gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On zazwyczaj wchodzi z ławki:D
0
Artur to nigdy w życiu nie popełnił nawet jednego błędu więc nie na porównania:)
0
Wina ter Stegena?
2
To jest hejter nr1 Stegena. Dla niego lepszy byłby Boruc jakby był młodszy więc nie radzę wchodzić w dyskusję
90
Nie wiem jak Wy, ale nic(że sportowych rzeczy) nie denerwuje mnie tak, jak przypisywane Bożego pierwiastka pewnemu Portugalczykowi z nr 7.
We wczorajszym meczu 30% słów pana komentatora to albo Cristiano, albo Ronaldo. O pięknych,,pół asystach nie wspominając". Ja wiem, że to dobry grajek, a kiedyś TOP 2 ale obecnie jest tak przesadzone zdanie o nim, że masakra. Jakby Juve wygralo w tym roku LM to chyba by układ słoneczny nazwali jego imieniem a na planetach laserowo by narysowali jego sylwetkę. Może przesadzam, ale osobiście niesamowicie mnie to irytuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pierwszy raz zgadzam się z twoim komentarzem xd
0
Nie chce tu wywołać gownoburzy, mało interesuje się polityką, nie szukam spisków bo szczerze mało mnie to obchodzi. Ale jak to jest, że na każdym kroku tylko słyszę, że ktoś nie będzie głosował na PiS, ciągle narzekania na nich w Internecie, liczne głośne sprawy, a i tak zyskują tyle procent, że spokojnie mogą wygrywać. Czy rolnicy i emeryci to aż taki duży procent społeczeństwa? Czy inne ,,szczeble" społeczeństwa tak mało głosują?
0
Dodaj N między M.W i piękny skrót
Jeden mecz mi nie wszedł:)
3
Autostrady dla rowerów, ścieżki rowerów, darmowe rowery, darmowa naprawa rowerów! Taka kampania ;P
0
A ja na nikogo z nich nie oddałem głosu;P
9
Michal20
Rowery dla wszystkich ;P
0
Dragon Ball i nie wiem czy Naruto się zalicza :D
0
Gimenezem mi się spoko grasz i go spokojnie do 10k kupisz
5
Pamiętaj, nawet w meczu z Huesca wygranym 8:2 Nie było pomysłu bo Valverde siedzi na ławce. Nudne się to robi
0
Valverde jest winny ontuzji Messiego nawet czytając tu niektóre komentarze
0
Wiesz kogo mi to przypomina? Denisa z zeszłego sezonu.Byl świetny, krecil liczby i zawodnikami z obrony rywala i w nagrodę lawka ma sporo meczy. Efekt? Niestety jak widac. właśnie dlatego nie widzę kariery Dembele u nas. Obym się mylił
3
Dokładnie. Valverde jest winny nawet temu, że w zimę spadnie śnieg. Sam to nie lubie, ale wiele osób to już tu przesadza
Strach pomyśleć o ile lepszy byłby Stegen bez Valverde
0
Podobno 3 tygodnie przerwy Leo
0
Co innego się martwić A co innego stawiać diagnozę po powtórce
1
Ty tak serio? Xd
1
Nie takiej zmiany przed 80 minutą oczekiwałem
4
Można odnieść wrażenie że gdyby to był finał LM to i tak by narzekano o brak rotacji :P
Gramy z świetna drużyną, gramy o 1. Miejsce w tabeli a tu ciaglę powtarzanie słowa nr1. Rotację. I żeby nie było, nie bronię Valverde bo sam jestem za jego zwolnieniem ale w tym meczu skład jest zrozumiały
0
50 zł i Jestem za godzinę
1
Mascherano z oceną 90 strzałów też;P
1
A jeszcze bardziej fantastyczne, że ludzie komentują! :)
0
Tyle, że musiał powołać rezerwowego stopera
0
Gra ktoś w Shakes i Fidget na świecie 8? :) Lub jest chętny pograć i dołączyć do gildii? :)
0
Neymar
Firmino to najlepsza opcja
0
[metro.co.uk.]
Kante opuści Chelsea wyłącznie na rzecz jednego z dwóch klubów w Europie: FC Barcelony albo Realu Madryt.