gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy grać bez Busiego? Wiesz co piszesz?
0
Z ciekawości sprawdziłem. Suarez 86 kg A Benzema 81
0
Idealny do nas to byłby Firmino. Może za rok w lato jak ma być sprowadzony następca Luisa to kto wie? Może zarząd czyta La Ramble i mówi, że gorgota to ma dobry pomysł z tym Firmino?
0
Pique wbił wykałaczki w krzesło Coutinho na obiedzie czy tam śniadaniu. Cou na nie usiadł i zaczął się smiać. A ludziom z tej strony włączył się instynkt macierzyński i już chcieli zabierać Pique opaskę kapitana bo to było niebezpieczne i mogło skończyć się kontuzją xd
0
Ciekawe czemu nie ma Malcoma
0
Ciekawe czy 4-3-3 czy 4-4-2 z Messim i Suarezem z przodu, Dembele na prawej pomocy i Rafą na lewej
7
Zaraz zadyma będzie, że Cou nie gra w podstawie przez te wykałaczki xd
2
Mi by pasowało bardziej zagrać na Legie po kursie 1.40 jak mówimy o pulapkach ;P
1
Dzięki za info. Trzeba obejrzeć:D
0
Też to już od dawna widzę ;P
1
Najśmieszniejszy klub w Anglii xd
2
Ale on się skakał z drugiego piętra na metrową wykałaczke nago tylko w spodniach i na 100% poczuł tylko lekkie uklucie. Nie przesadzajmy już ludzie xd
A jak się nie spodziewa to mniej boli ;P
24
Jak czasem czytam komentarze bo odnoszę wrażenie, że piłkarze to są ze szkła. W szkole dostawalo się szpilki w dupsko i nigdy nic się nie.stalo oprócz uklucia. A tu jakby go wiertlem trzynastką na.wylot wiercili
0
I powód absencji,,dziura w Tylku" przewodywany powrót-2-3 miesiące xd
0
Od dłuższego czasu mówię że Firmino idealnie by do nas pasował;D
6
Wolałbym drugi skład zdecydowanie:)
0
Brazylijski Ronaldo, Bergkamp, Cannavaro :)
O ile.dobrze kojarzę;p
0
Komentarz usunięty
0
I zacznie na ławce :)
Wyczuwam w środku Ivan z Arthurem (Busi wiadomo)
A Coutinho na skrzydle :P
0
Będzie może po 220. Ja bym zamawiał już:)
0
32 lata to taki dziad? ;D
0
No przecież logiczne że w wypadku odejścia Paco i Munira
2
Dlaczego? Zmiennik świetny by był
0
A ja wbrew innym mam przeczucie, że Kepa to będzie mega kozak
0
Komentarz usunięty
1
Warto płacić za takie emocje ;P
Mam Totki wygrają/BTTS
7
Dembele dementuje plotki A ludzie już nagonkę że ma odejść, że droga wolna i jak odejdzie to go znienawidzą. Co jest lepszym źródłem? Zawodnik i jego słowa czy dziennikarzyny? A z wakacjami się nie wypowiem bo śmiech na sali. Gość miał urlop i wykorzystał to do końca, faktycznie nieprofesjonalne podejście. Kopiujemy komentarze z białych a równie dobrze Oni mogą śmiać się z tego co tu jest wypisywanie. Oczywiście nie zwracam się do wszystkich. Ale ludzie, ogarnijcie się
0
Ale co to ma do rzeczy? Ktoś z Legii idzie do Luksemburga?
2
Zapomnieli jak sezon temu Suarez kręcił zaraz po Messim najlepsze liczby na lewym skrzydle A potem w nagrodę dostał siedzenie na lawce
3
Ale nie Wiem co niektórzy mają do Bartka jeśli chodzi o transfery. Kogo ostatnio sprzedali z podstawowej jedenastki nie licząc Neymara za którego wpłacono klauzulę?