gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki wielkie :)
0
Ano jadę do Szklarskiej Poręby ale blisko do Czech jest to się zahaczy:)
0
Dziękuję bardzo :)
2
Cules pytanie jest!
Czy w Czechach mogę normalnie uzywac Internetu (Plus Mix) czy są jakieś dodatkowe opłaty? Miał już ktoś taką sytuację? :) Z góry dzięki:)
0
Możesz spróbować na karne w meczach :)
0
Znajdziemy na pewno. Thiago jakoś nie powala jak dla mnie
1
Po 1/4 chyba
0
Łysy nie zagra ;P
0
Dokładnie. ;P
1
Co jeśli dwie lub więcej drużyn mają tyle samo punktów? FIFA ustaliła szereg kryteriów, które będą determinować kolejność. Przedstawiają się one następująco:
1. Różnica bramek ze wszystkich meczów grupowych,
2. Liczba bramek zdobytych we wszystkich meczach grupowych,
3. Liczba punktów uzyskanych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
4. Różnica bramek z bezpośrednich meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
5. Liczba bramek zdobytych w bezpośrednich meczach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
6. Mniejsza liczba punktów minusowych w klasyfikacji Fair Play we wszystkich meczach grupowych,
7. Losowanie drużyn przeprowadzone przez Komitet Organizacyjny FIFA.
Słowo wyjaśnienia należy się punktowi numer 6. Klasyfikacja Fair Play oparta jest na minusowych punktach, które dany zespół zbiera po przez żółte i czerwone kartki. FIFA ustaliła następującą punktację:
- żółta kartka - minus 1 punkt,
- czerwona kartka wynikająca z dwóch żółtych - minus 3 punkty,
- bezpośrednia czerwona kartka - minus 4 punkty
- żółta i bezpośrednia czerwona kartka - minus 5 punktów.
3
Żaden ranking. Wtedy jest losowanie
0
Nie no beka trochę
0
Wątpię żeby poleciał na Mistrzostwach
2
Oczywiście że się znajdzie. Jestem pewny
8
Z drugiej strony wolałbym być raz mistrzem niż 3 razy wicemistrzem :/
0
A Caballero zrobił tatuaże chyba po meczu
1
Hah. Nawałka przed meczem z Senegalem był Bogiem trenerki, teraz po złym meczu już jest gorszy niż Smuda...
1
Ty tak Serio? Jeśli Messi nie wygra MŚ to nie ma szans być najlepszy w historii? Śmieszne
2
To nie będę oglądał innych drużyn tylko do niedzieli będę na drutach robił ubrania w Polskie barwy.
Serio nie można przeżywać innego meczu?
1
Nigeria remis z Islandią
Chorwacja pokonuje Islandię
Argentyna pokonuje Nigerie
Coś takiego. W tej kolejce matematycznych szans nie straci na pewno ale będzie ciężko
0
Myslal że ter Stegenem jest
0
Enzo to nawet litra miał;P
0
Codziennie się przekonuje, że trolli można poznać po braku avka xd
0
Dokładnie. Napastnikiem jest świetnym bez wàtpienia. Ale ja osobiście mam sporo piłkarzy przed nim w gronie ,,Najlepszych "
0
Ironia mordo...
To nawet dalo się wywnioskować z dalszej części komentarza...
5
I tak będzie najlepszy w historii... naprawdę mam jakiś jego kompleks ale co o nim słyszę to Aż mnie nosi
1
A ja to nie Anakin może jeszcze?
2
Ja bym chciał tak
Szczęsny
Piszczek,Pazdan, Bednarek, Rybus
Krychowiak
Błaszczykowski, Góralski, Grosicki
Zielu
Lewy
Mysle, że na Senegal idealne ustawienie
0
Ja osobiście robiłem w punkcie i trwało to może 2 minuty
0
Bez potwierdzenia (poprzez skan lub okazanie go w punkcie) nie możesz grać więc jest to konieczne. Ale bez obaw. Śmiało zakładaj:)