0

Powiedział Benzema, ewidentne sceny gwałtu :v

2

Tylko De Ligta i Kimmicha bym z nich chciał:)

0

Możdżonek, Kurek i Wlazły:)

0

Trailer to jest zupełnie co innego niż film. To prawda :)

5

Po tych statystykach widać jedno gołym okiem- Złota piłka dla Ronaldo!

2

Dobrze, że na początku zeszłego sezonu każdy się nie podniecał bo grał bardzo dobrze i nagle dostał prezent w postaci,,awansu" na trybuny i gra co 5 meczy. Wie ktoś w jakiej teraz jest formie? Czy krytykujemy, że chce walczyć o skład?

1

A ja uważam, że ten film przedstawia życie osób z Kościoła. I w żadnym wypadku nie obraża kościoła, wręcz przeciwnie. Daje nadzieję. Zresztą, po co dyskutować Z kim kto to nie oglądał i sugeruje się zapewne trailerami które nie były przedstawione tak samo w filmie

1

Ciekawe za co teraz Ci najbardziej wymagający skrytukuja Polaków

0

Oficjalnie: Vikersund skreślone z Pucharu Świata w nadchodzącym sezonie 2018/19!

0

Chętny ktoś do pogrania wspólnie w Metina na nowym serwie Vesteris? :)

0

Spytał co się z nim dzieje, że nie jedzie xd

0

Link do tego herbu?

1

Dembele lewa
Messi środek
Malcom na prawą za Munira
Vidal za Busiego
Gdy strzelimy na 2:0 Arthur za Rakiticia
Co myślicie? :)

0

Verma na LO na 100%

0

W sumie logiczne ;P
Głupie pytanie xd

0

Czysto teoretycznie. Gdyby podczas wyboru złotej piłki. Na 1. Miejscu było dwóch graczy z taka sama ilością punktów? Co wtedy?

0

I Yerry Mina z lewej

0

Chyba z czasem mobilna miała zniknąć jak dobrze pamiętam

7

Ludzie. Niech ten mecz się chociaż rozpocznie zanim posypie się krytyka

3

Niech Jeszcze z 10 osób napiszę że liczą się zwycięstwa żeby Ci z głowy nie wyleciało ;P

0

Może chcieli napisać Sergio i w proponowanych słowach było Ramos i nie zauważyli. To chyba jedyne sensowne wytłumaczenie

0

W sumienprzy korzystnym wyniku jak najbardziej za Luisa ;D
Szkoda braku Malcoma bo zagralby na pewno:D

1

W drugiej połowie chce koniecznie zobaczyć Denisa :) Przy korzystnym wyniku oczywiście

4

Fajnie, że Denis.jedzie. Oby dostał jakieś minuty

0

Nie wiem jak mogę do tego link podac? ;p

3

Hah kiedyś pamiętam całe.podium zająłem;P

84

A pomyśleć, że Messi jeszcze ma 123 lata żeby poprawić wynik...

3

https://obcyjezykpolski.pl/cristiano-ronaldo/
A jednak Kapitan Hawk ma rację.

3

Właśnie też mi się kojarzyło, że Cristiana Ronalda jest poprawnie
Ale pewny nie jestem

0

Eminem, Dr.Dre, G Eazy, Hopsin, JayZ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?