0

Im większy pies tym krócej żyje niestety i owczarki właśnie w okolicach dychy

0

Dzięki bardzo :)
Oj tego niestety nie potrafię powiedzieć:P
Ale jeśli chodzi Ci o normę, to na pewno nie.sa ani za grube ani za.chude :D

0

Obie czyste :P
Ta z lewej ma obecnie rok a po prawej prawie 3 ;D
Zdjęcie robione jakiś.miesiac temu
Ps. Jeśli zdecydujesz się na owczarka niemieckiego to po około 8 miesiącach od urodzenia mogą zacząć kulec dość mocno na tylne łapy. Nie przejmuj się tym i nie ściągaj w żadne operacje bo to genetyczne i przechodzi po około miesiącu:)

0

https://zapodaj.net/c92d2f6cdb846.jpg.html
Trzymaj. Jedzą resztki z obiadów. A gdy były szczeniakami to miały jakieś mięsa gotowane z kaszą czy ryżem lub karme. :)

0

U mnie dokładnie to samo

0

Nagrał to? ;P

0

Minimalny ale jest:)

3

A masz ode mnie 8 laików;P

20

Lepszy od ter Stegena? Ludzie, serio co Wy w nim widzicie(Alissonie)?

0

Ehhh. Nie rozumiem fenomenu tego bramkarza i prawdopodobnie nigdy nie zrozumiem. Nie oceniam tego po tej jednej akcji tylko od dłuższego czasu to pisze :)

0

Jak ta bramka wpadła?

12

Szacun dla Toniego Kroosa, że potrafi połączyć grę w Kole fortuny z prowadzeniem Realu

1

Z młodych ud też jest dobry;D

14

Firmino Firmino Firmino

1

Haha rozumiem, zdarza się :P

0

Pozostaje kwestia pensji Luisa. Zmiennik za taka kase? Myślę, że jego czas po prostu u nas minie za rok i tyle

2

Nie lepiej było by odwrócić Dembele na drugą stronę, żeby koszulka wyglądała normalnie i mecze dać na lewą stronę? :D

Wtedy wyszło by praktycznie ten sam zamiar(Dembele patrzy w kalendarz) A koszulka była by normalnie :D
Ps. Nie żebym krytykował bo szanuje, że w ogóle Ci się chciało:D

0

Powiem to co mówię w każdej dyskusji na ten temat.
Celem nr1 na przyszłe letnie okienko powinien być Firmino. Idealnie do nas pasuje

0

Dlatego wolałem sprawdzić:P
Chodziło by mi wtedy oczywiście o lepszą ligę;P

0

A już myślałem, że ten z Tottenhamu i chciałem Cię nazwać trollem;P

0

1. Firmino
2. Icarsi
3.Cavani
4.Kane
5.Costa

2

Myślicie, że fajnie się dopina transfer 90 minut przed zamknięciem okna? ;p

1

Przeszedł testy w Turcji i nagle odrzucił kontrakt xd

7

Jak nie będą pracować 14-22 to wygrają ta ligę

2

Tak szybko dorastają :(

2

Niezły troll ;)

0

Myślisz, że fajnie jest biegać 90 minut za.pilķa? Po co oni idą by grać... xd

0

Byłem i na moje była w ch... cięższa. Ale wiadomo, każdy inaczej łapie dane tematy

3

Myślę, że nawet jakby Ronaldo kopał w powietrze na oślep to i tak byłby w tym najlepszy w historii według ekspertów

0

Przeczytaj jeszcze raz, odpal wyszukiwarkę i znajdź ironie zapoczątkowaną ,,""

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?