gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Puig to już z górki prosto do grobu w tym wieku niestety
0
Zemsta w meczu towarzyskim to nie zemsta :P
0
Przecież te newsy to nawet nie są już śmieszne xdd
0
Mają 48h na rozliczenie także czekaj. W innym przypadku pisz do nich na czat :D
1
Miałem na myśli, że narazie on bryluje w holenderskiej A tu będzie miał szansę pokazać światowy poziom :D
4
Ma trochę racji w tym co mówi jakby nie patrzeć
1
W Atletico może rozwinąć skrzydła :) Ciekawy transferek
1
A nie widziałem:P
Podlinkuj jak możesz:D
1
Haha synchronizacja xd
1
Może prądu nie mieli i zegarki pokazują 16 A wiadomo, że niektórzy nie umieją zmienić
1
Dzięki wielkie :D
2
Potrzebuje filmiku z meczu ekstraklasy. Gdzie obrońcy za słabo wycofuje do bramkarza A ten nie trafia w piłkę. Popularne ostatnio :P Z góry dzięki:D
1
Lech i Żubr :D
Heineken i Carlsberg też spoko
18
Savić nie jest z topu
0
Wcale nie miał tego na myśli
0
Mecz bez czerwonej dla stopera Realu jest niemożliwy;P
0
Wiadomo, że Barca, Real, Juve, Bayern jak co roku.
Ewentualnie jeszcze City. Liverpool też będzie groźny. Ciekawie się zapowiada
4
Haha miałem to samo. Ale okazało się że wypadł mi z kieszeni pod barem. 6 razy xd
1
I 612k dzień przed transferem :)
2
Dla mnie nie było lepszych od Xaviego
3
,,La liga od 2009"
2
Albo Niktmnietuniechcealeitakzostaneboktokupimniekontuzjowanegotymbardziejzenawetbezkomtuzjiniktmnieniechcević
0
Haha dobre to jest ;P
0
Mieszkam na parterze
1
Gang dzikich wieprzy
Przekręt
1
To nie jest oficjalny skład bo był.tu już rano. Chciałbym ten skład tylko, Cucurella od początku:)
1
Kończy karierę sportową xd
0
Siem napić
0
Ale nie pojawia się w ogóle ta ,,liga" czy po wybraniu drużyny coś się dzieje?
0
Aaa on. W takim razie w żadnym wypadku nie chce takiego SMSa dostać:D
Jeden z najbardziej przereklamowanych grajków dla mnie