7

Słaby troll to jest xd

6

KamQix zdecydowanie:)
Dyskusja zawsze z kulturą, nawet gdy zdania są odmienne:) Dodatkowo oczywiście świetne kalendarze :)

0

Wiecznie myli mi się z Semedo xd

0

Mają być gotowi ponoć

5

Sarius też dobry chłopak

0

Profilowe też pasuje do postu:P

0

Polecam ,,Dla Ciebie i ognia "
Jest to bardzo mało znany film, bardzo mały budżet na niego był, i zrobiony przez jakichś studentów którzy zapłacili z własnej kieszeni. Bardzo go polecam!:)
Po obejrzeniu przeczytaj interpretację i zobacz czy dobrze zrozumiałaś, bo nie jest to wcale takie.proste :D

0

Ponoc na LM mają być gotowi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Boks i MMA

17

Kto ma więcej punktów to wygrywa

0

Wybacz prezesie ale musiałeś dodać w tym czasie co to pisałem. Pozdrawiam cieplutko

3

Nawałka trenerem Lecha
Jutro oficjalny początek pracy

5

Samedo, Langlet
Czeba kupić jeszcze De Lighta i Naymera i jedziemy po tryplecik

0

Mahrez

0

Obawiam się że obie opcje.moga nie wejść

1

Strach pomyśleć co było było przeciwko Legii przy pustych trybunach :P

0

A ja od poxzatku mówiłem, żeby dać szansę Cucurelli, a jeśli się nie sprawdzi to dopiero wtedy Mirandzie. Ale zadecydowalo tournee gdzie Miranda pokazał się z lepszej strony. Ale liczę na to, że wreszcie wypożyczenie się sprawdzi

1

A najlepsza lewa noga na świecie tylko wbije gwóźdź do trumny ;p

1

Puyola v2
Wyraźnie jest napisane
A tak serio to kminie i dalej nie wiem o co mu chodziło

0

Na grupie na której to znalazłem nie było żadnych informacji. Źródło masz napisane. A w zaparte idziesz ty, nie ja. Poza tym, to tłumaczenie i wiele osób mogło umieć to napisać. A twoja prawie pewność co do wykonawców, powiedziałem co możesz zrobić. Działaj w tej sprawie skoro nie może przez to spędzać spokojnie weekendu, ja mam co robić i chętnie oddam Ci tą robotę. Nie zamierzam więcej odpowiadać więc też radzę Ci nie pocić się

0

To ja Ci podlinkuje zaraz tą grupę i będziesz tam działał. Bo ja jakoś nie planuje weekendu spędzać w zabawę ochroniarza praw autorskich i sprawdzanie czy wszystko jest podpisane tak jak Ci się podoba. ;)

4

I za 2 dni wszystko ucichnie i po temacie

4

Chyba Sevilli xd

0

Z pewnej grupy sportowej na Facebooku do której należę. Myślisz że jedynie na tych stronach które wymieniłeś.mozna to zobaczyć?

0

Nie mógłbym, bo z żadnej z tej strony nie kopiowałem

2

No patrz. Jakoś przejrzałem całą stronę i nie znalazłem takiego wpisu.

3

Ponoć sprawa Ramosa i jego dopingu zakończyła się pouczeniem dla lekarza Realu. Tak jest napisane w tłumaczeniu artykułu Football Leaks

Sergio Ramos zażywał środki dopingujące przed finałowym meczem Ligi Mistrzów z Juventusem w 2017 roku? Poniżej tłumaczymy dokumenty "Football Leaks".

Źródło: Der Spiegel.

Było tak. W niedzielę, 4 czerwca 2017 r., buteleczka zawierająca 110 mililitrów moczu Sergio Ramosa dotarła do laboratorium antydopingowego w Seibersdorf w Austrii. Nosiła numer 3324822 i przybyła z Walii. Piłkarza poproszono o oddanie moczu po finałowym meczu z Juve. Pobrano mu także krew. W Cardiff Real Madryt i Stara Dama walczyły o Puchar Europy.

Miesiąc później szef laboratorium badającego próbkę wysłał raport do UEFA. Poinformował, że w moczu piłkarza znajdowały się śladowe ilości deksametazonu, który oprócz działania przeciwzapalnego i przeciwbólowego pomaga zwiększyć koncentrację i pobudza zmysły. Może wprowadzić organizm w stan euforii. Zasady określone przez Światową Organizację Antydopingową są jasne. Deksametazon można zastosować, ale lekarz klubowy ma obowiązek poinformować o tym Komisję Antydopingową. Jeśli tego nie zrobi, a substancja zostanie wykryta u gracza, zostaje to uznane za stosowanie dopingu.

Lekarz Realu tego nie zrobił.

Obowiązkowo w raporcie załączonym do próbek gracza "kontrolowanego" należy wypisać listę leków jakie zażywał w ostatnich 7 dniach.

Sprawa nigdy nie ujrzała światła dziennego, została zamieciona pod dywan, co kładzie cień na walce UEFA z dopingiem. Oczywiście Real Madryt został poproszony o wyjaśnienie sprawy i lekarz klubowy wysłał list, w którym tłumaczył, że to jego błąd. Poinformował, że zrobił Ramosowi także zastrzyk z leku o nazwie Celestone Chronodose w ramię i kolano, ponieważ gracz cierpiał na urazy tych części ciała. Ten lek ma działanie również przeciwzapalnie. I jest zakazany przez Światową Organizację Antydopingową.

Ramos długo nie mógł się wysikać (częsty problem u piłkarzy po meczach, podaje im się więc piwo bezalkoholowe). W pokoju Komisji Antydopingowej pojawił się tuż po ceremonii wręczenia pucharu. Po północy oddał mocz. W międzyczasie odwiedzili go były Król Hiszpanii, Juan Carlos i premier.

Lekarz Realu wziął wszystko na siebie, przyjmując rolę kozła ofiarnego. Poinformował UEFA, że to był błąd ludzki i nigdy nie miał zamiaru naruszać przepisów. W odpowiedzi dostał pouczenie, aby zachowywał najwyższą ostrożność następnym razem i nie popełniał podobnych błędów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?