gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aaa on. W takim razie w żadnym wypadku nie chce takiego SMSa dostać:D
Jeden z najbardziej przereklamowanych grajków dla mnie
1
Kto to ten SMS bo nie mogę skojarzyć haha
0
Nie mogę się doczekać tego filmu :)
0
Na fejsie jest limit znajomych 5000. Na pewno nie przekracza go?
1
Pearl Harbor podobno spoko:D
5
Boski to nawet w kradziezach jest najlepszy w historii xddd
Zaraz w wywiadzie się będzie tym chwalił że kolejny rekord xd
4
Najlepsza saga kurła to jest
0
Ma ktoś problem z wczytywaniem avatarów i odpowiedziami na komentarze na La Rambli?
We wszystkich artykułach jest dobrze tylko ta LaRambla coś szwankuje
0
Dla mnie idealnie by do nas pasował Firmino
5
U mnie jest taki problem, że gdy chce odpowiedzieć na komentarz, to tekst ,,odpowiedź" jakby zaznaczał się do kopiowania. Ale od kilku dni mam też problem z załadowanie strony (awatary się prawie wcale nie wczytują), i na pewno nie jest to problem Internetu:)
0
Ter Stegen- Alves, Bartra, Hummels, Alaba- Busi, Renia, Xavi (zaliczam go:P)- Dybala, Griezzman, Messi
Trener- Guardiola
21
W sumie na zmiennika Xaviego Simonsa w Cadete A by się nadał
0
Ciekawe czy to ten wielki transfer czy jednak po sprzedaży zawodników jeszcze coś głośnego do środka pola będzie.
0
Firmino bez wątpienia
0
Zakładając przyjście Malcoma to Mina i Marlon wyleca bez wątpienia
1
Na tą chwilę to zdecydowanie Willian jest lepszy. Malcom jedynie zagrał dobry sezon w Lidze Francuskiej. Sam wolałbym transfer młodego gracza, ale stawiać to powyżej Williana? Bez przesady. Różnica polega na tym, że jest on bardzo przyszłosciowy i jak wypali razem z Dembele (zakładam, że Dembele będzie grał na lewej w tym wypadku A Cou w srodku) to możemy mieć skrzydła na wiele lat.
0
W sumie ta wymiana byłaby korzystna dla jednych i drugich
1
Alisson w Liverpoolu :)
I podobno Kante bliski PSG:)
0
Wystawiania z drzwi w kabinach od kibla i robienie z nich figur w stylu domek z kart. Zabarykadowanie wejścia właśnie tymi drzwiami. Raz nauczyciel nas przyłapał A ja odruchowo rzuciłem drzwi na ziemię i powiedziałem że to nie ja, mimo że patrzył na to z 10 sekund. Raz jak jakiś koleś był w kabinie wyjelismy wszystkie drzwi poza jego i zablokowalismy wejście i całą godzinę tam siedział;P
Kolega kiedyś został wyczytany do odpowiedzi i udał atak padaczki przy tablicy po czym zaczął się smiać i dostał gonga z wizytą mamy u wychowawcy.
Hah aż czekam na koniec wakacji ;P
1
Rozumiem, jestem tego samego zdania. Ale spytałem bo pamiętam jak rok temu pojawiały się plotki o transferze do czołowych klubów (w tym nawet do nas) I chciałem poznać zdanie innych:)
0
Co byście powiedzieli o Maxie Meyerze w roli zmiennika? Jest do wzięcia za darmo A gorszy od Gomesa nie będzie. I ma tylko 22 lata.
9
Wiecie, że piesek Sergiego Roberto i jego żony ma profil na Instagramie? ;P
https://www.instagram.com/balooitsme/
0
Kurde wprowadziłem w błąd nieumyślnie;P
List jest polecony ale nie priorytetowy ;P
Więc pewnie w poniedziałek przyjedzie:)
Dziękuję wszystkim:)
0
Ile się czeka na dostawę z Poczty Polskiej zwykłego listu? Bo w piątek zamawialem i zapłaciłem A do tej pory nie ma
0
Na pewno nie sprowadza ich trzech. Jeden głośny transfer będzie i to tyle w mojej opinii
0
Chyba jego pradziadek czy ktoś był Polakiem
0
Może jeszcze Meuniera zaliczyć do tego grona? :)
1
Legia to nie puści na pewno
12
Nieoczekiwanie xd
0
Ronaldo poszedl do ligi włoskiej żeby wyjść z Cienia Messiego. A prawdopodobnie jego transfer zniknie w cieniu transfery Jakuba. Szkoda chłopa