0

Aaa on. W takim razie w żadnym wypadku nie chce takiego SMSa dostać:D
Jeden z najbardziej przereklamowanych grajków dla mnie

1

Kto to ten SMS bo nie mogę skojarzyć haha

0

Nie mogę się doczekać tego filmu :)

0

Na fejsie jest limit znajomych 5000. Na pewno nie przekracza go?

1

Pearl Harbor podobno spoko:D

5

Boski to nawet w kradziezach jest najlepszy w historii xddd
Zaraz w wywiadzie się będzie tym chwalił że kolejny rekord xd

4

Najlepsza saga kurła to jest

0

Ma ktoś problem z wczytywaniem avatarów i odpowiedziami na komentarze na La Rambli?
We wszystkich artykułach jest dobrze tylko ta LaRambla coś szwankuje

0

Dla mnie idealnie by do nas pasował Firmino

5

U mnie jest taki problem, że gdy chce odpowiedzieć na komentarz, to tekst ,,odpowiedź" jakby zaznaczał się do kopiowania. Ale od kilku dni mam też problem z załadowanie strony (awatary się prawie wcale nie wczytują), i na pewno nie jest to problem Internetu:)

0

Ter Stegen- Alves, Bartra, Hummels, Alaba- Busi, Renia, Xavi (zaliczam go:P)- Dybala, Griezzman, Messi
Trener- Guardiola

21

W sumie na zmiennika Xaviego Simonsa w Cadete A by się nadał

0

Ciekawe czy to ten wielki transfer czy jednak po sprzedaży zawodników jeszcze coś głośnego do środka pola będzie.

0

Firmino bez wątpienia

0

Zakładając przyjście Malcoma to Mina i Marlon wyleca bez wątpienia

1

Na tą chwilę to zdecydowanie Willian jest lepszy. Malcom jedynie zagrał dobry sezon w Lidze Francuskiej. Sam wolałbym transfer młodego gracza, ale stawiać to powyżej Williana? Bez przesady. Różnica polega na tym, że jest on bardzo przyszłosciowy i jak wypali razem z Dembele (zakładam, że Dembele będzie grał na lewej w tym wypadku A Cou w srodku) to możemy mieć skrzydła na wiele lat.

0

W sumie ta wymiana byłaby korzystna dla jednych i drugich

1

Alisson w Liverpoolu :)
I podobno Kante bliski PSG:)

0

Wystawiania z drzwi w kabinach od kibla i robienie z nich figur w stylu domek z kart. Zabarykadowanie wejścia właśnie tymi drzwiami. Raz nauczyciel nas przyłapał A ja odruchowo rzuciłem drzwi na ziemię i powiedziałem że to nie ja, mimo że patrzył na to z 10 sekund. Raz jak jakiś koleś był w kabinie wyjelismy wszystkie drzwi poza jego i zablokowalismy wejście i całą godzinę tam siedział;P
Kolega kiedyś został wyczytany do odpowiedzi i udał atak padaczki przy tablicy po czym zaczął się smiać i dostał gonga z wizytą mamy u wychowawcy.
Hah aż czekam na koniec wakacji ;P

1

Rozumiem, jestem tego samego zdania. Ale spytałem bo pamiętam jak rok temu pojawiały się plotki o transferze do czołowych klubów (w tym nawet do nas) I chciałem poznać zdanie innych:)

0

Co byście powiedzieli o Maxie Meyerze w roli zmiennika? Jest do wzięcia za darmo A gorszy od Gomesa nie będzie. I ma tylko 22 lata.

9

Wiecie, że piesek Sergiego Roberto i jego żony ma profil na Instagramie? ;P
https://www.instagram.com/balooitsme/

0

Kurde wprowadziłem w błąd nieumyślnie;P

List jest polecony ale nie priorytetowy ;P
Więc pewnie w poniedziałek przyjedzie:)
Dziękuję wszystkim:)

0

Ile się czeka na dostawę z Poczty Polskiej zwykłego listu? Bo w piątek zamawialem i zapłaciłem A do tej pory nie ma

0

Na pewno nie sprowadza ich trzech. Jeden głośny transfer będzie i to tyle w mojej opinii

0

Chyba jego pradziadek czy ktoś był Polakiem

0

Może jeszcze Meuniera zaliczyć do tego grona? :)

1

Legia to nie puści na pewno

12

Nieoczekiwanie xd

0

Ronaldo poszedl do ligi włoskiej żeby wyjść z Cienia Messiego. A prawdopodobnie jego transfer zniknie w cieniu transfery Jakuba. Szkoda chłopa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?