gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jasne, że tak :D
Chociaż poza Paluchem nie wiem czy ktoś w tym roku jeszcze będzie mógł się tu wpisać. Bedo przynajmniej mi kompletnie nie podoba się na nowej płycie
1
Ja osobiście na Szpaka oddałem głos :)
1
Z ciekawości utworzylem ankietę na płytę roku 2018 w Polskim rapie:)
Jeśli jakąś pominalem to przepraszam ale pisałem z pamięci:) Zapraszam do głosowania
https://www.strawpoll.me/16848949
1
Cilesen
2
No beka w ch**
0
Albo większe bramki i bliżej,,wapno "?
0
Hehe
Wieryszki nie
Valverde out nie
Valverde In nie
O innych klubach to już w ogóle nie
O transferach nie bo my za nie nie odpowiadamy
O polityce nie wspomnę
To o czym pisać?
0
Ja czasem gram
1
Na luzie przekazuj;P
20
Dzięki @KamQix za nominację do #hot16challenge :)
Na naszej Rambli można gadać o wszystkim
Piłkarzach, transferach, zakładzie bukmacherskim.
Gdy nasz rywal Real Madryt.pl już padł
Wiem, że Valverde podał dobry skład.
Robertinho już kończy wersję 4.0
Pięknie to brzmi, jak wynik na Bernabeu
Jednak jest jeden problem wielki
Jestem tu częściej niż Florek remontuje łazienki
Jak przegrywamy 1:0 wielu rzuca bluzgami
A admini czujnie reagują banami
I choć czasami dyskusji poziom to piach
To tabela nie znika jak na prześcieradłach
I choć czasami się niesie krytyka
To nawet kibic Realu na naszą stronę klika
Powiem formalność, pewnie to wiecie
Fcbarca.com to najlepsza strona w necie!
Nominuję: @Fawrf
@SeeleyBooth
@Esteban_
Pozdro!:)
9
Negocjuje właśnie z wytwórnią kontrakt ;P
W tym tygodniu preorder :p
2
Dzięki za nominację;P
Wieczorem poleci tekst:D
0
ReTo- Kozak, czekam na kolejne kawałki i dalszy rozwój
Sarius- Kozacka płyta, TOP 3 tego roku, dla mnie na w miejscu :)
Szymi Szyms- mało znany kasztan
Bedoes- Neutralny dla mnie, kilka kawałków mi się podoba ale nic poza tym, lepszy na featach według mnie
Słoń- Bardzo lubię, kozak
Paluch- Odkąd pojawił się Szpaku I bardziej obczajam BOR to przyznaje że jest zajebisty, choć kiedyś myślałem inaczej
Grubson- Neutral
BasTajpan- Bez komentarza xd
Borixon- Nowa stylowa mi siadla, dobry rok miał::)
4
Niedługo będą woleli Cillessena na skrzydło niż Denisa. Bo wiadomo, to wróg nr 1. Aż szkoda się czyta tych wszystkich hejtujących Suareza. A zagra Denis, strzeli gola i jednak każdy będzie.mu dawał szansę tutaj
0
To oby Munir na trybuny :)
3
I na ch... spoilerujesz? :p
2
To chyba musi być ironia xd
Chociaż tu wszystko jest możliwe:P
0
Ciekawe czy Dembele jakieś powody zdrowotne czy pokazanie, że nie ma tu dla niego taryfy ulgowej:)
Szczerze od początku nie chciałem tego transferu ale mam nadzieję, że się pomyle:)
1
Co sądzicie o nowej płycie Szpaka ,,ATYPOWY"?
Liczę tylko na inne opinie niż To, że nowa szkoła to dno i tylko oldschool A dziś nie ma nic dobrego od mlodych:)
Mi osobiście po raz pierwszy zdarzyło się, że na płycie NIE SIADL tylko jeden numer (Alicja). Ktoś kto raz posłucha tekstów pomyśli,,Patola ", ale po kilkukrotnym odsłuchaniu zgadzam sie z nimi, jego poglądami, chociaz sa wyrazone w mocno wulgarny sposób:)
Zapraszam do kulturalnej dyskusji bez obrażania się :)
0
Moim zdaniem Szpilka wygra na punkty ale sercem za Wachem
9
Dembele zesrał się, że Malcom jest na ustach mediów? ;P
1
Żenada i coś co mnie masakrycznie irytuje mówiąc delikatnie
1
Ten to ma chyba paraliż jakiegoś.miesnia na twarzy że taki kąt się zrobił przy uśmiechu
1
Dokładnie. Ciągle wychwalany Allisson A o nim cisza. Moim zdaniem jest lepszy od kolegi z Liverpoolu
0
Co sądzicie o Edersonie? Osobiście dla mnie najlepszy na chwilę obecną Brazylijski bramkarz:) Świetna gra nogami, na linni dobry, młody gracz :)
0
Na pewno Mbappe ale raczej nie realne. Poza tym oczywiście De Ligt i może Trent? :D
2
Malcom*
Osobiście dawalbym im tyle samo szans, boisko zweryfikuje który da więcej, i choć Dembele jest u nas sezon dłużej, nie wydaje się być jakoś duuuzo lepszy od Brazylijczyka na chwilę obecną.
Ale zupełnie nie zgadzam się że stwierdzeniem, że Malcom dał więcej w 2 minuty niż Dembele w 80. Tym tokiem myślenia Malcom zrobił więcej niż całą drużyną bo on strzelił jedyna dla.nas bramkę.
Dembele pierwsza połowa słaba, głupie straty. Ale.druga? Zdecydowanie lepsza i nie da się tego ukryć. Widać, że w nim coś wielkiego drzemie, tylko musi się obudzić. A najlepiej zrobi mu zaufanie i częste granie, a nie jak ostatnio Rafa biegał za niego.
Ps. Myślę, że będzie miejsce dla nich obu w tej drużynie.
0
A ten odruchowo szukał Kariusa:v
0
Nie będzie na trybunach na pewno. Mało tego, myślę że Wreszcie dostanie szanse na dłużej niż kilka minut.
1
Jak patrzę to mamy często podobne opinie, tu się z Tobą zgadzam, ty zgadzales się że mną w sprawie Denisa. Nie wiem czy mnie tu kojarzysz ale poglądy mamy bardzo podobne ;D