha trenera i do jutra wszystko wyjaśni

2

Kurła ludzie to w ogóle nie jest śmieszne. Chcecie zrobić tutaj ZOO?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?