gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Z ciekawości przyjrzalem się Instagramowi Arthura :)
Wczoraj rano- 497 tyś. Obserwujących
Dziś 566 :)
Ciekawe jak teraz Juventus skoczy w followersach ;D
0
Taaa Busi... widać jak jedną smukłą potrafi na całe życie zostawić slad.
0
Terminarz jak Co roku? Xd
1
Klasyk to już jest haha
Proponuję redakcji wstawić artykuł o tym kiedy jest to losowanie:D
0
Wiadomo od kogo trener zaczyna ustalanie składu xd
0
Hazard lub Eriksen:) A z nierealnych De Bruyne :) Chociaż Hazard raczej też ciężko:/
18
Ja pamiętam jak było BUM i Andre Gomes w Barcelonie. To był serio cichy transfer
Edit. Semedo chyba też za dużo nie ,,krzyczał"
0
Umowa na czas określony :)
1
Nie wiem czy to się liczy. Ale z racji, że jestem uczniem znalazłem pracę wakacyjną i pomagam w zakładaniu ogrodzeń. Płacą mi 20 zł netto i jestem mega zadowolony ;D
0
Haha być może ;D
5
To już staje się klasykiem jak s2e2 La Casa del Paper
0
Jesk i byśmy rozwiązali umowę z Douglasem bez winy zawodnika to chyba klub musi płacić pensję do końca kontraktu. Ale pewny na 100% nie jestem, albo zapłacić mu odszkodowanie w wysokości wszystkich pensji do końca kontraktu
0
Tak, ale wiadomo co miałem na mysli:)
0
Trochę lepsza wersja Gomesa. Przereklamowany
0
Jestem ciekaw Waszych opinii. Gdyby teraz potencjalnie wpłynęła by oferta miliarda euro za Messiego(Już nie patrząc na to, że Messi chce zostać lub chce odejść, czysto hipotetycznie) to zdecydowalibyście się go sprzedać? I kogo ewentualnie sprowadzić za te pieniądze? :)
1
Właśnie były jakieś rozmowy ale nie wiem, czy doszło do skutku więc się nie śmiej;D
I mówię poważnie, że gościu mówi prawdę;D
0
Kamil Grosicki bo co bramkę robi jego Cieszynke;D
1
Martial poza wiekiem i szybkością gdy ma autostradę bez zawodników nie ma nic zaoferowania jak dla mnie.
0
Dziękuję bardzo :)
3
A co ma do tego 0 pucharów w Chelsea?
1
Potwierdzam z praktyki niestety
1
Dlaczego? Rozjaśnij
0
Oficjalka? Haha
1
Bo dopiero od środy przygotowania ruszają
0
No właśnie pobralem. Chce zainstalować i jest długi czas przygotowywanie i wyskakuje błąd
0
Jak to zrobić? :D Bo mam ten program ale nie wiem co masz na myśli z tą aktualizacją;D
0
Miał ktoś może problem z aktualizacją sterownika GeForce 398.36?
Pobieram z oficjalnej aplikacji Strony. I Jest cały czas przygotowywanie do instalacji i po 10 minutach około występuje błąd:/
0
Muslera xd
18
Jak raper to zarymuj,,Jeden do zera i Chorwacja żegna frajera" Zaplusujesz dodatkowo
0
Co to za filmik? Xd