0

Słyszałem, że jesteś jej absolwentem. Dlatego poszedłem bo chciałem Ci udowodnić, że jak się ją skończy to można wyjść na ludzi;)

1

Nie palilismy ani nic. Po prostu staliśmy i rozmawialiśmy. A wychowawczyni mówi, że z nim ciągle są jakies problemy i niedawno dostał upomnienie za takie.akcje

1

Mamy jedno nagranie z ukrycia jak nas nagrywa ale publicznie nie będę wstawial. Jest na tym nagraniu jak wywala nas z kibla i nagrywa. Kolega niby trzymał telefon w ręku i miał kamerkę odpaloną.

1

Wiem, że sprawa wydaje się mało wiarygodna ale musicie wierzyć mi na słowo. Mam na to świadków, a Wiem, że tu zawsze ktoś coś doradzi. I nie.jest to żaden bait ani nic bo za.dlugo na tej stronie jestem, żeby w takie coś się bawić

0

Uwierz, że bardzo chciałem xd

0

Nie, chyba nawet nie może być w łazienkach kamer :/

3

Wiem, że są od tego fora, ale trudno. Może ktoś pomoże lub się wypowie.

Dziś w szkole byłem w nieprzykemnej sytuacji. Jest w szkole nauczyciel co słyszy się że przesadza, ma odpały.

Dziś byłem z kolegami w toalecie szkolnej, staliśmy i rozmawialiśmy, przychodzi nauczyciel i każe nam się wynosic. Mówimy, że mamy prawo przebywać w toalecie i nigdzie nie wisi zakaz wstępu. On wyjmuje aparat i zaczyna nas nagrywać, że nie chcemy podać mu imienia i nazwiska ani pokazać legitymacji.

Wyłącza aparat i zaczyna mnie przeszukiwać, mówię mu, że nie.ma.takiego prawa, a ten, że idę z nim do dyrka. Po chwili sprzeciwu zaczyna mnie szarpać i siłą próbuje wyciągać z pomieszczenia. Odepchnąłem go a ten poszedł. Myślicie, że mając świadków tej sytuacji i innych podobnych z jego udziałem będę ponosil jakieś większe konsekwencje?
A i jeszcze ten gość na przerwach potrafi chować się w krzakach i robić zdjęcia palącym osobom pełnoletnim poza terenem szkoły

0

Metin 2 i opie*dol konto za jakieś grosze xd

0

Ja chętny na zakład;)

0

Leopart xd

0

Tak

6

Ehhh znowu zajedzie pierwszy skład przeciwko sredniakowi z środka tabeli

1

Dembele za Cou
Pierwsza akcja gol
Vidal na boisko
Gol
Trafił że zmianami dzisiaj ;P

1

Jest kurła! Mamy ich! Vidal z dedykacją dla Realu!

0

Vidal to na dziewiatce zagra żeby tylko koło Ramosa xd

0

Kurła hat trick

7

Dembele udział przy golu w 1 akcji... Jakby wrócił wcześniej z wakacji to by w 15 sekund już 2 gole.mial

0

3 miesiące ma jeszcze tak statystowac przez wypowiedzenie? Spoko xd

0

Oby tylko odruga połowa to nie było utrzymywanie wyniku. Strzelić trójkę i zamknąć mecz. Bo jakąś przypadkowa bramka Realu i będzie gorąco

1

Ale wreszcie taki styl, że chce się oglądać ten mecz i gdy zaczyna się przerwa to czuć zawód. Pierwsza połowa świetna, oby do końca.

7

I właśnie dlatego przydaje się VAR

0

Dla mnie karny. Zobaczymy co sędzia zrobi
Karny!

1

Alba to ostatnio chyba nasz najważniejszy piłkarz

4

Ja jutro o 16 na grzyby chyba pojadę i powtórkę wieczorem obejrzę po wcześniejszym przejrzeniu Rambli i Poznaniu wyniku

0

To dajesz napadziora z PL i ŚP który pasuje narodowością z tymi z Serie A :D

0

Brakuje interpunkcji, składni ale zgadzam się w 100%

15

Bez kitu, zdawanie prawka to najgorsze przeżycie jakie miałem. Stres maskaryczny. Po prostu koszmar. Na szczęście już mam to za sobą

0

Hehe dobre (ironia)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?