10

Mnie rozśmiszylo jak przeczytałem opis A za idiote się nie uważam

0

A to nie był właśnie ViscaBarca123?

0

Szpaku, ReTo, Quebo,Białas, Kękę,Kali
Podałem 6 ale nie wiem kogo wyrzucić ;P

Ano i czekam na hejty za Białasa i ReTo I wiadomości że tak w Polsce to dno dla patoli itd. Zd

7

Firmino to najlepsza możliwa opcja

44

Dobry troll albo po prostu idiotyzm

5

A mi Messiego mega przypomina, i czasem ich nawet mylę, Sergi Roberto jak tam leci do przodu z obrony że słynnym zejsciem do środka

0

Patrzy Messi na niego ponętnie
Ronaldo zdejmuje koszulkę, napina mięśnie

6

Spuszcza PSV wpie***l sromotny

0

Pfff
Jakby Dembele wcześniej wrócił z wakacji to...

1

Czasem można odnieść wrażenie. Że żeby zostać ekspertem trzeba przejść kurs który trwa tak długo jak kurs tankowania gazu do samochodu.

A nie, jednak żeby zostać ekspertem nie trzeba nic.

0

Wiedziałem, że pojawi się stwierdzenie że nie ma co myśleć o LM ;v

0

Tyle, że Rakitic potrafi bardzo dobrze huknac z dystansu. Najbardziej bramkostrzelny chyba pomocnik zeszłego sezonu. Wiele razy załadować bramkę zza pola.karnego

0

Jakieś serwery Metin 2 (hard, medium). Z dużą ilością graczy, i choć trochę przypominający klimat z 2010 roku? Zupełnie nic nie mogę ciekawego znaleźć A Glador to easy

4

I ja osobiście dorzucę mimo wszystko PSG

0

Właśnie chyba 2001. Jego pierwszy sezon w Barcelonie to 2001/2002

104

0+0+0+2=2
Nie wiem po co ten kalkulator

9

Teraz to już do złotej księgi uhonorowanych użytkowników zostaniesz wpisany złotym piórem prezesa Kaczyńskiego

0

I podobno złe relacje z trenerem

0

Nie zmiennika. Za rok sprowadzić kogoś w jego miejsce

0

Czyżby zakonczenie jego historii?

0

Haha dziękuję:D

0

Co znaczy trening w tutu? :)

0

A gdzie zdawałes? :D

1

8:30 Dobra godzina :)
Ale podobno największą zdawalność (na moim przykładzie tez) jest o 7:30

1

Taktyk.

3

Messi
Ronaldinho
Xavi

0

Poza tym nawet jak wchodzi z ławki to występy się naliczają

0

Hehehe A to dobre

0

Jeśli Global to na Jawa (tym nowym jest dużo ludzi i mało botów o dziwo)
A z privów to może Nebris

0

Ciekawe Ciekawe, mógłby odziedziczyć choć polowe talentu ojca :p
Ale Myślę, że Leo to tam już szkoli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?