gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Mnie rozśmiszylo jak przeczytałem opis A za idiote się nie uważam
0
A to nie był właśnie ViscaBarca123?
0
Szpaku, ReTo, Quebo,Białas, Kękę,Kali
Podałem 6 ale nie wiem kogo wyrzucić ;P
Ano i czekam na hejty za Białasa i ReTo I wiadomości że tak w Polsce to dno dla patoli itd. Zd
7
Firmino to najlepsza możliwa opcja
44
Dobry troll albo po prostu idiotyzm
5
A mi Messiego mega przypomina, i czasem ich nawet mylę, Sergi Roberto jak tam leci do przodu z obrony że słynnym zejsciem do środka
0
Patrzy Messi na niego ponętnie
Ronaldo zdejmuje koszulkę, napina mięśnie
6
Spuszcza PSV wpie***l sromotny
0
Pfff
Jakby Dembele wcześniej wrócił z wakacji to...
1
Czasem można odnieść wrażenie. Że żeby zostać ekspertem trzeba przejść kurs który trwa tak długo jak kurs tankowania gazu do samochodu.
A nie, jednak żeby zostać ekspertem nie trzeba nic.
0
Wiedziałem, że pojawi się stwierdzenie że nie ma co myśleć o LM ;v
0
Tyle, że Rakitic potrafi bardzo dobrze huknac z dystansu. Najbardziej bramkostrzelny chyba pomocnik zeszłego sezonu. Wiele razy załadować bramkę zza pola.karnego
0
Jakieś serwery Metin 2 (hard, medium). Z dużą ilością graczy, i choć trochę przypominający klimat z 2010 roku? Zupełnie nic nie mogę ciekawego znaleźć A Glador to easy
4
I ja osobiście dorzucę mimo wszystko PSG
0
Właśnie chyba 2001. Jego pierwszy sezon w Barcelonie to 2001/2002
104
0+0+0+2=2
Nie wiem po co ten kalkulator
9
Teraz to już do złotej księgi uhonorowanych użytkowników zostaniesz wpisany złotym piórem prezesa Kaczyńskiego
0
I podobno złe relacje z trenerem
0
Nie zmiennika. Za rok sprowadzić kogoś w jego miejsce
0
Czyżby zakonczenie jego historii?
0
Haha dziękuję:D
0
Co znaczy trening w tutu? :)
0
A gdzie zdawałes? :D
1
8:30 Dobra godzina :)
Ale podobno największą zdawalność (na moim przykładzie tez) jest o 7:30
1
Taktyk.
3
Messi
Ronaldinho
Xavi
0
Poza tym nawet jak wchodzi z ławki to występy się naliczają
0
Hehehe A to dobre
0
Jeśli Global to na Jawa (tym nowym jest dużo ludzi i mało botów o dziwo)
A z privów to może Nebris
0
Ciekawe Ciekawe, mógłby odziedziczyć choć polowe talentu ojca :p
Ale Myślę, że Leo to tam już szkoli :D