gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Im większy pies tym krócej żyje niestety i owczarki właśnie w okolicach dychy
0
Dzięki bardzo :)
Oj tego niestety nie potrafię powiedzieć:P
Ale jeśli chodzi Ci o normę, to na pewno nie.sa ani za grube ani za.chude :D
0
Obie czyste :P
Ta z lewej ma obecnie rok a po prawej prawie 3 ;D
Zdjęcie robione jakiś.miesiac temu
Ps. Jeśli zdecydujesz się na owczarka niemieckiego to po około 8 miesiącach od urodzenia mogą zacząć kulec dość mocno na tylne łapy. Nie przejmuj się tym i nie ściągaj w żadne operacje bo to genetyczne i przechodzi po około miesiącu:)
0
https://zapodaj.net/c92d2f6cdb846.jpg.html
Trzymaj. Jedzą resztki z obiadów. A gdy były szczeniakami to miały jakieś mięsa gotowane z kaszą czy ryżem lub karme. :)
0
U mnie dokładnie to samo
0
Nagrał to? ;P
0
Minimalny ale jest:)
3
A masz ode mnie 8 laików;P
20
Lepszy od ter Stegena? Ludzie, serio co Wy w nim widzicie(Alissonie)?
0
Ehhh. Nie rozumiem fenomenu tego bramkarza i prawdopodobnie nigdy nie zrozumiem. Nie oceniam tego po tej jednej akcji tylko od dłuższego czasu to pisze :)
0
Jak ta bramka wpadła?
12
Szacun dla Toniego Kroosa, że potrafi połączyć grę w Kole fortuny z prowadzeniem Realu
1
Z młodych ud też jest dobry;D
14
Firmino Firmino Firmino
1
Haha rozumiem, zdarza się :P
0
Pozostaje kwestia pensji Luisa. Zmiennik za taka kase? Myślę, że jego czas po prostu u nas minie za rok i tyle
2
Nie lepiej było by odwrócić Dembele na drugą stronę, żeby koszulka wyglądała normalnie i mecze dać na lewą stronę? :D
Wtedy wyszło by praktycznie ten sam zamiar(Dembele patrzy w kalendarz) A koszulka była by normalnie :D
Ps. Nie żebym krytykował bo szanuje, że w ogóle Ci się chciało:D
0
Powiem to co mówię w każdej dyskusji na ten temat.
Celem nr1 na przyszłe letnie okienko powinien być Firmino. Idealnie do nas pasuje
0
Dlatego wolałem sprawdzić:P
Chodziło by mi wtedy oczywiście o lepszą ligę;P
0
A już myślałem, że ten z Tottenhamu i chciałem Cię nazwać trollem;P
0
1. Firmino
2. Icarsi
3.Cavani
4.Kane
5.Costa
2
Myślicie, że fajnie się dopina transfer 90 minut przed zamknięciem okna? ;p
1
Przeszedł testy w Turcji i nagle odrzucił kontrakt xd
7
Jak nie będą pracować 14-22 to wygrają ta ligę
2
Tak szybko dorastają :(
2
Niezły troll ;)
0
Myślisz, że fajnie jest biegać 90 minut za.pilķa? Po co oni idą by grać... xd
0
Byłem i na moje była w ch... cięższa. Ale wiadomo, każdy inaczej łapie dane tematy
3
Myślę, że nawet jakby Ronaldo kopał w powietrze na oślep to i tak byłby w tym najlepszy w historii według ekspertów
0
Przeczytaj jeszcze raz, odpal wyszukiwarkę i znajdź ironie zapoczątkowaną ,,""