4

Wyrastasz na największego trolla ostatnich 3 godzin, gratulacje. O gali rozdania nagród poinformujemy na pv

0

Git

3

Na pewno nie ma w zarządzie aż takich dzbanow

0

Ja tak samo :D

5

Teoretycznie już są;P

1

Ale jeden z użytkowników dalej będzie się upierał, że Boruc był lepszy

2

Joshua myślę dałby radę z Wilderem :)

1

To aż dziwne, że nikt na gołe baby nie narzeka ;P

2

Bez Ciebie jestem, jak bez gwintu śruba
Co Ty byś zrobił tato jakbyś zgubił rodzinę? Skakałbym z radości
Ahh te czasy tych bajek, coś wspaniałego;D

0

Kurde jak dziś poetycko piszesz

0

Możliwe, że taki klub przerasta, fakt. Jednak moim zdaniem potrzeba więcej niż 25 minut i lidze i trochę ponad połowa meczu z 3 ligowcem i 1 zawodnikiem na codzień grającym w pierwszej 11 :)

0

Moim zdaniem nie ma pośpiechu i powinien wrócić po przerwie na reprezentacje. Ale wiadomo jak to z nim jest ;P

1

To, że są pod formą trzeba akurat brać z przymrużeniem oka( nie wiem czy dobrze napisałem), bo my tez mieliśmy kryzys. Ich największy problem to środek pola, oraz to, że ciągle się czyta ,,X wygrał im mecz". Dlatego we Francuskiej gniota każdego A przyjdzie mecz ułożonym rywalem w LM i nie ma.pomyslu, tylko liczenie na geniusz Mbappe czy Neymar, ewentualnie strzelecki dzień życia Cavaniego. I właśnie przez to nie będą na szczycie

0

Najprzyjemniej w tej grze się rozwija mlodziakow :)

4

Bo to nie jest drużyną tylko zlepek indywidualności

0

Co myślicie o ewentualnym wypożyczeniu Malcoma do klubu pokroju Alves, Girona czy Valencia? Wypozyczenia u nas jakoś nigdy nie przynosiły efektów. Jednak na pewno wyjdzie to lepiej niż wieczne siedzenie na trybunach. Co byście zrobili w tej sytuacji?

1

Ciebie to na pewno administracja kojarzy za zgłoszenia za trolling pajacu ;P

0

Też bym chciał Fostera:/

0

No właśnie xd

1

Zgadzam się w 100%

0

Jedna normalna i porządną szansę

1

Dokładnie. Może nie był by zbawieniem naszego środka ale na pewno dobrym zmiennikiem. Ale niestety u nas kariery już nie zrobi. Chociaż liczę że jakimś cudem się to odwróci i zacznie grać ale to raczej marna nadzieja
I dziś zagra słabo i znowu 15 meczów ławkę. Jak w ten sposób ma złapać jakikolwiek rytm i zagrać dobrze? Chyba tylko Messi i Reus nie.musza mieć rytmu meczowego żeby grać na najwyższym poziomie

3

Oo z Tobą można normalnie pogadać. Zgadzasz się z tym, że Denis nie dostał prawdziwej szansy kosztem Gomesa? Miał świetny początek zeszłego sezonu i nagle został posadzony na ławie nie wiadomo czemu. Myślę, że większość wolała żeby minuty Gomesa dostał wtedy Denis. Chłopak potencjał mam wielki, tylko kiedy ma to pokazać i rozwinąć?

0

Nie wykorzystał szansy? Jak To? :O
Bo rok temu był kozakiem z przodu i nagle cyk ławeczka do końca sezonu. Pytanie brzmi czy on dostał prawdziwą szansę? Bo cały sezon grał Gomes mimo że nigdy nie pokazał niż szczególnego, a siedział Denis który pokazał się że świetnej strony i nie wiadomo czemu został przyspawany do ławki

0

Bardzo bym chciał Denisa w podstawie :D

0

A mi Twój skład się podoba mimo że zrobiłbym inaczej :D

0

Cillessen- Semedo, Lenglet, Chumi, Miranda- Semper, Roberto, Alena- Dembele, Munir, Malcom

W drugiej połowie Puig, Denis i Cuenca na boisko.:)
Tak bym to widział:)

24

Do Xaviego z najlepszych lat nawet nie ma jeszcze startu, ale zgadzam się z tym, że wiele zawdzięczamy mu za te zwycięstwa

32

Dokładność podań Arthura w ostatnich meczach:
95,24% vs Girona
91,43% vs Tottenham
95,07% vs Valencia
97,3% vs Sevilla
95,4% vs Inter
90,19% vs Real Madryt

Via: Mundo Deportivo

0

Dzięki wielkie Generale :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?