0

Masz może linka jak to wyglądało przed zamazaniem?

1

O odejściu „Il Principino” mówiło się od kilku miesięcy. Piłkarz nie znajdował ostatnimi czasy wspólnego języka z trenerem Massimiliano Allegrim, który wolał stawiać na innych zawodników i z trudem znajdował miejsce dla wychowanka „Bianconerich”. - transfery.info
Nie wiem ile w tym prawdy ale to chyba jedyny logiczny powód

10

Tytuł artykułu wzorowany na Tamagotchi? :p

20

Claudio Marchisio rozwiązał kontrakt z Juventusem za porozumieniem stron!

Włoch spędził w Juventusie 25 lat!

12

I znowu będzie:
Lahoz is ślepy again

0

Jeden z braci Golec

0

ŚPD- Oriol
PP-Januzaj
LP- Bailey

0

W la lidze chyba jest narzucona obowiązkowa czcionka A poza Hiszpanią można dowolną :)

0

No bo myślą, że jak kupią gościa który podawał piłki w Arsenalu to mają zawodnika z wielkim doświadczeniem i umiejetnosciami przez które mecz sam się wygra.

Nie rozumiem po co sprowadzać takich emerytów zamiast zaufać Polskiej młodzieży

0

Aż się łezka w oku kręci

1

Nie zaprzeczam, że ma to coś tylko jeszcze wiele pracy przed nim A wiadomo ilu takich było:) Ale oczywiście trzymam za niego kciuki mega :)

0

Semedo w ataku i Messi na bramce? ;o

1

Puiq naprawdę dobrze się zapowiada ale ilu to już takich było. Żeby tylko nie napompowali balonika do rozmiaru naszej kadry na Mistrzostwa. Nie jestem z tych co przyznają już mu złotą piłkę ale liczę na niego i mam nadzieję, że nie skończy jak pewien drugi ,,Chorwacki Messi"

0

Jak Pan Lusterko w Wiedźminie ;P

0

Kurde zupełnie wyleciało.mi z głowy. Dzięki za przypomnienie :)

0

Nie. Messi na dziewiątce

0

Chciałbym zobaczyć Dembele na lewej A na prawej Malcoma. Messi na 9 ale raczej marzenia:/

0

Denis mógłby zagrac

0

Widać, że to mecz towarzyski ale Vidal jak zwykle twardo ;P
Naprawdę fajne wzmocnienie do środka.pola za.nie duże pieniądze.
Osobiście W TYM MECZU Miranda średnio mi się podoba. W presezonie pokazał więcej MOIM ZDANIEM. Malcom poza bramką nic specjalnego nie.pokazal, co więcej jak dla mnie bardzo przeciętnie. Munir praktycznie niewidoczny.
Ciekawe jakie zmiany na drugą połowę:)

0

Brawo MalcoLm!
Narazie fajna rywalizacja się zapowiada między nim a Dembouzem ale to dopiero początek więc bez huraoptymizmu

3

Chodziło chyba o dzisiejszy mecz:)
Ja bym chciał parę Umtiti-Lenglet

0

O co chodzi z nim? ;p

1

Pierwsza Miłość
A tak serio Gra O Tron;P

5

15:50 Oficjalnie Nzonzi zawodnikiem Barcelony

0

Jak wyżej napisalem:) Pozdro :)

0

Jasne, rozumiem i w sumie muszę przyznać Ci rację. Nie pomyślałem o pensji Luisa :) W takim razie może właśnie jak kolega Bartek22 dołożyć go jako karte przetargową do Liverpoolu? :D Pozdrawiam!

3

Troszkę na temat Suareza z mojej strony. Na wstępie dodam, że nie należę do hejterów:)
Nie należy do bardzo starych ale widać, że zaczyna już powoli tracić na wartości. I nie szukajmy tu wymówek, że chwilowy spadek formy, bo ta chwila trwa już od marca, jak nie lepiej. Jest gwarancją 25 bramek w sezonie? Owszem, nie da się nie zgodzić, tyle, że ważnej LM wszyscy wiemy ile nastrzelal. Tylko Munir grając w duuuuużo słabszym Alaves strzelił 10 bramek. To też nie jest zły wynik. Do czego zmierzam? A do tego, że moim zdaniem czas Suareza po tym sezonie dobiega końca i czas zmienić mu rolę na ,,nowego Larssona". W jego miejsce sprowadzić kogoś młodszego i również bramkostrzelnego. Co bym dodal od siebie? Zeby te zawodnik miał choć trochę umiejętności dryblingu bo to jest ewidentnie słaba strona Luisa. Marzy mi się Firmino. Myślę, że Liverpool nie będzie trzymał to na siłę, jeśli wyraził by chęć transferu do nas, co kilka razy ten klub już pokazał. Brazylijczyk ma świetną wizję gry, potrafi się cofnąć i także rozprowadzić atak. O grze w obronie także nie można powiedzieć nic złego, ponieważ w Liverpoolu miał najwięcej wslizgow w meczu (średnio oczywiscie). Wiek Myślę, jest znakomity bo niespełna jeszcze 27 lat to doskonały wiek jak na napastnika z TOPU. I na koniec dodam, nie oceniam Suareza bo jednym meczu, co napisałem na wstępie (ze formą tą trzyma się od marca), ktoś kto mi nie wierzy może śmiało przejrzeć moje komentarze z przed pół roku (Jak nie dalej).
W tym okienku pozbylbym się Paco. A Munira w przyszłym jeśli nie dozna jakiegoś objawienia wzrostu umiejętności. Suarez jako zmiennik i Firmino podstawa. Zapraszam do dyskusji. Pozdro! :)

1

Manita to 5:0 A nie 4 ;P

0

Z obowiązkiem wykupu za 34 mln (lub 30) warto dodać

1

Zapewne Boski. Tym transferem zrobił taka szopkę + wygrana w LM.
Jak dla mnie Modrić powinien wygrać no ale wiadomo jak będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?