1

Puig to już z górki prosto do grobu w tym wieku niestety

0

Zemsta w meczu towarzyskim to nie zemsta :P

0

Przecież te newsy to nawet nie są już śmieszne xdd

0

Mają 48h na rozliczenie także czekaj. W innym przypadku pisz do nich na czat :D

1

Miałem na myśli, że narazie on bryluje w holenderskiej A tu będzie miał szansę pokazać światowy poziom :D

4

Ma trochę racji w tym co mówi jakby nie patrzeć

1

W Atletico może rozwinąć skrzydła :) Ciekawy transferek

1

A nie widziałem:P
Podlinkuj jak możesz:D

1

Haha synchronizacja xd

1

Może prądu nie mieli i zegarki pokazują 16 A wiadomo, że niektórzy nie umieją zmienić

1

Dzięki wielkie :D

2

Potrzebuje filmiku z meczu ekstraklasy. Gdzie obrońcy za słabo wycofuje do bramkarza A ten nie trafia w piłkę. Popularne ostatnio :P Z góry dzięki:D

1

Lech i Żubr :D
Heineken i Carlsberg też spoko

18

Savić nie jest z topu

0

Wcale nie miał tego na myśli

0

Mecz bez czerwonej dla stopera Realu jest niemożliwy;P

0

Wiadomo, że Barca, Real, Juve, Bayern jak co roku.
Ewentualnie jeszcze City. Liverpool też będzie groźny. Ciekawie się zapowiada

4

Haha miałem to samo. Ale okazało się że wypadł mi z kieszeni pod barem. 6 razy xd

1

I 612k dzień przed transferem :)

2

Dla mnie nie było lepszych od Xaviego

3

,,La liga od 2009"

2

Albo Niktmnietuniechcealeitakzostaneboktokupimniekontuzjowanegotymbardziejzenawetbezkomtuzjiniktmnieniechcević

0

Haha dobre to jest ;P

0

Mieszkam na parterze

1

Gang dzikich wieprzy
Przekręt

1

To nie jest oficjalny skład bo był.tu już rano. Chciałbym ten skład tylko, Cucurella od początku:)

1

Kończy karierę sportową xd

0

Siem napić

0

Ale nie pojawia się w ogóle ta ,,liga" czy po wybraniu drużyny coś się dzieje?

0

Aaa on. W takim razie w żadnym wypadku nie chce takiego SMSa dostać:D
Jeden z najbardziej przereklamowanych grajków dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?