gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedział Benzema, ewidentne sceny gwałtu :v
2
Tylko De Ligta i Kimmicha bym z nich chciał:)
0
Możdżonek, Kurek i Wlazły:)
0
Trailer to jest zupełnie co innego niż film. To prawda :)
5
Po tych statystykach widać jedno gołym okiem- Złota piłka dla Ronaldo!
2
Dobrze, że na początku zeszłego sezonu każdy się nie podniecał bo grał bardzo dobrze i nagle dostał prezent w postaci,,awansu" na trybuny i gra co 5 meczy. Wie ktoś w jakiej teraz jest formie? Czy krytykujemy, że chce walczyć o skład?
1
A ja uważam, że ten film przedstawia życie osób z Kościoła. I w żadnym wypadku nie obraża kościoła, wręcz przeciwnie. Daje nadzieję. Zresztą, po co dyskutować Z kim kto to nie oglądał i sugeruje się zapewne trailerami które nie były przedstawione tak samo w filmie
1
Ciekawe za co teraz Ci najbardziej wymagający skrytukuja Polaków
0
Oficjalnie: Vikersund skreślone z Pucharu Świata w nadchodzącym sezonie 2018/19!
0
Chętny ktoś do pogrania wspólnie w Metina na nowym serwie Vesteris? :)
0
Spytał co się z nim dzieje, że nie jedzie xd
0
Link do tego herbu?
1
Dembele lewa
Messi środek
Malcom na prawą za Munira
Vidal za Busiego
Gdy strzelimy na 2:0 Arthur za Rakiticia
Co myślicie? :)
0
Verma na LO na 100%
0
W sumie logiczne ;P
Głupie pytanie xd
0
Czysto teoretycznie. Gdyby podczas wyboru złotej piłki. Na 1. Miejscu było dwóch graczy z taka sama ilością punktów? Co wtedy?
0
I Yerry Mina z lewej
0
Chyba z czasem mobilna miała zniknąć jak dobrze pamiętam
7
Ludzie. Niech ten mecz się chociaż rozpocznie zanim posypie się krytyka
3
Niech Jeszcze z 10 osób napiszę że liczą się zwycięstwa żeby Ci z głowy nie wyleciało ;P
0
Może chcieli napisać Sergio i w proponowanych słowach było Ramos i nie zauważyli. To chyba jedyne sensowne wytłumaczenie
0
W sumienprzy korzystnym wyniku jak najbardziej za Luisa ;D
Szkoda braku Malcoma bo zagralby na pewno:D
1
W drugiej połowie chce koniecznie zobaczyć Denisa :) Przy korzystnym wyniku oczywiście
4
Fajnie, że Denis.jedzie. Oby dostał jakieś minuty
0
Nie wiem jak mogę do tego link podac? ;p
3
Hah kiedyś pamiętam całe.podium zająłem;P
84
A pomyśleć, że Messi jeszcze ma 123 lata żeby poprawić wynik...
3
https://obcyjezykpolski.pl/cristiano-ronaldo/
A jednak Kapitan Hawk ma rację.
3
Właśnie też mi się kojarzyło, że Cristiana Ronalda jest poprawnie
Ale pewny nie jestem
0
Eminem, Dr.Dre, G Eazy, Hopsin, JayZ